Jump to content
BulForum.com

Iptv акаунти


Recommended Posts

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

biodesign не четеш или просто обичаш да се правиш на интерес?!?

Няколко пъти казвам, че целта не е саморазправа. А да отидем и да се разберем защото се крие като мишка и мълчи. Да види че сме сериозни. 

 

Ако целта е саморазправа нямаше въобще да пиша тука щеше тихомълком да да стане работата. Много добре знам кое е подсъдно и не съм толкова тъп да напиша че ще ходя да се саморазправям някъде.

Не мога да разбера каква е тая страст да се правите на интересни и на мъже?!?

 

Като много знаеш пусни в районното сигнал, че агитирам към саморазправа. Май ти се правиш на мъж... аз няма нужда да се правя на никакъв никъде.

Link to comment
Share on other sites

biodesing или там какъвто си, намери си занимание... От постовете ти до тук става ясно, че нямаш личен живот. Много жалко, но за теб.Това дали ти или аз съм на - 40 лв ми е през оная работа, но на теб явно не ти е въпреки че не си на минус. С две думи за мен тоя форум е мъртъв... Съжалявам единствено за това, че от години не бях влизал, влезнах и хоп то какво стана.Майната им на тия 40 лв и на хората като мен, решили да клецат дявола във въздуха. Жал ми е за теб и такива като теб, които... сещаш се сам надявам се, защото си грамотен, млад преуспяващ БЪЛГАРИН.

Жив и здрав, когато ти писне да следиш тази тема, ще си намериш друга подобна с която да уплатниш жалкото си съществуване. Успех и се пази от такива от които ние не се опазихме.

Edit:

И сега ако последват летежи на тапи от на рапрор шампанското или други админ, само ще ме спасят....

 

Link to comment
Share on other sites

Е, защо трябва да следват летежи на тапи :) ?! Ти не си ли в състояние сам да проявиш воля вместо това? Не за друго, ами защото това не те прави по-добър от biodesign, за когото говориш, че е жалък.

Аз примерно като реша, спирам да пиша или влизам в някоя тема, и без Раптор или някой друг да трябва да ме санкционира :) . Смятам че за толкова години леко съм помъдрял :D .

Бъдете малко по-спокойни на такива провокации :).

Link to comment
Share on other sites

Абе, и аз така си мислих ама... Е на пак влезнах. Човек се учи докато е жив. Когато кучето е вързано, няма как да ухапе госта.

Хубав ден на всички, че и на работа трябва да ходя. Имам да избивам 40 лв.

УжасТ... А като ги избия, на колко хора ще им стане скучно чак не ми се мисли :D

 

Link to comment
Share on other sites

biodesign не четеш или просто обичаш да се правиш на интерес?!?

Няколко пъти казвам, че целта не е саморазправа. А да отидем и да се разберем защото се крие като мишка и мълчи. Да види че сме сериозни. 

 

Ако целта е саморазправа нямаше въобще да пиша тука щеше тихомълком да да стане работата. Много добре знам кое е подсъдно и не съм толкова тъп да напиша че ще ходя да се саморазправям някъде.

Не мога да разбера каква е тая страст да се правите на интересни и на мъже?!?

 

Като много знаеш пусни в районното сигнал, че агитирам към саморазправа. Май ти се правиш на мъж... аз няма нужда да се правя на никакъв никъде.

 

Няколко пъти ти казвам да отидеш лично и да се разбереш с Джиджигали очи в очи, като мъж с мъж. Имаш му телефон, адрес, име, снимка, кола с номер, IP адрес от поста на раптор и т.н.

Не мога да разбера защо агитираш и подтикваш другите към саморазправа?!

Не си ли даваш сметка, че като идете 2-3-4 и повече, няма да има никакъв разговор, а онзи ще звънне на апапите и ще стане меле. 

Как си представяш да водите разговор n броя, афектирани и надъхани от собствената си наивност към 1? То е очевидно, че ако сте повече от един ще стане таркал. Нищо лошо. Само, че не се знае кой кого, както писах и по-преди.

Затова се стягай и отивай у тях. Сам. Както сам си се натискал за далаверката и доброволно си му дал парите. И после уведоми другите тук за какво става въпрос.

Колкото до това да звъня в районното, хехе, за какво? Аз не съм засегнат, нито съм страна по случая. Но, вервай ми, ако се стигне до меле, тогава ще разбереш за какво ти говоря, ако не ти - адвоката ти със сигурност.

