Jump to content
BulForum.com

CYBERPUNK 2077


RaptoR

Recommended Posts

Явно ще се дъвче тая игра, та е редно да си има тема мисля. 
Точно я инсталирах и щях да я почвам, но стигнах до genitals, penis size, pubic hair color секцията... А децата са зад мен и зяпат в екрана... :laughing1: 

ЕДИТ: Първи стъпки като номад (vagabond, call me what you will)... Страшно тежко откъм изисквания. Само едно ниво кач1их в сетинга и съм аут. Нищо чудно, че се оплакват разни хора. Ще се поразходя малко, па вероятно ще слезна на базови настройки, защото подозирам няма да мога да остана на тези. Карането идва малко трудно по някаква причина, може би иска свикване. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хахахаха, голям оптимист си, Мисире! Аз не смея да я пусна на RTX 2070 Super и чакам да се докопам поне до 3080, че да има някаква надежда за приличен геймплей, ти с тази GTX 970 не знам какво точно очакваш да играеш на Cyberpunk 2077 - някакво слайд шоу с три кадъра в секунда?  :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Godfather said:

Хахахаха, голям оптимист си, Мисире! Аз не смея да я пусна на RTX 2070 Super и чакам да се докопам поне до 3080, че да има някаква надежда за приличен геймплей, ти с тази GTX 970 не знам какво точно очакваш да играеш на Cyberpunk 2077 - някакво слайд шоу с три кадъра в секунда?  :lol::rofl:


На medium се справя много добре за момента. Между другото искам да отбележа, че освен с брутално качество на визията дотук с НИЩО не ме впечатлява тази игра и не ме привлича особено, да не кажа никак. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Godfather said:

Хахахаха, голям оптимист си, Мисире! Аз не смея да я пусна на RTX 2070 Super и чакам да се докопам поне до 3080, че да има някаква надежда за приличен геймплей, ти с тази GTX 970 не знам какво точно очакваш да играеш на Cyberpunk 2077 - някакво слайд шоу с три кадъра в секунда?  :lol::rofl:

Кръстник, дружески съвет - първо играй, после говори. В момента говориш на базата на неща, които си прочел от хора, които са били overhype-нати за играта и са били разочаровани от това, че играта не е отговаряла на космическите им мечти. Принципно в такива ситуации е добре човек да базира изказванията си на лични впечатления, отколкото на прочетено в нета :)

Играта я играя на GTX 1660 super, ryzen7 2700,16 гъби ram, повечето настройки на High на 1080p и си върви доста добре. 

Видене, играта е в стила на Бичера - story driven. Ако този тип игри не са твой тип - надали ще те грабне и тази. Като цяло старта е бавничък и докато не минеш прологовата мисия нещата са сравнително бавни. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Antares said:

Кръстник, дружески съвет - първо играй, после говори. В момента говориш на базата на неща, които си прочел от хора, които са били overhype-нати за играта и са били разочаровани от това, че играта не е отговаряла на космическите им мечти.

Извинявай, но да твърдиш, че доказани имена като Лайнъс от LTT или Джей от JayzTwoCents са овърхайпнати е меко казано несериозно. Да не говорим пък за факта, че Сони просто я разкараха от сайта си и това изобщо не леко решение, още по-мако пък на "овърхайпната" база. Не знам на какви настройки я играеш, но с включен ray tracing е почти невъзможно да се играе, ако не си избрал и DLSS опцията и то това на 3080 карта. Това го показват реалните тестове на хора, които не могат да си позволят просто ей така да се изхвърлят с глупости заради самото хайпване. Вероятно играта може да се играе и на стари карти, но на настройки, които я правят ... хм, почти друга игра. Може би това, че старите карти не поддържат ray tracing ги спасява донякъде, но аз на този етап така или иначе нямам никакво намерение да бързам да я купувам при това на максималната й цена и преди да са излезли още една камара ъпдейти.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Godfather said:

 

Пак ти казвам - по-добре говори със свои впечатления, отколкото да повтаряш като папагал казаното от други ;) Нарича се обективност.

