Jump to content
BulForum.com

Iptv акаунти


Recommended Posts

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Освен ако не е умрял или отвлечен, няма оправдание за подобно криене. Можеше да каже/напише 1 изречение на някого от модераторите примерно, да успокои хората или да каже, да изчакат малко.

Това, освен ако не е нещо от споменатите причини, си е криене/измама отвсякъде.

Но както казаха, това са рисковете на подобна борса по форуми, олх-и и т.н. Всеки знае, че поема риск, особено когато му обещават нещо, което абс. навсякъде се продава с месечна такса, а тук му се казва, че с малка еднократна такса ще хване Оня за  шлифера.

Link to comment
Share on other sites

Да припомням ли, че първият пост след обявата беше:

 

Какви са гаранциите, че валидността няма да е "от ден до пладне"?

Link to comment
Share on other sites

Между другото само случайно стечение на обстоятелствата и намесата някак своевременно на един много готин пич ми спестиха и на мен тия 40 лева. 
 

Ако нещата както върви затвърдят измамата ще ви покажа и повече подробности. Засега се опитайте да се успокоите и да се наспите. Утрото е по-мъдро от вечерта, казват някои, най-много да осъмнете с безвъзвратно загубени 40 лв на калпак. 

Link to comment
Share on other sites

Със съжаление, но не и с изненада ви уведомявам, че вести от въпросното лице няма. Работата отива на измама. Жалко, че не изкарахте поне по месец с тая телевизия... 

Link to comment
Share on other sites

Ех,надявах се колегата jijigali да успее да се оправи с цялата каша, която забърка. Свестен ми се стори. Здраве да е. 40 лв. къде не отишли. Мъжко ду*е, един път се е*е. Щото после вече не е мъжко...Успех в живота и любовта на всички съфорумци.

Link to comment
Share on other sites

Принципно на мен това ми бе казано на 8-ми: 
 

Истрии направо темата ще пусна много по добра като дойде времето . Подробно описана. Лист на каналите . Всичко

 

 

Колега сигурно още не си видял темата истрии я . Ще направя друга . Описана точно ясно когато всичко с телевизията бъде изчистено

 

 

И това на 9-ти:
 

Колега заличи я направо темата да не се вижда че ми звънят . А искам да предоставя една изцяло нова услуга за която ще си платя в раздел обяви . И да седи отгоре. Но тази тема моля те затрий я . Смени и името или незнам . Да не я виждат . Благодаря ти . 
Link to comment
Share on other sites

Мисля, че каквито и проблеми да си има, най-естественото беше да дойде тук и да даде кратко обяснение, а не да пише единствено на тебе. Както и да е, хората са различни, телефонът му все още е на разположение...не че не може да си го смени междувременно...

Link to comment
Share on other sites

Той и на мене нищо не ми е обяснявал, а и към момента на тези съобщения всичко е работело - гледай датите. Пък и какво да обяснява - просто да си вдига телефона... 

 

Иначе освен един гол телефон, друго няма. Който се е виждал и говорил лично с него може да каже евентуално повече информация, ако изобщо има някаква обективна. 

Link to comment
Share on other sites

"искам да предоставя една изцяло нова услуга"

- Този път с 50 лв еднократно, специално за форума :D . Новата като старата. Пък който се хване отново или не е видял старата.

 

"истрии я"

- Поне занапред като се види подобно нещо, да си имате още в началото едно наум. Такива хора администрират и сървъри... (facepalm).

 

"че ми звънят..."

- дабъл (facepalm).

Link to comment
Share on other sites

Съдейки по първоначалните положителни отзиви, поне един-двама от взелите акаунти са се виждали лично с него:
 

Колегата е коректен и качеството е страхотно. Помогна с настройките и ще посрещна новата 2018 с 1461 канала повече.

Колегата е точен. Чухме се по телефона и след около час и половина лично дойде в нас, за да направи настройките на Коди и да го инсталира директно на смарт телевизора. Харесва ми услугата, доволен съм.

 

...което води до извода, че вероятно първоначално е имал най-добри намерения да предоставя услугата, но след това нещо се е провалило, а той вече е продал доста акаунти и тук, и в OLX. Разсъжденията ми са, че ако човек още от началото е решил да прави далавера като предоставя само обещания срещу пари - никога не би отишъл където и да е да се среща лично с някого.

Link to comment
Share on other sites

Съдейки по първоначалните положителни отзиви, поне един-двама от взелите акаунти са се виждали лично с него:

 

 

...което води до извода, че вероятно първоначално е имал най-добри намерения да предоставя услугата, но след това нещо се е провалило, а той вече е продал доста акаунти и тук, и в OLX. Разсъжденията ми са, че ако човек още от началото е решил да прави далавера като предоставя само обещания срещу пари - никога не би отишъл където и да е да се среща лично с някого.

