Jump to content
BulForum.com

Търся един филм, но не знам как се казва


Recommended Posts

Tursq edno teen film4e v koeto edno mom4e trqbva6e da izpulnqva nqkakvi tam zada4i svurzani sus gimnazialni kuponi.Ne6to kato tradiciq li be6e ili ne6to podobno.

(ps sry za majmunopisa ama sum s now win sq)

 

 

^ delete,namerih filma:Dirty Deeds(preporu4vam vi go)

Edited by Pharel
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Търся един филм който са го давали по телевизията доста отдавна и при него си спомням,че беше пародия ,имаше някакъв дедектив и имаше и пародия от малчанието на агнетата и накрая на филма си спомням майче всички си махаха маски и се разкриваше някакво убийство .Някой да се сеща за кой филм говоря?? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Търся един филм който са го давали по телевизията доста отдавна и при него си спомням,че беше пародия ,имаше някакъв дедектив и имаше и пародия от малчанието на агнетата и накрая на филма си спомням майче всички си махаха маски и се разкриваше някакво убийство .Някой да се сеща за кой филм говоря?? :rolleyes:

 

Мълчанието на шунките.

Скоро го засякох в Замунда.

Edit: The Silence Of The Hams - 1994

Edited by magnus
Link to comment
Share on other sites

Tърся филма с мисля Jim Carrey 4е бе6е в които тои живee6е в свqт,в които го наблюдават то4но като Big Brother и има6е една много емблемати4на сцена как от небето пада един прожектор.Мисля 4е от тоq филм е вдъхновен Big Brother

Link to comment
Share on other sites

Tърся филма с мисля Jim Carrey 4е бе6е в които тои живee6е в свqт,в които го наблюдават то4но като Big Brother и има6е една много емблемати4на сцена как от небето пада един прожектор.Мисля 4е от тоq филм е вдъхновен Big Brother

http://imdb.com/title/tt0120382/

Link to comment
Share on other sites

Одавна по канал едно даваха един (френски?) филм за писател , който е отвлечен от смърта , която пък постоянно пушеше и гледаше живота на хората на едни монитори.

Някой знае ли как се казва и каде мога да го намеря?

Link to comment
Share on other sites

Одавна по канал едно даваха един (френски?) филм за писател , който е отвлечен от смърта , която пък постоянно пушеше и гледаше живота на хората на едни монитори.

Някой знае ли как се казва и каде мога да го намеря?

 

Доколкото си спомням филма е с Ален Делон и смърта искаше да "прибере" сина му и той трябваше да я излъже някак си...

Този филм го даваха поне преди 15 години по телевизията ... и имам откъслечни спомени. Дано някой да може повече да помогне по въпроса...

Link to comment
Share on other sites

Одавна по канал едно даваха един (френски?) филм за писател , който е отвлечен от смърта , която пък постоянно пушеше и гледаше живота на хората на едни монитори.

Някой знае ли как се казва и каде мога да го намеря?

http://www.imdb.com/title/tt0091730/ ?

Edited by peet
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Преди много години даваха по БНТ или Ефир 2 един филм-много тъжен,но единственото,което си спомням за него е "картонения куфар" и, че музиката беше много хубава.Писах в няколко форуми,но досега нямам отговор.Когото и да попитам се сеща за какво става въпрос,но не помни името на филма.Прерових целия архив на БНТ,но нищо не ми говорят тези заглавия.Ако някой може да ми помогне-достатъчно ми е само оригиналното име на филма-ще бъда много благодарна

Link to comment
Share on other sites

Търся една детска приказка-обясниха ми я така:Омагьосан принц-мечок,имало принцеса ,която била влюбена в него,обаче като разбрала,че е омагьосан тръгнала да търси вещицата.Дали и някакви обувки, с които можела да изкачва планината.Като се качила при вещицата имало нещо като лаборатория и там натискала някакви плочки и те ставали в различни цветове.На някой да му говори нещо?

