Jump to content
BulForum.com

Iptv акаунти


Recommended Posts

Така е, и си признах за оня климатик. Но е различно. Пък и съм взимал 2 употреба най-различни неща без грижи. Но е едно да вземеш 2 употреба предмет, в случая климатик за около 300 лв, друго е да знаеш, че директно взимаш нещо пиратско, което може утре да спре. И все пак идеята ми беше по принцип. Нито съм тръгнал да бия тоя дето ми продаде климатика (хем знам къде живее), нито изцяло изключвам причината да беше в тоя дето го монтира, защото демонтирания компресор го продадох за неработещ, а месеци след това се обадих на човека, и той ми каза, че си работи. Немалка вероятност има да е от монтажа, защото си оставиха ръцете, както каза и следващия майстор, който смени компресора.

Ще продължавам да купувам неща 2 употреба, предимно дреболии иначе, винаги с едно наум. Но когато ножа опре до кокала (жегите да нямаш климатик) е едно, а друго да наречеш телевизията нещо критично, за което да си изгубиш акъла, още повече все едно досега са нямали телевизия.

И отново - нито злорадствам, нито обиждам някого.

Колкото до biodesign, тук си проличава кой какъв е :) , аз лично колкото и да са ме и обиждали или плюли или иронизирали, никога не съм вкарвал никого в черни списъци - това просто би било жалко за мен. Или някаква болна злопаметност. Иначе и аз съм минал през подобни детинщини, и той ще го надживее с годините като поумнее (т.е. помъдрее) малко :D .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Няма значение кой изгорял кой не е но този човек трябва да си получи заслуженото. Да се съберем и да го намерим а най добре да се даде на господари на ефира.

Link to comment
Share on other sites

IP Address Location
IP Address    188.165.215.91
City    Roubaix
State or Region    Limousin
Country    France
ISP    Ovh Sas
Latitude & Longitude    50.6913  3.1732
Domain    ip-188-165-215.eu
Connection Speed    broadband
Connection Type    Wired
UTC Time Zone    +01:00
Postal Code    59100

Link to comment
Share on other sites

А в m3u има ли юзърнейм и парола, нещо от сорта на  http://username:password@iptv-URL......

От копираното от duhh, май няма?

Няма! Отделните потребители си имат отделни "фолдери" и там са им записани каналите, имената на тези фолдери са образувани от произволни символи и е трудно да се налучкат. Предполагам, без да съм сигурен, че това е "паролата"

 

EDIT: plameni го е обяснил по-добре

Link to comment
Share on other sites

Има път за достъп:

http://vox.eye.rs:11119/live/nasko9/fgFqsdrLWK/1663.ts

nasko9

fgFqsdrLWK


С две думи - сървърът не е спирал работа, само потребителите са блокирани.

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да си говорим, цялата работа още от началото си беше шано.

Нищо му няма на човека, чете постовете и се смее.

Тъпото е че реално нищо, ама нищо не може да се направи (казвам административно) заради ниската сума....

Сблъсквал съм се с подобни тарикатчета през годините и реално само главоболия може да се докара човек, ако се върже на такъв.

По-добре 40лв. назад, то има кой да го съди.

Остава поуката за потърпевшите.

Link to comment
Share on other sites

Няма! Отделните потребители си имат отделни "фолдери" и там са им записани каналите, имената на тези фолдери са образувани от произволни символи и е трудно да се налучкат. Предполагам, без да съм сигурен, че това е "паролата"

 

Това не е така. Жижигалчето каза, че дава m3u на всеки с име и парола. Такива не виждам в това, което си дал. А каза, че той бил "админ".

 

Има път за достъп:

http://vox.eye.rs:11119/live/nasko9/fgFqsdrLWK/1663.ts

nasko9

fgFqsdrLWK

 

Това не е име и парола, а просто един обикновен URL. За да бъде кoстумизирана за всеки по отделно (т.е. всеки да си има собствен достъп с име парола), едно подобно URL изглежда така:

http://xxx.xxx.xx.xx:8181/get.php?=USERNAME@DOMAINMAIL.BG@PAROLA=8pLfjs85CwAR&type=m3u_plus&output=ts

Или като това, което съм дал по-горе като пример.

Взел е някъде обикновен акаунт или няккъв реселър, надвишил стократно конекциите и истинските админи са му били шута. Тоест, на тука далите пари де.

---

Ако не за парите и хората, които завлече, тоя трябва да яде бой само заради лъжите, които нагло изнареди:

-

1. Услугата била с "неограничен период на ползване"

2. Акаунтите били само 6.

3. Той бил "админ" (вух)

4. За всеки услугата била с име и парола.

5. Щяло да кара поне 9 месеца.

6. Имало "licenciq".

7 ....

 

Никой няма да забогатее или обеднее с 40лв, но обидата и подигравката, която нанася си заслужава да го отнесе.

Link to comment
Share on other sites

Не е обикновен URL, а "кoстумизиран" alias, който позволява да се стигне до стриймовете.

Погледни скрийншота на стр. 4 и ще видиш, че URL-а е друг.

Всички водят до едно и също място, но трябва да знаеш "правилния" път


alias-ът или shortcut-ът играе ролята на потребителско име и парола.

Премахнеш ли го, не знаеш как да стигнеш до стриймовете,

Link to comment
Share on other sites

Аха, ся видях, на втория сркийншот. Не е янсо, обаче колко са акаунтите и колко хора ползват едни и същи акаунти.

