Jump to content
BulForum.com

Tarifite => uveli4enie?


Divaka

Recommended Posts

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply
В момента просто интернета е перфеткен. Свалям от арена с 184 кб/с. Пуснах преди малко от чужд сайт да пробвам връзката. Свалях с 160. Еми тва е просто невероятно :rolleyes:

 

На мен интернета като ми е перфектен и свалям с 20k от download.com, а от арената с 45 :) На д+ съм.

Link to comment
Share on other sites

В момента просто интернета е перфеткен. Свалям от арена с 184 кб/с. Пуснах преди малко от чужд сайт да пробвам връзката. Свалях с 160. Еми тва е просто невероятно :rolleyes:

 

Външния не е само нощен както се изказват някой хора..на мен без проблеми ми го държи до 11-12 на обяд.По скоро нощно-обеден :D

Link to comment
Share on other sites

Абе, какво става с външния трафик бе? Баси историята, днес една игра не мога да направя в бнет, само дискънекти...

Външен целия ден е 60 к, БГ 140 тва е до преди 10 минути, сега незнам как е

Link to comment
Share on other sites

Начи яко, ще зема и аз да си ресна модема пак че свалям от дата.бг с 20-30 к все още. Айде, като гледам как бързо растат тарифите догодина по тва време някви Мб пиъринг :wir :tongue

Link to comment
Share on other sites

Тц.За Ек говорим.Иначе съм на ЕК + гигабит.От последните им ползваме локала само  :)

Не те ли притесняват бурите-може да ти изгърми компа?Много се изписа за това ,че не е безопасно.

Sorry,шегичка B)

Link to comment
Share on other sites

nachi imam edin vapros sled kato uveichiha tarifite ikonomichana+ stana ot 60 na 90k a bronzovata stana ot 30 na 40 obache brat mi(koito na e na I+) i oshti dfama priateli koito sushto sa na I+ sfalqt sas po 100k ta vaprosa mi e dali i za drugite tarifi shte ima oshte uvelichenie ili tfa e samo za I+ :huh:

Link to comment
Share on other sites

OFFTOPIC

 

АКО ИМА БЕЗПЛАТНА КАБЕЛНА ЗА Д+ : ПРАТЕТЕ МИ И НА МЕНЕ ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ ! :tongue :wir :P :P :blink: :lol: :lol: :lol: :P

 

ЕДИТ : сори,но не се сдържах :) теа двамата горе са една опасна комбина начи :)

аз искам и безплатно HBO за Д+ : :woot :woot :woot :woot :woot :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

Dam i koi 6te ostane na dostapna spored tebe ;)

 

:) za tova polzvame mail da ne se raz4uva ;) znam li ahahahah iska mi se maina da sym sam na dostypna + da moga hem da si svalqm hem da igraq za6toto dostypna ne ma ustroiva samo 6te moga da igraq a ako mi se gleda film4e 6tq trqbva dosta da se pomy4a dokato go svalq :)

Link to comment
Share on other sites

Ot 3 dena sam zabelqzal 4e ot BG svalqm s 90 K.Dnes kam 5 4asa svalqx ot datata s 90 K,qvno sled nqkoi mesec pak EK da ni zaradva s ne6to.Parviqt pat kogato zapo4nax da svalqm s 90 K be6e v sabota(4 septenvri sled 23:00)ot headoff.com nqkade za okolo 2 4asa i sled tva sprqx da darpam.I dnes ot datata pak s 90 K.Iskam samo da dopalna 4e ot 04.09 do dnes(07.09)vinagi kato pusna da se svalq ne6to i vinagi s 90 K nezavisimo ot 4asa :) (Na D+ sum).Daje imam i screenshoti ot togava ama ne sam gi uploadnal :(

Link to comment
Share on other sites

Има и още нещо :)

 

Вече ъплинка и даунлинка са отделени (сигурно не се изразявам правилно), какво имам предвид:

 

До скоро, ако сваляш нещо, то ти заема целия канал и не можеш да качваш нищо в същото време, независимо че сваляш да кажем с 5кБ при разрешени 20.. примерно :)

 

И обратно - ако качваш нещо със скорост, която е двойно по-малка от даунлинка ти, отново все едно се запълва целия канал и не можеш почти нищо да правиш :)

 

Е, сега качвам с 10кБ/с и свалям с 23кБ/с едновременно :)

 

Evrocom управлява!

Link to comment
Share on other sites

В последния пост няма нищо вярно (поне при мен) даже сега връската към warez.ru ми падна на 60 не знам от какво е това :( но дано да се оправи и проблема да не е от мен

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...