Jump to content
BulForum.com

Tarifite => uveli4enie?


Divaka

Recommended Posts

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply

mi as ot nqkolko dena darpam ot

bg torrent-ite i mi beshe kato lokalen

a Cega darpam edin film i edva diga 20

mnogo kofti :(

shte se opravi li

edit:

as dovolen neta se opravi pak zex da darpam ot bg torrent-ite s lokalna skorost

:punk :music :)

Link to comment
Share on other sites

Dobre de az pak sam na ikonomi4na i svalqm nai mn s 35kb i to ot vsqkade i ot warez i ot data i ot ftl.bg i takiva bez free.evro.net tyk mi e 15kb max

 

Да аз съм на достъпна+ и бг скоростта ми е ужасна. Просто от дата.бг ли ще е от ftlbg.com ли ще е или от арената, но е много зле. Няма да ви казвам каква е графиката на флашгета, мъка, мъка, мъка, колко много мъка има на тоя свят боже.

Link to comment
Share on other sites

i az sym na ikonomi4na

Az do v4era svalqh s 15-16 kb ,a ot dnes 8-9 kb

A ina4e neta vze da mi se vgybqsva ot 4-5 dena.

Naprimer puskam da si provera po6tata v abv.bg i po 2 4asa go 4akam daje i wareza cykam po baq pyti dokao se re6i

 

A toq po gore deto svalql s 35kb tva sigorno mu e pikov trafik i neznam za6to izob6to go e pisal (i namen mi e pokazvalo 90kb)

Link to comment
Share on other sites

Интересно е, че от торента достигам скорост доста по висока от локалната :confused

Клиента ти показва грешна информация. Ако имаш mrtg потребител гледай какво пише там ;).

Link to comment
Share on other sites

Iskam da saob6tq 4e ot v4era nq6to Bg-to e zle(okolo 40 K)kazvam zle za6toto predi svalqh s 90 K,i po kasno razbrah 4e tova e testovo.I iskam da popitam dali tva e otpadnalo :confused :confused.I o6te edin vapros kolko v kraina smetka e BG-to,za6toto v poslednoto uveli4enie ne se poso4i 4e se uveli4ava bg-to i se pitam dali ne e bil uveli4en samo locala :confused :confused.10x predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

БГ на дост+ трябва да е 30 к, а на икон+ - 60 к. Само локала беше увеличен

Трябва!=Е. Освен това неофициалното увеличение на local/bg беше *1.5 .

Даже да го няма - къде са 60-то kb. Но няма нищо, ще почакаме промяна, пък идва края на годината и ще има раздвижване сред доставчиците.

Link to comment
Share on other sites

Трябва!=Е. Освен това неофициалното увеличение на local/bg беше *1.5 .

Даже да го няма - къде са 60-то kb. Но няма нищо, ще почакаме промяна, пък идва края на годината и ще има раздвижване сред доставчиците.

Локала винаги е добър 180, БГ е доста променливо

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...