Jump to content
BulForum.com

Tarifite => uveli4enie?


Divaka

Recommended Posts

Не знам кво става вече пълен Outsider съм неска се върнах в BG и сичко е наопаки свалям от warez.ru с 90 ма само от там с толкова преди ползвах незаетия трафик и ми беше добре сега май май няма да го ползвам защото свалям с 30 от БГ пиъринг а един френд с 90....не знам как става това.....дано в скоро време да се оправи. :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply

Искам да питам незаетият трафик разпределя ли се отново по абонатите,защото в момента е 1 часа,а БГ и international са ми както следва 30/15.На Достъпна + съм.При вас как е?

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам незаетият трафик разпределя ли се отново по абонатите,защото в момента е 1 часа,а БГ и international са ми както следва  30/15.На Достъпна + съм.При вас как е?

 

и при мен е точно така даже БГ малко по-малко и се надявам това да не е постоянно....смисал да ползваме незаетия трафик :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

хайде някой, който е успял да си изгледа филмчето оналйн, спокойно да обясни как го е направил, ако може, дори в в нова тема. и ако оича да го напише на кирилица. много ще съм благодарен, защото опитах по всички изброени методи и пак засича жестоко. на Д+ съм. държа ~100 локал.

Link to comment
Share on other sites

а бе, какво става с външния нет? нито една страница не мога да отворя :) icq-то и то дава "заето". bg страниците също никакви ги няма. имам само локален.

само аз ли съм така? :confused

Link to comment
Share on other sites

а бе, какво става с външния нет? нито една страница не мога да отворя  :)  icq-то и то дава "заето". bg страниците също никакви ги няма. имам само локален.

само аз ли съм така?  :confused

Не си :-) В кой квартал си? Аз съм на Сточна ГАРА

Link to comment
Share on other sites

Не си :-) В кой квартал си? Аз съм на Сточна ГАРА

 

в кичука съм

 

::edit::

 

сега "тръгна", но в последно време ми прави впечатление, че покрай това увеличение на локалния външния "не се държи добре" :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...