Jump to content
BulForum.com

Tarifite => uveli4enie?


Divaka

Recommended Posts

благодаря, че доуточни. защото аз сотанах с грешното впечатление, че хора с Д+ гледат филми без проблем.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply
30k van6en na D+ prez no6ta 90

Баси може ли да ми обясни някой защо Икономична тарифа е с 6 лева по-скъпа от Достъпна+ и е по-бавна от нея? Е****л съм му м******а ше се преместа и аз на Достъпна+ ...

Link to comment
Share on other sites

sasquatch това са негарнтирани скорости. Ползва се свободния трафик. Докато при теб е малко вероятно да падне под скороста за която плащаш при Достъпна+ е напълно нормално да падне. Така че сам си прецени.

Link to comment
Share on other sites

sasquatch това са негарнтирани скорости. Ползва се свободния трафик. Докато при теб е малко вероятно да падне под скороста за която плащаш при Достъпна+ е напълно нормално да падне. Така че сам си прецени.

Не споря че скоростите са негарантирани, но от това което чета във форума и чувам от приятели си правя някои изводи, които общо взето са че Икономична тарифа е горе-долу най-нашитата от всички, ще пробвам на достъпна+, бронзова или икономична+ и ще видя ...

Тука възниква и въпроса - кой свободен трафик се ползва :)

Link to comment
Share on other sites

sasquatch това са негарнтирани скорости. Ползва се свободния трафик. Докато при теб е малко вероятно да падне под скороста за която плащаш при Достъпна+ е напълно нормално да падне. Така че сам си прецени.

Защо е нормално да падне при Д+???

Link to comment
Share on other sites

Защо е нормално да падне при Д+???

защото на достъпна + по договор имаш 4к(ако не се лъжа).така че всико което получаваш отгоре е един вид бонус който може да изчезне по всяко време.

Link to comment
Share on other sites

Който не е зает от съседите.

Нека си перефразирам въпроса - Д+ и И+ ползват незаетия от всички потребители трафик или за Д+ и И+ има определен отделен трафик?

Link to comment
Share on other sites

Не знам каква е организацията. От всичко, казано от администраторите до сега в най-различни теми се разбира, че се използва 'незаетия трафик'. Кой точно - :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Не знам бонуси или какво, но бг-то го няма никакво. Все пак би трябвало да е поне 30к, но уви не може да стигне толкова.Локалния е железен остава да оправите бг-то.

Link to comment
Share on other sites

Не знам бонуси или какво, но бг-то го няма никакво. Все пак би трябвало да е поне 30к, но уви не може да стигне толкова.Локалния е железен остава да оправите бг-то.

 

 

Dam i az zabelqzah 4e e taka

Link to comment
Share on other sites

Не знам бонуси или какво, но бг-то го няма никакво. Все пак би трябвало да е поне 30к, но уви не може да стигне толкова.Локалния е железен остава да оправите бг-то.

при мен не е точно така ;)

от аренабг сутринта с 90-100к

одеве имам един свален филм с средна скорост 60к пак от арената

свалях музика от бубу.то с 30к

така че не мога да се оплача ;)

Link to comment
Share on other sites

Veno

beshe kazal che ot 1.09.2004 modema e bezplaten e dobre de zakakvo davash takava informasia kato ne e taka

dnes bqha dvama moi priatelq da se varjat i kato pitaha na kasata te sa im kazali che nqma takova neshto oshte mislili oshte po tozi vapros no ne e sigorno

aide veno kaji mi da li e tochna tvoqta informasia zashtoto dnes sme 1-vi i bi trqbvalo da vleze v sila ot dnes a neshto ne e taka

Link to comment
Share on other sites

Veno

beshe kazal che ot 1.09.2004 modema e bezplaten e dobre de zakakvo davash takava informasia kato ne e taka

dnes bqha dvama moi priatelq da se varjat i kato pitaha na kasata te sa im kazali che nqma takova neshto oshte mislili oshte po tozi vapros no ne e sigorno

aide veno kaji mi da li e tochna tvoqta informasia zashtoto dnes sme 1-vi i bi trqbvalo da vleze v sila ot dnes a neshto ne e taka

 

Абе ще бъдат безплатни обаче ще имат договор за 1 година поне така каза вено. Ако не днес то утре или след няколко дена ще бъдат. :P

Link to comment
Share on other sites

D+ i I+ izpolzvat nezaet trafic ot vsi4kite potrebiteli na ek mislq

Дали е така? Щото ако е така май ще има недоволни ;) + тва не мисля че си компетентен по този въпрос, veno е човека който знае как седят нещата и аз него питам.