Link to comment
Share on other sites

Търся една детска приказка-обясниха ми я така:Омагьосан принц-мечок,имало принцеса ,която била влюбена в него,обаче като разбрала,че е омагьосан тръгнала да търси вещицата.Дали и някакви обувки, с които можела да изкачва планината.Като се качила при вещицата имало нещо като лаборатория и там натискала някакви плочки и те ставали в различни цветове.На някой да му говори нещо?

Мисля, че филмът, който търсиш се казва Fantaghiro, но не съм 100% убеден дали е той.

Link to comment
Share on other sites

вчера ... под душа :D изведнъж са сетих за репликата "I was prepared" след като изпуснах сапуна :lol: та от тогава са опитвам да са сета как са казваше съвременната история за червената шапчица. нещо с "Б" май беше, ма ми бега от езика

Link to comment
Share on other sites

вчера ... под душа :D изведнъж са сетих за репликата "I was prepared" след като изпуснах сапуна :lol: та от тогава са опитвам да са сета как са казваше съвременната история за червената шапчица. нещо с "Б" май беше, ма ми бега от езика

Това ли имаш предвид?

Link to comment
Share on other sites

Значи търся един филм, гледал съм го преди много време, много беше засукан.

 

Започва двама приятели седят в един бар и идва една наточена мацка, и забърсва единия, той беше един с очила и пазеше някаква богаташка къща. След като мацката го беше упоила или напила непомня, целта беше да оберат къщата с нейния приятел който който всъщност беше онзи другия от бара, обаче оня беше се свестил и беше завързал мацката в мазето и искаше да я убие, та той звънна на другия /демек съучастника и гадже на мацката/ да му помага и ... после имаше още доста увъртяни неща

 

Та ако някой си спомня този филм да ми каже кой беше, че идея си нямам как се казваше.

 

Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Преди много години даваха по БНТ или Ефир 2 един филм-много тъжен,но единственото,което си спомням за него е "картонения куфар" и, че музиката беше много хубава.Писах в няколко форуми,но досега нямам отговор.Когото и да попитам се сеща за какво става въпрос,но не помни името на филма.Прерових целия архив на БНТ,но нищо не ми говорят тези заглавия.Ако някой може да ми помогне-достатъчно ми е само оригиналното име на филма-ще бъда много благодарна

И аз си спомням този филм. Заглавието е "Картонения куфар" и мисля, че беше история за живота на някоя френска певица, която е родена бедна и после става известна (може би Мирей Матьо или Далида или някоя друга, не съм съвсем сигурна коя точно). Но със сигурност песните бяха на френски. Аз също търся да си ги сваля. Не съм съвсем сигурна за годината, в която го излъчваха, но е в границите 1990- 1993. Интересно ми е да го гледам сега и да видя дали ще предизвика същите емоции у мен. Едва ли съм ти помогнала много, но ти желая успех в търсенето!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Преди много време по ТВ гледах един тъжен филм.

Семейство: майка, баща и момиченце са излезнали на пикник извън града. Момиченцето си къпе куклата в реката, но след време се разболява и умира. Оказва се, че реката е била отровена от завод, който се намира по-нагоре по течението. Бащата работи в този завод. Семейството май съдеха завода но не спечелиха. Тогава бащата обезумя и започна да прави атентати в завода, направо го разруши.

Някой да се сеща кой е този филм?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

По Нова телевизия преди няколко седмици бях гледал че почва някакъв сериал терминатор или нещо подобно... Някой знае ли как се казва сериала и да ли го има в нета?

 

Мерси и на двамата :)

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

По Нова телевизия преди няколко седмици бях гледал че почва някакъв сериал терминатор или нещо подобно... Някой знае ли как се казва сериала и да ли го има в нета?

 

да не е за хрониките на сара конър?

 

то май мина един сезон :unsure:

 

 

Aquila ме изпревари :D

Edited by frodo
Link to comment
Share on other sites

значи искам да питам за един филм относително стар. историята се развиваше на две подводници които се дебнеха една друга и имаше доста комични ситуации покрай това.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to Търся един филм, но не знам как се казва
  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...