Jump to content
BulForum.com

Tarifite => uveli4enie?


Divaka

Recommended Posts

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply
define:kbps
An abbreviation for kilobits per second. A measurement of the transmission speed of data measured in 1,024 bits per second.

Кви глупости дрънкаш, виж как са изкаваш само:

Което освен, че не е правилно от техническа гледна точка, не отговария и на реалнстта. Пак ти казвам, че Дреамър-а каза за такива като тебе, че 180к са достатъчни за онлайн гледане.

Всичко е много гот дето го казваш - обаче ако някой може да гледа в момента онлайн да свирне що то при мен не иска, а си дърпа със 180 ?!

Link to comment
Share on other sites

define:kbps
An abbreviation for kilobits per second. A measurement of the transmission speed of data measured in 1,024 bits per second.

Кви глупости дрънкаш, виж как са изкаваш само:

Което освен, че не е правилно от техническа гледна точка, не отговария и на реалнстта. Пак ти казвам, че Дреамър-а каза за такива като тебе, че 180к са достатъчни за онлайн гледане.

 

абе деца.,

стига сте се дърлили с Woox за глупости. KBps е мярка за скорост на връзка или "transfer rate", а размера на филмите се определя в MB или GB - Peja трябва да си доволен вече. А Woox пък е прав че битрейта на филма трябва да е по-малък от този на връзката. Avi клипове и филми не могат да се гледат онлине защото индексирането на фреймовете се записва в края на файла - демек трябва да е свален целия файл за да върви нормално. това просто си е дефект на стандарта - Avi не е стрийминг видеостандарт.

Който беше казал че може да гледа клипчета, но му се скапва при връткане напред-назад - пак е по същата причина просто temp-файла който му създава плейъра не е достигнал до точката която селектва при прескачането.

айде стига сте се оплаквали - сваляйте цлеите файлове и си гледате, кат не ви харесат - делийт и тва е!

Link to comment
Share on other sites

"Мъдър е този,който ИМА какво да каже,а въпреки това мълчи." ;)

Тц! Точно така, както съм го написал, съм искал да го напиша! Не ме поправяй, ами се замисли над смисъла и случая, вкойто го използвах! "Мъдър е този, който НЯМА какво да каже и, въпреки това, мълчи!" Малко по-друго е, ама карай, че се превърна в офтопик!

Link to comment
Share on other sites

IP-тата са били винаги реални

 

Ajde idi na www.whatismyip.com i viz kak IPto koeto e na tvoja komp e razlichno ot tova s koeto izlizash v inet.Tam se pokazva IPto na cache servera na Evrokom ,a ne tvoeto koeto e "skrito" zad tozi cache server.Inache za realno e realno no ne i po otnoshenie na port 80.Zatova pitam- sled tezi promeni userite na bronz i po-nagore shte prodalzat li da sa skriti za cache servera na Evrocom-pone mene tozi vapros me valnuva.

Link to comment
Share on other sites

Май само за httpd се минава през cache сървъра, при това съм забелязал не винаги ... поне $REMOTE_ADDR в PHP не винаги ми изписва моето IP - понякога е на cache server-a.

Link to comment
Share on other sites

Your IP is 217.10.246.156

 

Това е пълна тъпотия, ако беше скрито ИП как ще играя на фифа 2004 по директ ИП ми кажи

 

Ti javno ne chetesh kakvo pisha-govorja ti che IPto ti e realno no ne i kogato otvarjash stranici.Kogato pravish zajavka na port 80 vrazkata ti minava prez taka narechenija cache server i zajavkata se izpalnjava ot nego.Ej zatova ti pokazva 217.10.246.156 ,a ne tvoeto IP.Igraesh FIFA prosto zashtoto tam minavash prez drug port.Servera e nastroen samo po otnoshenie na port 80.Hajde neka Veno otgovori ako moze che inache trjabva da minem na PM.

Link to comment
Share on other sites

И намен ми исписа "Your IP is 217.10.246.156"

Тогава защо всичките ми приятели като ми видят IPто където и да е било примерно в ICQ ми казват съвсем друго IP.IP което си е моето.Което съм го проверявал на много места с много програми.IР което съвсем не е това което този сайт ми изписа.

 

И на Http страниците също ми казва че си ми е моето IP Примерно mail.bg

Link to comment
Share on other sites

Още веднъж:

 

http заявките на порт 80 минават през кеш. Останалите връзки- ФТП, ИРЦ и месинджъри разни, игри - не. На някой пак да не му е ясно?

Link to comment
Share on other sites

Още веднъж:

 

http заявките на порт 80 минават през кеш.  Останалите връзки- ФТП, ИРЦ и месинджъри разни, игри - не. На някой пак да не му е ясно?

 

I sega vse pak da se varnem na vaprosa mi sled kato se izjasniha neshtata za auditorjata-Sled promenite userite na bronz i nagore shte minavat li prez cache servera ili ne?Poneze Veno govori che steli da se otvarjat portove i tova me navede na tazi misal.Veno?

Link to comment
Share on other sites

Какво общо има това, че ще ти отворят порт 80 на твоята машина за входящи заявки отвън, с това от къде минават изходящите заявки от твоята машина навън?!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...