Проблемът на тази игра е, че маркетингът ѝ даде всичко от себе си да дигне хайпа до небесата, а дев тима се оказа неспособен да се справи със всичко, което са обещали. Общо взето стандартна корпоративна ситуация (в която съм бил многократно). Играта е наистина неоптимизирана, пълна с бъгове като шундата на ботевградска труженичка и нормално - не отговаря на целия хайп.

Ако си подходил към нея без особени очаквания (аз дори бях скептичен) - играта ще те изкефи. Ако очакваш чудото на чудесата, което ни рекламираха - ще бъдеш разочарован. 

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Доста време ще мине докато оправят елементарни неща, които вече ги има в други игри като GTA V, например. Те дори не са бъгове, а недомислици, които изваждат играча от атмосферата.

 

Ще ги оправят обаче и чак тогава ще изиграя аз играта. :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, w00x said:

Ще ги оправят обаче и чак тогава ще изиграя аз играта. :)

Това е най-разумния подход. Аз съм сигурен, че ще ги оправят, доколкото чета Бичера е бил абсолютен шит като са го изкарали. Като я играх тази година беше страхотна игра. Подобна ситуация беше и с No Man's Sky - абсолютен боклук като излезна, сега е супер приятна игрица :)

Link to comment
Share on other sites

Нали и аз това казвам - като я оправят (и като си ъпгрейдна видеото най-вече) ще я играя, но в момента не виждам смисъл. Проблемът при мен също така е, че играя на 4К само, защото такива са ми дисплеите. Телевизора даже си иска 120 херца. :)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Antares said:

Видене, играта е в стила на Бичера - story driven. Ако този тип игри не са твой тип - надали ще те грабне и тази. Като цяло старта е бавничък и докато не минеш прологовата мисия нещата са сравнително бавни. 


Още нищо не вдявам и мноооого малко съм видял. Озовах се с некъф тюфлек и модната Голф единичка. Минах тренировките, но снощи бях толкоз уморан, че не обърнах внимание на тъз дето ни навигира. И така - търса неква пача. Докутк впечатляващо внимание към детайля, визуална феерия, но ми идва шаренко и бях на косъм да подивея от едни музикални извращения... 
 

1 hour ago, Godfather said:

Извинявай, но да твърдиш, че доказани имена като Лайнъс от LTT или Джей от JayzTwoCents 


Ей така като ми се превъзнесеш по некви чукундури и не знам кво ми става... Във всеки един момент бих повярвал на теб, а не на тия тъпанари относно коя да е игра, най-малкото защото те познавам. Тия дъмбели на мен примерно нищо не ми говорят. Не знам дали изобщо може да си представиш колко НЕ МЕ интересува мнението им. По каквито и да било въпроси. Антуражът им се обзалагам 90%+ неизчистили акнето пикОчи. Ти гониш 50 гОдин, ако не си ги и стигнАл, та какво се занимаваш с тях не разбирам. 
 

1 hour ago, Antares said:

Пак ти казвам - по-добре говори със свои впечатления, отколкото да повтаряш като папагал казаното от други ;) Нарича се обективност.


БАШ ама БАШ! Отлично казано! При мен хайп не съществува по никакъв начин, нищо не очаквам, не съм се налапал с рекламни трикове и подхождам съвсем обетивно от личната си позиция. Свалил съм я само защото имам място бол и мога да си позволя да я тествам. Видяхте колко много други игри (доста добри при това) натоварих ме покрай промоциите, та тая ми е последна грижа...

И не на последно място - не забравяйте, че на наншите години отдавна трябваше да сме приключили с тия щуротии, но като си познавам хората си мисля, че след 20-25 години ще си джъткаме класики с бастуни, подпряни до нас на бюрото и пак ще коментираме новите игри...

Link to comment
Share on other sites

Що да сме приключили бе?! 

Какво лошо има в това да се забавляваме с игри и да се кефим на малкото си свободно време? 

