Jump to content
BulForum.com

Iptv акаунти


Recommended Posts

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Предполагам продавачът има лицензионни споразумения с телевизиите и е регистриран в КРС, защото иначе недоумявам как тази тема изобщо стои тук. 

Би било хубаво да се уточнят тези неща. 

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че достатъчно разводнихте темата и вече май има тенденция да се обърне в заяждане. Достатъчно толерантност проявих като оставих всички въпроси да бъдат задавани в самата тема, а не на ЛС, както беше по-редно. Препоръчвам от тук нататък всякакви персонални въпроси да бъдат задавани на ЛС, за да не се налага после да чистя постове или направо цялата тема. :excl:

 

Напомням, че имаме специална тема за всякакви коментари касаещи търговския раздел, така че ако някой има желание да пише повече - може да продължи там.

Link to comment
Share on other sites

А не мислиш ли, че като модератор ТИ ПЪРВИ трябваше да зададеш този въпрос, вместо да ме обвиняваш в заяждане, драги Мидекс? 

Link to comment
Share on other sites

Ако се върнеш на първа страница ще забележиш, че не аз съм първият модератор писал в темата, тъй че не виждам смисъл да ми привличаш вниманието с капс лок, но както и да е...

Не мисля, че може да има официална фирма, разпространяваща IP или другоплатформена телевизия, която да няма лицензионни споразумения със съответните телевизии, а в случая продавачът на услугата като админ там (пре)продава регистрирани работещи акаунти, които нито ме касаят какво представляват, нито защо таксата им е еднократна, нито дали той поема някакъв риск спрямо фирмата, в която работи и прочеее подробности. Нямам представа законните положения при IP телевизията как стоят, не съм адвокат или пък тепърва да смятам да се образовам правно и когато не знам нещо - просто не се обаждам. Не ми се е сторило нередно - не съм попитал...и друг път във форума са се продавали примерно регистрирани гейм акаунти за разни платени гейм сървъри - и в оная материя не съм наясно, съответно и там не съм се обаждал. Така че ако ти си наясно с подобни казуси - нищо не ти пречи да подадеш сигнал там където се подава, че едикой си продава нещо незаконно. И понеже виждам, че много ти се пише, ще те помоля да продължиш в другата тема, която цитирах по-горе, тъй като вече станаха много страничните постове - и твоите, и моите.

Link to comment
Share on other sites

Немога да разбера защо се нападате един друг.Ако човека има документ да го покаже и всички ще бъдат доволни.Така може да си спечели повече клиенти.

Link to comment
Share on other sites

С риск да ме накажат за този пост (но понеже е на 1-ви ред) си позволявам да си кажа мнението....

 

Не знам що за нация сме и не знам защо СМЕ такива нещастници.... Вече толкова лета живея на тази земя и как не видях един да се зарадва на нещо постигнато / направено от друг Българин. Постоянно ни е ЯД, че не сме се сетили НИЕ, че НЕ знаем как или че НЕ можем да го направим и ни е много СТРАХ, да не вземе някой да "забогатее".

 

Не знам що не ходите в К-д да им се карате че пускат портокали в кофа за САМО 6.99, а не подавате сигнал в комисия за защита на Интелектуалната собственост, а? Или там не е проблем? А че човека си "залага г..з@" за да пусне уникална (по мнението на потребители) услуга за БЕЗ пари............ "Лелеееееее тоя ша стане мнооооо богат". Па "документи", па не знам си кво, ужас...

Сумата от 40 лева покрива 1.5 месечни абонамет-а за "пълен" пакет от 148  (дори и 200 да са) канала на "извесен" доставчик на съдаржание. Ми 'одите при него... там ИМАТЕ ГАРАНЦИЯ, че ако не си платите 2 месеца от 2 годишния ДОГОВОР, още преди да са изтекли 2-те години ще са ви взели панелките!

 

Толкова сте жалки, че чак смешни... 

И НЕ, НЕ съм адвокат на продавача, и дори НЕ съм си купил все още акаунт.... Дори НЕ го познавам.  Ама толкова злоба и жлъч, отдавна не бях виждал

Link to comment
Share on other sites

Крайно време е всички да се поспрат и то предимно с лиричните отклонения! 

 

Дотук темата си върви добре и няма нищо нередно в задаваните въпроси - напротив - нека ги има тези въпроси, за да са нясно хората. 

