Jump to content
BulForum.com

Tarifite => uveli4enie?


Divaka

Recommended Posts

ve4e svalqm s 90 K ot warez.ru.Iskam da pipitam dali ima uveli4enie ili svalqm s 90 6oto pozvam nezaetiq trafik,no dano sa uveli4eni.Na D+ sam.No mislq 4e ne polzvam nezaetiq trafic,a prosto sa uveli4eni za6toto pod 90 K ne e padnalo ve4e okolo 15 min. Ako moje nqkoi admin da podvardi za da sam siguren pls. :)

10x predvaritelno

 

====== mod. edit ======

 

Информация за увеличението: тук.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply

Даже може да се каже,че има намаление.

Аз по принцип държа 700-800 К а днес едва крепих 500 :(

Link to comment
Share on other sites

ni6to ne sa uveli4ili.az svalqm s 60k ot warez na D+  :)

Utre vij dali pak ti e 90 i togava she si govorim... :)

I tva uveli4enie ot 30 k mi se struva dosta mizerno  :D

s realno IP li si?ako ne nemoje6 da razbere6 dali ima promqna az tuko 6to pak proverix i pak si svalqm s 90 K :P

Link to comment
Share on other sites

Нищо ново при Бронза, продължавам да чакам........

Moje da ima uveli4enie pri D+ i I+ za6toto kogato dignaxa Bronza,Ikonomi4na,dostapna,srebarna i zlatna D+ i I+ ne gi vdignaxa zabravi li ?Sega moje samo da sa uveli4eni d+ i+. ;) http://warezru.veno.biz/invision/index.php...pic=8380&st=180 pro4eti kakvo e citiral Mashev. B)

Link to comment
Share on other sites

Шапка им свалям на админите ! Това вече е интернет който си заслужава парите !

Че админите пък кво общо имат с увеличението на скоростта ????

Link to comment
Share on other sites

Шапка им свалям на админите ! Това вече е интернет който си заслужава парите !

Evala :) :) :) Samo o6te edin vapros ima li uveli4enie i pri Dostapna?Interesuvam se za6toto sled 1 mesec 6te minavam na neq :( ne 4e iskam da minavam,ama...Dalga istoriq

Link to comment
Share on other sites

Според мен това не е последното,не вярвам да оставят Д+ да не може да се гледат онлайн филмите,нали това беше основното.

Link to comment
Share on other sites

Според мен това не е последното,не вярвам да оставят Д+ да не може да се гледат онлайн филмите,нали това беше основното.

трябват ~300kb/s за да може да се гледат филми онлайн едва ли евроком някога ще направят така ,че за 25 лв месечно да можеш да гледаш филми онлайн .. то дори на И+ няма да може спокойно :)

Link to comment
Share on other sites

трябват ~300kb/s за да може да се гледат филми онлайн едва ли евроком някога ще направят така ,че за 25 лв месечно да можеш да гледаш филми онлайн .. то дори на И+ няма да може спокойно :)

Недей заблуждавай хората. 180к са напълно достатъчни за гледане на филм от 1CD.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...