По-добре ли ще е парите които харчим за железа и софтуер, да ги харчим за бЕло, пиячка и коври и да правим тъпотии по улиците? Говоря от гледна точна на хора със семейства... Иначе няма лошо и в другото, ама е до време.... Докато ся, сядаш си на заднико, цъкаш си фаркрайче, кефиш се.... Бастуна седи подпрян до тебе... :lol:

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Mockingbird said:

Що да сме приключили бе?! 

Какво лошо има в това да се забавляваме с игри и да се кефим на малкото си свободно време? 

По-добре ли ще е парите които харчим за железа и софтуер, да ги харчим за бЕло, пиячка и коври и да правим тъпотии по улиците? Говоря от гледна точна на хора със семейства... Иначе няма лошо и в другото, ама е до време.... Докато ся, сядаш си на заднико, цъкаш си фаркрайче, кефиш се.... Бастуна седи подпрян до тебе... :lol:


Е баш де! Аз сега играя първия Сетлърс! 

settlers3.png

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, RaptoR said:

Тия дъмбели на мен примерно нищо не ми говорят. Не знам дали изобщо може да си представиш колко НЕ МЕ интересува мнението им.

Да ти обясня ли защо това е така или сам ще се сетиш чрез помощта на картинката? :lol::rofl:

 

misir.JPG

Link to comment
Share on other sites

Като си говорим за бъгове... не взех завоя като хората, праснах една кола и.... се забих тук. Не мога да слезна от  мотора, ни напред, ни назад, ни настрани :lol:

stuck.jpg

Link to comment
Share on other sites

Чакаме втората част вече :) Или да я врътна тов път корпо с пуцалки стил. Може да видя и другите завършеци, че бях само с 1. Доста бъгове и крашове в началото, но я стабилизираха. С 1060 съм, сносно се играе. Има още за оправяне де, не крия. Не залитам да искам сипер дупер настройки и щуротии, че да я играя. Аз съм играл каратека на правец, гледам историята как е и не ми дреме дали графиката е на 50, 100 или 500 кадъра с ненам си кви ефекти. Ако чакам да я оправят, ще мине още година и нещо. Краш, релоад, продължаваш. Кво толкова.

Пп Сони я махнаха щото не върви на 4ките, и не знам кво общо има с това си граенето накомпа. И Линус може да мрънка, ама той е разглезен от това да пуца на макс. Това и чакат от него. Не е най-важното за определена част от хората.

Link to comment
Share on other sites

Интересна новина се пръкна около празниците - някакви инвеститори (представяни от Нюйоркската Rosen Law Firm) са завели "Class Action" дело против CD Projekt Red с основната жалба, че компанията е извършила измама по отношение на инвеститорите относно състоянието на играта и готовността й да бъде рилийзната на пазара, което в последствие е довело до сериозни загуби за въпросните инвеститори. Основният коз на делото е факта, че Сони махнаха играта и почнаха да връщат парите на всички потребители, закупили версията за PS4. :)

Link to comment
Share on other sites

Нямам никакво време да се нсладя на всички тия зверски глупости, а като гледам така може и направо да я изтрия директно тая "велика" игра... Какъв беше тоя шум така и не разбрах. И кой с какъв акъл пуска такова нещо на пазара в тоя му вид... Неам думи... 

Link to comment
Share on other sites

Междувременно всичко е тотал в дивия... Пак да задам въпроса, че не разбираш както винаги - кой с какъв акъл пуска продукт с такива претенции в такова състояние на пазара? 
Имаше реклама за някакви празнични пачове - като гледам май не са оправили много с тях... 

Link to comment
Share on other sites

Дори тва дето го сваляме пиратско е уж с някакви пачове. Поне един има със сигурност. На практика тия дето са платили би следвало да знаят дали тия пачове са решили нещо или са просто разни добавки. И пак резилът ще остане исторически дори и всичко да оправят някога, някъде... Как може с толкова претенции и след толкова години и чакане да пуснеш продукта на пазара в тоя вид? Ми отложи го, те хората и без тва са свикнали... В тоя ред на мисли, аз си чакам Сетлърс, то ще се окаже, че може и да е канцелиран... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...