Вече има не един и двама потребители и нито едно оплакване.

 

Аз все още не съм получил акаунт - просто не сме се срещнали с продавача поради елементрани пречки. Като добия акаунт и аз ще дам мнение. 

 

Истина е, че за 40 лева, ако добиеш над 1400 канала, дори и след месец да спрат - не мисля, че е болка за умиране. Който има проблем с това - да отива на договор с някой от официален доставчик и не се обажда тук. 

Засега, повтарям ЗАСЕГА няма оплаквания, така че повече излишни глупости е препоръчително да не се пишат. 

Link to comment
Share on other sites

С риск да стана досаден, ще повторя въпрос от 1-ва стр.

 

С какъв битрейт са HD-каналите?

Продавачът така и не ми отговори в лична кореспонденция (останах с впечатление, че изобщо не е наясно с материятата), та затова се надявам да отговори някой от клиентите.

Link to comment
Share on other sites

Денис, не става въпрос за злъч или яд или завист, изобщо.

Става въпрос не някой да не забогатее, а да не забогатее вследствие пиратство или типичната българска полу(не)законна тарикатщина, толерирана масово от всички. Така и не стана съвсем ясно jijigali дали предлага пиратски телевизията (защото то ако ставаше така, за еднократно 40 лв вечно....), защото "риби" (без да се обижда никой) винаги ще се намерят, които не ги интересува как получават нещо на всяка цена, стига цената да е ниска!

Е за това ставаше въпрос! И никой не получи задоволителен отговор.

Ако не е пиратско, не би имало никакъв проблем да се покаже публично на какво основание се раздават (буквално) тези неограничени акаунти за телевизия на смешна цена. Ако бяха промоционални пък, трябваше да има нещо реклама.

И друго - нали бяха уж само 6 акаунтите....

Link to comment
Share on other sites

Аз също ще се включа в темата с риск да отнеса много негативи, но това не е проблем. Колегата предлага услуга която е решил, че може да си позволи еднократно да бъде заплатено за нея. Срока на услугата разбира се за такова нещо не може да бъде даден като краен защото никой не си слага главата в торбата за 40 лева било то и от 100 човека. За да предлагаш такова нещо явно имаш достъп и възможности за сериозна техника тъй като услугата е реална и от всичко което е написал няма нищо не вярно. Телевизия с такъв трафик не може да се предложи с няколко сървъра и някой друг "умeн" switch, така че не е нужно да търсите каквото и да било законно, незаконно или кво ще да е защото ако се замислите 4 месеца да гледате дори по 10 лева пак ще си избиете парите тъй като няма оператор който да ви даде всички канали с реална Full HD резолюция. Казвам всичко от гледна точна на човек който си е взел такъв "акаунт" и съм доволен не защитавам колегата който продава всеки сам може да реши да даде ли 40 лева или не. След като вземе услугата пробва, невярвам да остане недоволен тъй като аз сам тръгнах със скептицизъм но след като се срещнах с колегата ми стана ясно за какво идва реч и че нещата не са горе долу ож беж. Ако някой иска да пита конкретно от какво точно съм доволен и как са каналите като качество битреит или тем подобни дребнави щуротии да пита смело на ЛС. Ако модераторите сметнат че поста ми е нередно да стой в темата може да го изтрият или да наложат наказание. Но наистина голяма част от постовете в темата са чиста злоба и заяждане от много дребнав тип. Ако се замислят къде са похарчили за много по-големи глупости 40 лева, може би ще спрат хората да бъдат толкова дребнави ако имат интерес да гледат телевизия.

Link to comment
Share on other sites

С риск да стана досаден, ще повторя въпрос от 1-ва стр.

 

 

Продавачът така и не ми отговори в лична кореспонденция (останах с впечатление, че изобщо не е наясно с материятата), та затова се надявам да отговори някой от клиентите.

 

около 2700-2800 kb/s 

 

Screenshot_2018_01_05_08_33_53.png

Link to comment
Share on other sites

на повечето излиза, че е 720p ... това го гледам през vlc player-a от компа на работата(монитора е 1680x1050).

 

Screenshot_2018_01_05_13_06_30.png

 

... на телевизора(Full HD) изглежда много добре между другото. убедил съм се на 2-3 места.

