Jump to content
BulForum.com

CYBERPUNK 2077


RaptoR

Recommended Posts

10 hours ago, moezop said:

Проблемът с тази игра е, че маркетингът направи всичко възможно да вдигне шума до небето, а екипът на разработчиците не успя да се справи с всичко, което обеща.

Ако получавах по един лев всеки път, когато някой от маркетинг, продажби или мениджмънт ми каже "ами аз обещах на клиента, че това и това ще е готово утре" без да ме е питал - щях да имам пари да си направя свое студио... Та много добре разбирам девелопърите от CDPR...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Все се каня да напиша два-три реда за играта след като минах всичко де що можеше да се минава. Абе оставам със смесени чувства. От една страна, нацелили са интересни елементи (включително участието на Киану Рийвс, което е перфектно), но от друга страна някак си цялата история ми се видя твърде претупана. Вероятно защото са отделяли страшно много време за общо-взето пълнежа, който макар и да е невероятен от гледна точка на визуализацията (и уникалния тормоз дори на топ хардуера), все пак си остава пълнеж. Например Уичърa е с къде-къде по-дълбок и изпипан сюжет, а тук трите алтернативни финала директно са ги претупали ей така набързо. Единственото предимство е, че можеш да ги минеш едно след друго и без значение в какъв ред. Просто май ще трябват няколко DLC-та за тази игра, за да я докарат до нещо по-сериозно и запомнящо се.

Ето едно видео с компилация на дрифтене и малко лудост из улиците на Night City.  :lol:

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Wow, над 40GB ъпдейт днес (Patch 1.5). Доста нови неща са наблъскали, включително нови куестове и няколко безплатни DLC-та. Май ще се играе пак. :lol:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Да взема да пробвам дали са оправили бъга с един куест, който ме спираше да обера една торба ачивмънти - за приключени куестове в зони, групи там не знам какво беше. Забива на едно място и не продължава. Още от първите пачове седи неоправен.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Поредния 4 гигабайтов пач днес. Баси, трябва да почна пак да я играя. Ама засега нямам време. Може би ще я кача на лаптопа и ще я пусна да я играя по време на 11 часовия полет до Истанбул след месец и нещо. Надявам се контактите в самолета да държат поне 300 вата. :lol:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Godfather said:

Надявам се контактите в самолета да държат поне 300 вата. :lol:

 

Не е зле да провериш. Помисли как да обединиш мощността от околните седалки :lol:
 

Quote

If you’re wondering whether the available power will be enough to charge your laptop or device, consider the following:

Most power systems on airplanes are limited to 75 watts of power per seat, which means a new 17’’ laptop might not get enough juice to stay charged. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, plameni said:

Не е зле да провериш. Помисли как да обединиш мощността от околните седалки :lol:

Шит, знаех си, че тия тарикати няма току-тъй да ти дават джус ей така колкото си искаш и за без пари. Значи трябва да вържа паралелно поне четири седалки за да стане номера. :lol:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Godfather said:

Шит, знаех си, че тия тарикати няма току-тъй да ти дават джус ей така колкото си искаш и за без пари. Значи трябва да вържа паралелно поне четири седалки за да стане номера. :lol:


Е чакай сега! Ти очакваш в самолет да можеш и копачки ли да подкараш? Хората ти предоставят все пак опции ако си чак толкоз спешен да може да имаш някаква комуникация, ама да ти правят електроцентрала на борда някак не го виждам...
 

2 hours ago, plameni said:

Е сигурно не е само за парите. Я си представи самолет натъпкан с геймъри за G2E. Т'ва да не е летящ АЕЦ. :lol:


Именно... И все пак някой да види кво е положението в EMIRATES АХАХАХАХАХ

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
1 hour ago, Veno said:

врътнах я онзи ден... бива... ама не е Witcher или Fallout4

Пак ще почвам Witcher-a...

Тепърва обявиха, че ще излизат големи ъпдейти за Cyberpunk...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, netrootbg said:

Тепърва обявиха, че ще излизат големи ъпдейти за Cyberpunk...

Това е нещото, което може да им спаси реномето...

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Veno said:

освен някои DLC-та...

 

Някой да е цъкал Метро сериите?


Купих ги почти всичките, една нямам време да почна - признавам си. То така и с още камара игри... 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Veno said:

освен някои DLC-та...

 

Някой да е цъкал Метро сериите?

Какво за Метро?

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Veno said:

освен някои DLC-та...

 

Някой да е цъкал Метро сериите?

Да ! Даже мисля пак да преиграя Metro Exodus. Като цяло нямам спомен за предишните 2, защото ги играх доста отдавна, но Exodus Ми напълни душата :) 

В зависимост от това как изпълняваш Chapter-ите и края на играта е различен. 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Пробвай я задължително. Няма да съжаляваш, макар и на моменти да е доста праволинейна.

 От действията ти в определени моменти зависи и как ще свърши играта. Дали според книгите или с алтернативен край. А готиното е, че играта не ти дава никакъв хинт за настъпването на тези моменти. Имам чувството, че въпреки, че всичките игри от поредицата са предимно касапница. За да постигнеш алтернативни завършеци. Трябва да подхождаш наистина човешки и, когато има възможност да не убиваш. Или ако се налага да убиваш, да ползваш правилните оръжия, така че, да не привличаш внимание и битката да не се разраства.

Писано е доста по въпроса в съответните форуми, но сто процентово сигурна рецепта мисля, че няма.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, netrootbg said:

Това за някоя конкретна версия или е за всичките валидно?

За всичките от поредицата.

Само за първата не съм се занимавал с алтернативните, но съдейки по определени признаци и там го има това.

Във всеки случай, въпреки, че играта предлага сериозна пуканица и битка. Стелт изпълненията и обръщането на внимание на детайлите са от основно значение, когато има възможност да ги правиш. Не, че не може и без стелт, бъзикни и да си луд с картечница, но тогава просто играеш мейн сторито. А вдигайки дори и леко нивото на сложност, играта си става истинско предизвикателство. Оскъдни ресурси (филтри за противогаза, боеприпаси, аптечки). Гадовете стават далеч по-агресивни и силни, а стелт изпълненията, жизнено важни.

Но си мисля, че за пълното потапяне в атмосверата е нужно да си чел и книгите преди това. Нали, това все пак е игра правена по книги, а не както е модерно, да бъде обратното.

А книгите са наистина добри и са задължителни според мен за любителите на Si-Fi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...