-

Казах горното, понеже моя ИПТВ провайдър си е с url:username&passowrd .....ts

Link to comment
Share on other sites

И Slick печели голямата награда!

Сървърът очевидно си работи, никога не е спирал, а просто акаунтът на jijigali, както и всички активирани от него листи са блокирани/изтрити от админите на сървъра.

Link to comment
Share on other sites

Винаги има начин да се направи нещо. Ако не се обединим и му потърсим сметка естествено по законен ред винаги ще има такива като него да крадат пари от бедния народ.Нека чете и да се смее но аз лично ще го намеря рано или късно.Не ми пука за парите но не тарпя несправедливостта и тарикатите.

Link to comment
Share on other sites

Не може да се ползва един и същ акаунт. Имало е ограничение.
Когато samkijot постна скрийншота, веднага се възползвах (за което се извинявам) и малко по-късно прегледах каналите с неговия акаунт. Знаете, че питах за битрейта и резолюцията...

Когато от второ място се опиташ да гледаш, веднага изскача питане за име и парола, като не става, това което имаш...

Link to comment
Share on other sites

От всичко излиза, че е бил reseller (посредник), надвишил е многократно позволената квота и са  му забили заслужен бан. (Сигурно не случйно отначало каза, аканутите са само 6)

@ Lucky Luciano - няма нужда от награди, то мисля става ясно какво е положението.

Поне се разнибити хипотезата, че е "админ" и че евнетуално има проблем с техниката.

Link to comment
Share on other sites

Зависи кой му е доставчик точно и дали доставчикът не е reseller на reseller-а на reseller-а.... Зависи и как е устроена системата, на кредити, на конекции , на акаунти...

-

Така или иначе някой по веригата не е харесал нещо и е взел мерки.

Link to comment
Share on other sites

Да се върна пак на името и паролата.

Те се използват за да се използват за да се "извлече" плейлиста, после стават път.

 

Казах горното, понеже моя ИПТВ провайдър си е с url:username&passowrd .....ts

 

Ами виж инфото и линка на някой от твоите канали, дали не е същата схема.

Така или иначе някой по веригата не е харесал нещо и е взел мерки.

Нормално... Когато нещо струва 20 лв./месец, а се продава за 40 forever
Link to comment
Share on other sites

Ами виж инфото и линка на някой от твоите канали, дали не е същата схема.

Нормално... Когато нещо струва 20 лв./месец, а се продава за 40 forever

 

Ами няма, моя плейлист юзъра и паса са ембеднати в УРЛ-то.

 

Така или иначе стана ясно как е действал тоз, мусю.

 

Явно, че пари няма да връща. Ми поне ако има малко акъл в тиквата, ще купи реселър акаунт от друго място, по-надеждно, с парите, които е събрал и да раздаде на ужилените да не му сменянт физионмията някой ден. Както са изнервени хората, колко му е да ми кипне на някой с по-малко задръжки...

Link to comment
Share on other sites

Ако не за парите и хората, които завлече, тоя трябва да яде бой само заради лъжите, които нагло изнареди:

Никой няма да забогатее или обеднее с 40лв, но обидата и подигравката, която нанася си заслужава да го отнесе.

 

Така е, на никой животът му няма да свърши със загубата на 40 лв., но да събираш пари от хората чрез умишлени лъжи и още по-лошо - след това да не им върнеш парите...това си заслужава някакво възмездие. Повечето тук биха разбрали състоянието му в момента и това, че е бил решил да спечели някой лев (всъщност "малко" повече), но това че се е покрил и че засега не виждам някакви намерения за връщане на пари (поне никой не се е похвали с това досега) - това няма как да бъде разбрано и простено, най-вече че хората в момента се чувстват като глупаци. Всъщност България и Пловдив са доста малки и при толкова много засегнати хора, някоя случайна или не среща с него в близко време, хич не е изключена...

Link to comment
Share on other sites

Пак да кажа знаем адреса на лицето. Който иска да се включи в организирано ходене да ми пише да се разберем кой кога може и да го нагласим ходенето.

Link to comment
Share on other sites

Пак да кажа знаем адреса на лицето. Който иска да се включи в организирано ходене да ми пише да се разберем кой кога може и да го нагласим ходенето.

Още ли не сте отишли?!

Повечето хора може и да поревават по форуми, но изобщо няма да се вдигнат за 40 лв или нямат смелостта да се разправят очи в очи. Нормално. Без капка ирония го казвам. Защото могат да си навлекат потенциално големи главоболия, вкл. със закона, колкото и да го няма "на терен".

А те всъщност измамниците на това разчитат, щом вече не се и крият.

Link to comment
Share on other sites

Пак да кажа знаем адреса на лицето. Който иска да се включи в организирано ходене да ми пише да се разберем кой кога може и да го нагласим ходенето.

 

Ейййй, ама голем мъж си. Не мога да разбера публика ли ти трябва, страх ли те е, какво? Когато ги даде, организирано с други ли ги даде или сам?

Ами като му имаш координатите - оди му издърпай ушите, нашляпкай го по дупето, вземи му парите и тогава организирай тук срещи та да ги върнеш на собствениците им.

Престани да насърчаваш и подтикваш към саморазправа, защото е подсъдно. И модераторите да изтрият тези твои постове, защото и бездействието в случая е подсъдно. И противоречи на правилата не само на този форум. Ако желаят де.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...