Jump to content
BulForum.com

CYBERPUNK 2077


RaptoR

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 4/17/2022 at 1:53 PM, netrootbg said:

Тип Star Wars... :lol:

Врътнах и първата, сега свалям 3-та част, дано е по-дълга, че първите две са по 15-20 часа игра само...

Но съм впечатлен, очаквах че ще е хорър някакъв но много ми хареса... да не кажа повече от Cyberpunk шитнята...

Засега попада в моя Топ 10

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Veno said:

Врътнах и първата, сега свалям 3-та част, дано е по-дълга, че първите две са по 15-20 часа игра само...

Но съм впечатлен, очаквах че ще е хорър някакъв но много ми хареса... да не кажа повече от Cyberpunk шитнята...

Засега попада в моя Топ 10


Бастунясал си нещо :laughing1:
А пък шитнята от темата е отврат - шеренията просто ме попиля - гнас в чист вид. 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Veno said:

Врътнах и първата, сега свалям 3-та част, дано е по-дълга, че първите две са по 15-20 часа игра само...

Но съм впечатлен, очаквах че ще е хорър някакъв но много ми хареса... да не кажа повече от Cyberpunk шитнята...

Засега попада в моя Топ 10

Сега се пита в задачата, от къде имаш толкова много време да играеш??? :wtf:

 

От преди време съм ги взел на някакви промоции, но така и не съм ги играл. Ще взема да си ги сваля тези дни.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, netrootbg said:

Сега се пита в задачата, от къде имаш толкова много време да играеш??? :wtf:

 

От преди време съм ги взел на някакви промоции, но така и не съм ги играл. Ще взема да си ги сваля тези дни.


Добър въпрос - аз гоня вече триста игри в библиотеката, включително тази и никъФ шанс.... Мисля от 2-3 години насам не съм довършил игра... 

Link to comment
Share on other sites

On 4/19/2022 at 7:40 PM, Veno said:

Врътнах и първата, сега свалям 3-та част, дано е по-дълга, че първите две са по 15-20 часа игра само...

Но съм впечатлен, очаквах че ще е хорър някакъв но много ми хареса... да не кажа повече от Cyberpunk шитнята...

Засега попада в моя Топ 10

Е ся като поиграеш и третата ще се изкефиш на макс. Има леки бъгчета ама кво да се прави. 

Link to comment
Share on other sites

Знаеш за админи модератори няма правила. Какво беше там - правата са на правоимащите или нещо от сорта.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mIRCata said:

Знаеш за админи модератори няма правила. Какво беше там - правата са на правоимащите или нещо от сорта.


Аз пък не мога да разбера с какъв акъл продължават разни слакъри да споменават Правилата. Сякаш не сме останали тука петнадесет човека, които от двадесет години знаят Правилата насън и се събират вече на единична маса... Както сме една шепа хора ако почнем да си размятаме и правилника помежду си ще е голям майтап. Може да подминем фб по простотия. 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, kotora said:

Е ся като поиграеш и третата ще се изкефиш на макс. Има леки бъгчета ама кво да се прави. 

Честно казано съм малко разочарован от 3та... Играя Enhanced Edition-a графиката е супер... но геймплея е по-различен от първите две... вкарали са крафтинг, което е готино като идея... но играта е по-мудна някак си... особено за такива като мен които цъкат скип на сторито и гледат да луутват максимално бързо докато минават...

Link to comment
Share on other sites

On 4/20/2022 at 9:41 AM, netrootbg said:

Сега се пита в задачата, от къде имаш толкова много време да играеш??? :wtf:

 

От преди време съм ги взел на някакви промоции, но така и не съм ги играл. Ще взема да си ги сваля тези дни.

 

Ванка, честно казано, жената много се дразни... особено че времето което прекарвам е за сметка на детето... което някой трябва да му обръща внимание... общо взето накрая винаги го отнасям по един или друг начин...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Veno said:

 

Ванка, честно казано, жената много се дразни... особено че времето което прекарвам е за сметка на детето... което някой трябва да му обръща внимание... общо взето накрая винаги го отнасям по един или друг начин...


Ти па!!! И не е като и Вели да не е играчка. Аз съм играл и то WOW и дъщеря ми на една възглавница спи в скута ми - имам и снимка постната у фб... Човек като привикне с разни дивотии спирачки няма... И да си припомним - не бяхте ли вие неспящите в Булфлийта :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
10 hours ago, Veno said:

@offtopic

Врътнах и 3те Метро-та - супер са!!!...

Сега съм на S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

Още свиквам с графиката и геймплея :D


Малко като Майнкрафт са в началото :effemine3:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...
20 hours ago, Antares said:

То 2.0 пача беше 36 GB ти за DLC-то :lol:

Е то тоя пач беше уж "основен ремонт" на над 58 гигабайтова инсталация, та не е толкова необичайно. :lol:

Между другото DLC-то изглежда доста добре поне в началото, явно са се постарали.

Link to comment
Share on other sites

Отново да потвърдя поне за мен след около час и нещо игра - много добре са се справили. Още в началото се почва със здрав ЯкшАн, а коментарите на Киану са велики! :punk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...