Jump to content
BulForum.com

Iptv акаунти


Recommended Posts

Предупредил е всички. Който се е усетил - усетил.

 

Нищо не е  "предупредил". Даде срок от "минимум 9 месеца". Следва да бъде търсен да връща парите.

Аз не знам как спи тоя. Ако бях на негово място, щях да потъна в зямата от срам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Въобще не си прав.

Аз, като съм легален ползвател на WhereIsIt и съм платил за доживотен съпорт:

https://www.whereisit-soft.com

Сега какво? Да ми върнат парите ли, след като проекта е прекратен 2014-та?

Всеки си носи кръста. На лакомите кръста е най-тежък.

Не знам специално дали Whereisit има доживотни лицензи, но аз не съсм видял някъде подобна онлайн услуга/телевизия или нещо, което изисква подобно оборудване и поддръжката му, да е с еднократна такса и доживот едва ли не, да ползваш услугата, която изисква и ток, и персонал и сумати неща.

Софтуерът е особен случай, даже наскоро дискутирахме с познати въпроси относно пиратството и неговата роля към "бедността" на авторите на софтуерите и т.н.... Не са много софтуерите с life-лицензи, и както и сам си видял, често набързо изчезват от пазара ако нямат някакви други източници на финансиране. То ако е за въпрос има безплатни/опен_сорс софтуери, цели OS - тях пък кой ги плаща..

Както плахо намеквахме всички "незасегнати" (другите не искаха да повярват или признаят), няма как това да не беше измама/пиратско, защото иначе най-малкото щеше да се каже, че е някаква промоция, с официални стейтмънти, име на фирмата и т.н. По никакъв начин аз лично не се присмивам или злорадствам към тези, които са се излъгали... общо взето леко българска черта, кяра... евтинкото, пък ако стане. Неслучайно толкова много хора търкат билетчета, и стоят гладни.

Link to comment
Share on other sites

Нищо не е  "предупредил". Даде срок от "минимум 9 месеца". Следва да бъде търсен да връща парите.

Аз не знам как спи тоя. Ако бях на негово място, щях да потъна в зямата от срам.

Срокът от минимум n месеца е ако не гръмне сървъра. В случая сте ударили греда вместо келепир.

Но, виждам една правилна мисъл: да бъде търсен и да върне парите. Ето така постъпват мъжете - срещат се на 4 очи и си решават проблемите.

По форумите реват женчовците, щото си мислят че никой не може да ги нашляпка :lol:

Като стана въпрос за спането, някои хора спят по-добре с пари, отколкото без тях. А и парите не са от категорията на морала. Както е всеобщо известно те не спят и постоянно са в движение, като при последното сменят често собственика си.

Втори път - нищо общо с тези статии.

То, това е схемата. Друг е въпроса, че в тази статия не става въпрос за дискутираният тук случай.
Link to comment
Share on other sites

Lucky Luciano 

Дайте повече инфо, де щом не е това така категорично... сигурно имате информация... говорите сякаш го познавате и знаете как са нещата....

Link to comment
Share on other sites

Не го познавам, но едното няма общо с другото. Ако зачетете статията, ще разберете. 500000 абоната, от поне една година, международна група и т.н. Дали някой ще плаща за половина неработещи канали и т.н. и т.н. Кой ще тръгне да плаща за "HD" канали с резолюция 1280 и битрейт 3 мегабита. Не на последно място тая операция е била вчера, а вие от колко дни нямате "телевизия"? Помислете де.

Трябва да ви върне парите и да се спре с тая история.

Link to comment
Share on other sites

Много излишно пишем 6 поста едно и също....

 

Пак ще се повторя защото ще мине страници на зад и няма да се прочете:

 

Колеги имам адрес на лицето. След като има и хора виждали го лично. Да направим организация и да отидем да си искаме парите.

 

Това е човека > https://www.facebook.com/atanas.uzunov1

 

потърсете го в FB Който го е виждал лично.

Link to comment
Share on other sites

Колеги имам адрес на лицето. След като има и хора виждали го лично. Да направим организация и да отидем да си искаме парите.

 

Това ли е човека > (privacy edit)

 

или този > (privacy edit)

 

...

Link to comment
Share on other sites

Добре трия линковете към тези профили да не са към грешни хора.

От снимка на една алфа ромео в профила се потвърждава адреса който имам (не че се вижда адреса но е снимана пред тях и познах мястото).

 

Кога да правим организация да го издирваме и кой ще участва?

 

Имаме ли съвпадение ....

477fb6579e662c47.jpg

Link to comment
Share on other sites

Който желае да ходим нека пише на лично кога би могъл и ще се разберем на лични... да не е да види и да се покрие точно когато ходим.

Link to comment
Share on other sites

Чакаме всички.... но след като всичко спря и гледаме мълчанието на агнетата... трябва да сме подготвени. Писал съм му и на вайбър да знае че знаем къде може да се намери и да влезне тук да чете и да даде някакво обяснение и решение.

Link to comment
Share on other sites

Нали се сещате за Спас от Кочериново :D ... И той си беше измайсторил един фейсбук акаунт...

Т.е. само да не хванете на марко чадъра там.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...