И още нещо да ти кажа: ако си забелязал, тези които имат достойнство и поне малко проявяват самоуважение, вече не пишат в темата. Защото резила е пълен. И почти съм сигурен, че голяма част от тях, дори монтьорчето да иска да им върне парите - няма да ги вземат. Не за друго, а за да не се връща спомена от излагацията.

 

Приятен уикенд ти желая. И помисли добре над думите ми.

Link to comment
Share on other sites

Да земеш да млъкнеш малко, а

 

Молба или закана? 

 

Сега напълно сериозно. Хайде да преброим достойните люде във форума. 

 

Нека отделим 10 лв. от джобните си (една четвърт от прословутите 40 лв. в темата) и да ги дарим общо, от името на форума за която и да е Президентска, благотворителна кампания. Нямам нищо против, сумата да бъде и 40 лв. на човек.

Ако инициативата срещне одобрение, нека някой от админите да открие банкова сметка за превод или да предостави личната си (или друг вариант).

Нямам нищо против, от събраните пари да обещетим далавераджиите и остатъка да се преведе - както решат участниците в кампанията.

Link to comment
Share on other sites

Да земеш да млъкнеш малко, а

Аз па на тебе не мога да разбера какъв ти е проблема.

Той като гледам пише повече от мен тук, без да е страна по темата, но това хич и изобщо не ми пречи, даже е леко забавно.

Не виждам какво повече може да се научи на този етап по този казус, така че докато някой не нарушава някакви правила, хич не виждам какъв проблем имате с това, че някой пишел повече в темата. Това в контекста на това, че за него съм 'черна овца' (и май не само за него) и нямам интерес да го защитавам.

И признавам, рядко ме дразнят постове по форуми, но когато някой вземе по подобен начин да се прави на псевдомодератор (псевдоморализатор) и казва на другите какво да не правят във форума, това за мен минава повече граници от това че някой пишел по-често в дадена тема, освен ако не нарушава някакви правила, за което обаче си ИМА модератори!

Link to comment
Share on other sites

Момчета,момчетаа....

Пиите една студена и друг път внимавайте!

Сумата е малка,нищо не може да предприемете,не си губете времето и нервите!

От начало си беше очевадно,че това няма как да стане...

Ама и модераторите тука захапаха здраво въдицата...

Мислех да пиша още в началото на това романче , но вярвайте,това нямаше да промени нищо съществено...

Просто хората искат да бъдат излъгани и си вярват в чудеса ....

Link to comment
Share on other sites

И аз за малко да се вържа,но нещо ми подсказваше,че е прекалено хубаво ,за да е истина!!Все пак еднократна такса,дългосрочно ползване(и то с платени канали)?!!И си помислих,няма как разпространителите да не реагират.Та може момчето да е имало добри намерения,но да е смазано?!

Link to comment
Share on other sites

Освен ако не е смазано от кола някъде, досега трябваше да се обади, да обясни, да възстанови услугата или да върне парите. Просто и ясно. 

Link to comment
Share on other sites

"Смазано" бил той... влиза си във форума (снощи и сега преди по-малко от два часа), чете си и нищо. Наглост на квадрат.

Link to comment
Share on other sites

А мога ли да запитам АЗ , защо още това жално и изстрадало " момченце " все още има изобщо достъп до форума ?!!! Според мен отдавана акаунта му трябваше да е в кофата за смет , както и той самия впрочем . Моите уважения към модераторския екип , но ми се струва прекалено голям ТОЛЕРАНСА който му е даден.

Link to comment
Share on other sites

Най-лесното е да му се блокира акаунта, но тъй като в момента има отворен проблем и то не маловажен - оставена му е възможността да дойде и да обясни каквото иска и според мен това дори не е възможност, а негово задължение. Времето тече и ако не хване последния момент да се извини и обясни пред засегнатите, после вече ще е късно, а градът е малък...хората се срещат често без да искат, а понякога е добре да не се срещнеш с някой дето преди време си го излъгал. ;)

Така че и да му се затвори акаунта, на него нищо не му пречи да си влиза като гост във форума и пак да си го чете, а за пускане на нова тема от негова страна за каквото и да е, освен по темата касаеща отворения проблем...и дума не може да става.

Link to comment
Share on other sites

А мога ли да запитам АЗ , защо още това жално и изстрадало " момченце " все още има изобщо достъп до форума ?!!! 

 

Защото не съществува начин да отрежеш достъп до публичен форум. По-точно има само един начин: форумът да стане закрит и тогава достъп до него ще имат само регистрираните потребители. Би трябвало да го знаеш, нали търгуваш с компютри.