Това се вижда ежедневно и постоянно в държавата на доста по-висши позиции от хора и 'организации', така че според мен не може да е показател. Още повече има два фактора, които могат да го направят смел в подобни постъпки - или има "гръб" и не го е страх от нищо, или си мисли, че който е търсил подобна "далавера" не е "такъв" човек че да го търси и/или не може да си позволи да наеме хора за целта.

 

"Не разбирам защо незасегнатите са по-активни от засегнатите?"

- Ами защото явно трябва да погледнеш малко по-далеч от носа си. Ако за дадено нещо винаги само засегнатите взимат отношение (или предимно), се превръща в една егоистична държава и общество, в което всеки гледа само собствената си паница и не го интересуват другите. Отделно, имам 3-4-5 поста в темата, която вече се състои от 6 страници. Ако имаш да казваш нещо лично, може на Лично.

Подозирам, че пак няма да разбереш, не защото имам нещо лично, а защото най-често така се случва, затова смея да мисля така.

Link to comment
Share on other sites

Modedit: Постът ти е заядлив и не допринася с нищо за дискусията тук и най-малкото - отношението не е коректно към всички съфорумци.

 

biodesignedit: И да триеш и да не триеш... се тая. Ако акъла се наливаше с фуния, всички академици да са станали :lol:

Link to comment
Share on other sites

Modedit: Постът ти е заядлив и не допринася с нищо за дискусията тук и най-малкото - отношението не е коректно към всички съфорумци.

 

biodesignedit: И да триеш и да не триеш... се тая. Ако акъла се наливаше с фуния, всички академици да са станали :lol:

 

Тоя е следващият дето ще излети като тапа...

 

=========================================

 

Нека изчакаме все пак още някой ден. Представете си, че работи по въпроса човека и след някой ден тръгне телевизията  :grin:  

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам защо незасегнатите са по-активни от засегнатите?

 

 

Защото когато го попитахме за конкретни параметри по "офертата", jijiмангали започна да ни определя като "такива като вас", вместо точно и ясно да зададе условията и да отговори като бял човек.

Освен това разни палячовци тука взеха да го защитават и да ни обвиняват, "нас", че сме злобари, и че някой си бил 'отркил' нещо и сме му завиждали от злоба и ненавист.

Още като каза, че съврвът бил "застрахован", стига да не "изгорял", ми стано ясно за каква схема иде на реч. Още тогава трябваше да ви 'светне', че едното противоречи на другото. Но той народът си го е казал: докато има балъци, ще има и jijimangali.

Ако въпросният беше на половина точен, щеше да влезе във форума и да каже, примерно: Услугата спря, звънкайте да ви връщам парите, или изпитвам проблеми с техниката - ще има услуга едикога си.

Сега дори да тръгне, едва ли някой ще го остави и няма да си търси парите, да не говорим, че никой повече няма да си "купи" подобна тъпотия от него. Ма знам ли?

Link to comment
Share on other sites

Атанас Ангелов Узунов

Егн : 8407254602

Това имам аз като данни на този господин (телефона го има по горе)

Ако на някой могат да бъдат полезни.

Имам ги от трансфера на сумата за въпросната услуга.

Link to comment
Share on other sites

При така стеклите се обстоятелства, най-умното, което може да направи е да върне парите на всички.

Защо?

То е ясно, че това е нелегална услуга и рано или късно няма да я има. Нали човекът е написал:

"Сървъра е застрахован, стига да не изгори". Явно сървъра е извън БГ и няма как да го докопат. Но, достъпа до него е отрязан.

А въпросния Джиджигали е посредник. Плащат му на него, той на инициатора на услугата и си оставя комисион. Предупредил е всички. Който се е усетил - усетил. Но, лакомията притъпява съзнанието. Мейби.

Затова пак казвам: смея се от сърце.

Link to comment
Share on other sites

Който се сети, сети се. Пак казвам, че най-умното е да върне парите на всички, защото после може да ги връща двойно, а може и тройно.

Link to comment
Share on other sites

Който се сети, сети се. Пак казвам, че най-умното е да върне парите на всички, защото после може да ги връща двойно, а може и тройно.

Въобще не си прав.

Аз, като съм легален ползвател на WhereIsIt и съм платил за доживотен съпорт:

https://www.whereisit-soft.com

Сега какво? Да ми върнат парите ли, след като проекта е прекратен 2014-та?

Всеки си носи кръста. На лакомите кръста е най-тежък.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...