Link to comment
Share on other sites

Вече 2 вечери се възползвам от телевизията на колегата, за тези пари си е доволно.За някои подобни IPTV телевизии трябва да се закупят известните MAG 256 които само те са по 170 лева и сед това по 10 лева на месец. Всеки може сам да си направи сметката. Аз съм доволен.

Link to comment
Share on other sites

някой от ползващите услугата  може ли да каже реално колко от БГ каналите работят и колко от Всичките 1460 канала работят и колко не - като брой или процент 

Link to comment
Share on other sites

И понеже виждам, че много ти се пише, ще те помоля да продължиш в другата тема, която цитирах по-горе

 

Мидекс, в коя тема да продължа, в онази, в която някой пита защо има нелоялна търговска практика с банер най-отгоре във форума и отговорът е: "Защото е собственост на собственика". 

За нея ли става дума? 

Link to comment
Share on other sites

И понеже виждам, че много ти се пише, ще те помоля да продължиш в другата тема, която цитирах по-горе

 

Мидекс, в коя тема да продължа, в онази, в която някой пита защо има нелоялна търговска практика с банер най-отгоре във форума и отговорът е: "Защото е собственост на собственика". 

За нея ли става дума? 

ще цитирам един приятел, на който преди много години един негов познат му казал "отвори си сергийка и си продавай както сметнеш за добре" ... това по отношение на т.нар. кибици, разпространени из нашите географски ширини - много акъл, много мисъл, много принципи, ама стигне ли се до действие/работа - една гола нуличка(0)!

 

след като имаш "принципни" въпроси, можеш да минеш на ЛС, както по-горе хората посъветваха. не е нужно в тема за "покупко/продажба" всичко да се разводнява от съображенията на един, от интереса на друг ... и така.

 

п.п. карайте го малко по-полека. има толкова неща в тоя живот, за които да си струва да се зачепкате :)))

 

@lesen2, за % едва ли някой ще тръгне да ти ги пробва един по един, а и като цяло повечето хора търсят не количеството, а качеството т.е. какви точно канали вървят ... от българските вървят може би едно 95%, а от другите ... кажи кои по-точно, защото едва ли те интересува примерно animal planet на жабарски, а много от каналите, които ги има на бг, ги има и на съответния език за страната ... но ако искаш статитика, ето ти една примерна:

турските - 5/5 (от 5 пробвани, 5 зареждат)

немски - 4/5 

италиански - 1/10-15

френските - почти нищо не ми зареди

испанските - същото като с френските

сръбски - повечето зареждат

гръцки - фифти-фифти

румънски - 1/5

Link to comment
Share on other sites

Мидекс, в коя тема да продължа, в онази, в която някой пита защо има нелоялна търговска практика с банер най-отгоре във форума и отговорът е: "Защото е собственост на собственика". 

За нея ли става дума? 

 

Да, правилно си се ориентирал. ;)

 

Абе хора, не разбрахте ли защо от толкова време препоръчвам в темите за продажба да не се развихрят дискусии - ами простичко е, правилата на търговския раздел казват това да не се прави точно в темите за продажба. Освен това ти казах и преди - оплачи се там, където трябва (аз не разбирам от материята и даже това "там" не го знам кое е), оплачи се и от нелоялните търговски практики на собственика на сайта...аз и от IP камери не разбирам, пък и камерите му изобщо не ме засягат, изобщо - оплаквай се на правилните места, а не в темите за продажба, понеже заприличваш на всички останали във фейсбук примерно, които постоянно реват за неща в държавата дето не им харесват, но когато се стигне до реални действия, продължават да си седят пред компютрите и минават на други оплаквания, ама аз и от фейсбук май не разбирам, понеже дори нямам акаунт там. ;)

Link to comment
Share on other sites

Мидекс, в коя тема да продължа, в онази, в която някой пита защо има нелоялна търговска практика с банер най-отгоре във форума и отговорът е: "Защото е собственост на собственика". 

За нея ли става дума? 

 

А кой е казал, че има нелоялна тътрговска практика? Къде е тая нелоялна търговска практика? Някой да се е оплакал от нелоялна търговска практика? Някой лаладжия споменал нелоялна търговска практика и край - вече е факт! Много умно.

 

Явно пак няма да се разберем с нормални думи, така че временно затварям темата, най-малко докато не получа своя акаунт.  

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...