Другото което ще попиташ, да ти отговоря: да, може да си направи неограничено количество нови акаунти тук. Без никакъв проблем. И не само тук, а където пожелае. Изключение правят само форумите с покани. Тези, които са със свободни регистрации, без значение дали новите регистрации се одобряват от някого - при тях няма никакъв проблем.

И ако желае, дори IP-то, което се вижда във форума няма да е неговото, защото всеки знае, че администрацията има опции за следене и контрол на IP адреси.

Дори администрацията може да чете и ЛС на потребителите без те да знаят за това.

 

Надявам се, вече знаеш каквото те интересуваше.

Най-лесното е да му се блокира акаунта

 

И? Какви ще са последствията? :lol:

Ще си регистрира нов акаунт, ще направи 20-30-40 продажби на почти нулева печалба за месец, може и на лека загуба и пак ще има 100% доверие.

И после ще последва голЕмото ужилване 2. И поредната пинната тема, показваща човешката лакомия и глупост в една прекрасна симбиоза.

Link to comment
Share on other sites

Дори администрацията може да чете и ЛС на потребителите без те да знаят за това...

 

Вероятно администраторите могат, но на нас простосмъртните модератори не са ни дадени такива опции, освен ако някой от двамата комуникиращи на ЛС не реши да ни покани с рапорт (и през рапорта) да влезем в тяхната комуникация и евентуално да разрешим някакъв проблем. ;)

Link to comment
Share on other sites

Вероятно администраторите могат, но на нас простосмъртните модератори не са ни дадени такива опции, освен ако някой от двамата комуникиращи на ЛС не реши да ни покани с рапорт (и през рапорта) да влезем в тяхната комуникация и евентуално да разрешим някакъв проблем. ;)

 

Простосмъртните винаги са прецакани, прав си.

Рапортите са друго нещо, не говоря за тях. Говоря за директно манипулиране на системата за лични съобщения.

Знам ли, могат да четат и твоите :lol:

Всичко е въпрос на модване и администриране.

Както и повечето потребители си мислят, че като се логнат скрити и не се виждат :P

Link to comment
Share on other sites

Явно в темата ще продължава да се говори за тотални глупости, ще се злобее излишно и нЕкои ще се правят на велики. Добре ама нам туда не надо. Ако ще се организирате по някакъв начин да посещавате измамника, правете го. Ако не - може да се попишат безпредметни тъпотии до утре, когато ще затворя и махна темата, както и ще изхвърля акаунта на мошеника от Форума. 

 

И да се посмеете малко на финала на тая нелепа история:
 

Благодаря . За теб ще имаш безплатен акаунт от новата услуга . Благодаря ти още веднъж

 

И чинела!!!
 

Да и постоянно растат прегледите . И ми звънят . Промени името истъркай първия пост. Ще направя и корекции в описанието когато дойде време ще обсъдим и дарението което смятам да направя за форума . Благодаря ти.

 

 

Това бе около денонощие преди хората да почнат да пищят... 

 

Сега аз не знам какво се е имало предвид с туй "дарение", но моите искрени съчувствия към надарените  :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Ако забършеш темата и акаунта на тариката, ще му направиш голяма услуга.

 

Мисля ти поне трябва да знаеш, че тук нищо не се забърсва, просто отива на друго място. Да седи темата отгоре и да се пълни с помия е меко казано излишно. Акаунтът му да седи активен и да гледа сеира на прецаканите, което явно прави пък е жива подигравка. Ако има сериозни хора тук могат да се организират и да направят нещо. С писане нищо няма да стане, много по-назад бе казано. А вече се пише съвсем без смисъл и посока, така че ясно е. 

Link to comment
Share on other sites

Ако забършеш темата и акаунта на тариката, ще му направиш голяма услуга.

 

Дали някой ще блокира акаунта или не няма никакво значение. Така или иначе този акаунт е бита карта вече. Дори да се остави за да се логне още няколко пъти - пак файда йок: може да се логва и от мобилна или свободна мрежа или от мрежата на комшията и т.н.. (визирам IP-то)

Дали мненията му ще бъдат скрити от потребителите и ще се виждат само от администрацията - също няма ама грам практическа полза. Така или иначе форума се индексира от архивиращите машини и винаги може да видиш каквото си поискаш мнение от 2003/4-та година насам. Заедно с различните аватари, подписи на потребителите и т.н.

Телефонен номер се сменя, адрес за доставка/изпращане се сменя без проблем и т.н.

 

Няма смисъл да продължавам да изреждам, нали :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...