Jump to content
BulForum.com

CYBERPUNK 2077


RaptoR

Recommended Posts

1 hour ago, Antares said:

Ама ти пиратска версия ли играеш :rofl:


Не бе - давАх едни пари кат баламурник :laughing1:
То и нищо не съм играл - някакви си минути на старта. Нямам време да продължа. То кво ли не купихме... 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...
3 hours ago, Antares said:

Пистолета се нарича "Comrade's Hammer"
FMvF541.png

Бе, де да знам.... Не знам къв чук може да е, след като на него с големи букви пише.... ПУTKА... Освен да не е чукът на другаря, а на другарката, ама някой хинглиш флуент да е оцапал кръщавката. :)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, gado said:

Бе, де да знам.... Не знам къв чук може да е, след като на него с големи букви пише.... ПУTKА... Освен да не е чукът на другаря, а на другарката, ама някой хинглиш флуент да е оцапал кръщавката. :)

 

По-вероятно е някой от разработчиците да е завършил "Пернишки университет по телекомуникации, компютри и архитектура", та от благодарност и любов към учебното заведение да го е написал.

Това би обяснило и бъговете в играта :lol:

Link to comment
Share on other sites

Има и друг вариант (жена ми, ми подхвърли идеята). Измежду разработчиците да има и някой нашенец. Който вместо да обяви пред света за  съществуването си с твърде очебийното - Xyй, да е използвал по... заобиколни методи за целта....

 

П.п. Дейба. Няма как да няма българска следа в това преобръщане на Ш-ъто.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Със сигурност такива там няма. Или поне не и в QA отдела. Само за справка виж как изглеждат псевдо руските наименования в бордерлендите и пак прочети какво пише с едри букви в онази картинка.

Явно е яко модерно в момента, куцо, кьораво и тъпо да използва твърде мътна нему азбука и език.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, gado said:

П.п. Дейба. Няма как да няма българска следа в това преобръщане на Ш-ъто.

 

Със сигурност някъде има и "Локо СОФИЯ".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
On 3/30/2021 at 12:51 AM, mIRCata said:

34GB patch 1.2 за PC. бах тея бъгове.

Хахаха, аз явно съм я взел след този пач и затова май само дребни бъгчета ми излизат на този етап. Обаче как тормози видеото и процесора, не е истина просто - като пусна играта и жената се мести в другата стая заради шума от вентилаторите. :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Даже няма да го свалям. Никъде не видях да са писали за оправени проблеми по куеста където имам проблем. И заради него не мога да взема 2-3 ачивмънта, че всички на него чакат. Има няма година сигурно няма да я погледна тази "супер дупер яка" игра. Ако изкарат някъв мултиплеър може, но иначе, ще чакам да си оправят тая Алфа дето пуснаха.

Link to comment
Share on other sites

On 4/16/2021 at 11:41 AM, mIRCata said:

Даже няма да го свалям. Никъде не видях да са писали за оправени проблеми по куеста където имам проблем. И заради него не мога да взема 2-3 ачивмънта, че всички на него чакат. Има няма година сигурно няма да я погледна тази "супер дупер яка" игра. Ако изкарат някъв мултиплеър може, но иначе, ще чакам да си оправят тая Алфа дето пуснаха.

Queen of the Highway?

Link to comment
Share on other sites

 

10 hours ago, Antares said:

Queen of the Highway?

Many ways to skin a cat - в момента, в който се вържа към компа да получа достъп до буса и до там. Нищо не става, и трбва да презаредя сейф

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Интересно как пподължавате да си го причинявате това гама версия недоразумение?

Инак е едно такова с претенции, ама последно (преди около десетина дни) и за бета не ставаше.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, gado said:

Интересно как пподължавате да си го причинявате това гама версия недоразумение?

Инак е едно такова с претенции, ама последно (преди около десетина дни) и за бета не ставаше.

Не съм напълно съгласен. Може би и защото не обръщах особено внимание на целия хайп, който се създаваше около това заглавие, та не съм тръгнал с големи очаквания. Та... ако се абстрахираш от бъговете (а понякога са ужасяващи) - играта е доста приятна, има приятна история, създава хубава атмосфера и самото пуцане на мен ми беше много приятно.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Явно след последните няколко кръпки, най-накрая са оправили това нещо и вече става за игра. :lol:

Започнах от нулата и вече не намирам никакви сериозни проблеми (докарал съм го до 30 ниво набързо), с малки изключения, които не развалят играта. Най-идиотския бъг до момента, който все още присъства е в една от мисиите трябва да спасяваш една нетрънърка и носейки я на ръце, навигацията те праща да скачаш от един балкон, в което няма нищо лошо, защото е само от втория етаж, демек, оживява се спокойно. Но пък приземявайки се долу в един момент се оказва, че шматката, която носиш в ръце остава да виси във въздуха между двата етажа и няма никаква възможност да я хванеш отново, за да я хвърлиш в багажника на чакащия превоз. :rofl:

Иначе всичко друго е ток и жици - обаче я играя на RTX 3080 и Ryzen 9 5900 @4К, та не знам при други конфигурации как се държат нещата, но при мен всичко е доста гладко, включително управлението на возилата. :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Тъкмо минах през един от алтернативните завършеци на играта точно преди отпуската, връщам се, пускам машината и "бам" - поредния пач, този път с гигантския размер от 36GB. Сега ме е страх да я пусна, щото или са направили всичко да върви по мед и масло, или яко са омазали картината. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Проблемът с тази игра е, че маркетингът направи всичко възможно да вдигне шума до небето, а екипът на разработчиците не успя да се справи с всичко, което обеща.

Edited by w00x
премахнати спам линкове
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...