Link to comment
Share on other sites

Veno

beshe kazal che ot 1.09.2004 modema e bezplaten e dobre de zakakvo davash takava informasia kato ne e taka

dnes bqha dvama moi priatelq da se varjat i kato pitaha na kasata te sa im kazali che nqma takova neshto oshte mislili oshte po tozi vapros no ne e sigorno

aide veno kaji mi da li e tochna tvoqta informasia zashtoto dnes sme 1-vi i bi trqbvalo da vleze v sila ot dnes a neshto ne e taka

e iz4akai i pri tqh da stigne nowinata twa se pak e ek vinagi taka se e polu4awalo :)

Link to comment
Share on other sites

защото на достъпна + по договор имаш 4к(ако не се лъжа).така че всико което получаваш отгоре е един вид бонус който може да изчезне по всяко време.

Да, ама по начина, по който се е изразил netrootbg, излиза че при d+ е съвсем нормално скоростта да ти паднe под тази, за която плащаш(~4KB/s).

Негарантирана е, но все пак... :)

 

Според мен потребителите на d+ поделят външния си трафик помежду си като той не трябва да пада под ~4KB/s.

Тоест, ако един от тях не използва на max външния си трафик, "подарява" незаетия трафик на останалите. Ситуацията при i+ е аналогична. Но може и да греша...

Link to comment
Share on other sites

Iskam da popitam za6to uveli4eniqta v tarifite ne sa otbelqzani v Info kanala.Dreamer predi vreme mi be6e kazal 4e tam posledno se publikuva nova informaciq ama veno kaza ot 1-vi i smetnax 4e ve4e trqq da sa promeneni parametrite,no ne sa.I predi muniti svalqx ot wareza ama za sajelenie s 60 K kakto po staro mu.Dano ne sa varnati starite skorosti na D+ i I+.Za6toto VENO be6e kazal ne6to takova ama dano ne e taka http://warezru.veno.biz/invision/index.php...pic=13631&st=40 vijte kakvo e kazal VENO za D+ i I+ :( Dano nqkoi me oprovergae i dano ne sam prav

 

EDIT:Resnax si modema svalqm s 90 K :) ako moje da mi otgovorite na parvata 4ast na posta

Link to comment
Share on other sites

Подай си пръстчето, да ти захапе ръката. Пичове, недоволните, прочетете си договора - там ясно пише негарантирана. Аз като гледам тази негарантирана 64 в колко пъти отгоре е обикновенно за интернета. Иначе българския си е на 1/2 от локалния :rolleyes: И+ съм

Link to comment
Share on other sites

В момента се получава, че имам бг, което е доволно единствено през нощта след 1 часа до сутринта до към 10-11 часа, когато се влошава доста здраво и така кара до вечерта до споменатия час. Е това как ви се струва и при всички е така предполагам. Аз съм на Д+.

Link to comment
Share on other sites

... към всички, които биха казали(и казват) "а бе, кво се оплаквате ....":

 

(става въпрос за миналата седмица)

когато в продължение на 3 дена ту имаш, ту нямаш нет(поне над 10 пъти на ден ми е спирал за 15-20 мин), когато поддръжката идва и се чуди 1 час къде е проблема, а на следващия ден положението е абсолютното същото как би приел едно спиране на нета дори и за 10 мин?! и когато този интернет го ползваш не само за забавления .....

 

един доволен, друг недоволен. какъв е проблема? не може всички да сме на едно положение/мнение ;)

 

Абе ще бъдат безплатни обаче ще имат договор за 1 година поне така каза вено. Ако не днес то утре или след няколко дена ще бъдат.

 

ами то и в сегашния договор(на тези с "купените" модеми) пише ".... за срок от 1 година и влиза в сила от датата на подписването му". предполагам, че за този ще има някаква клауза, в която ще се казва че абоната не може да го прекъсне преждевременно. в стария не помня да има такава точка. може и да греша ... :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...