Jump to content
BulForum.com

Tarifite => uveli4enie?


Divaka

Recommended Posts

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply

предишният ми пост може да не е бил разбран като въпрос, затова пиша отново - има ли някаква вероятност да се вдигне upload скоростта на достъпната тарифа?

Link to comment
Share on other sites

kak da stane tova ? :(  resnal sam si modema ot kontakta daje,no kato pysna da se gleda ot samata sekcia - ne stava,kato go zaredia v media playera - pak ne stava  :(  . Zabravih da kaja : az sam na D+ ,za nas tova vaji li ?  :(

Хм, и аз съм на Д+ но на мен вече ми тръгват филмите :) Не знам защо се получава така при теб :huh:

Link to comment
Share on other sites

Sled kato mi se poqvi nov prozorec za gledaneto na filmi online, trqbva li da chakam mnogo vreme?

 

ne :) az 4akam okolo 1 min :)

Otkrih ,4e ako si dadesh filma na pauza , i iz4akash 20-ina minytki (sled kato e tragnal ) ,si varvi bez greshka sled tva :) Za subovete ko ne ti trygnat : sloji si DivXG400 i sami se pyskat,samo shte triabva da si zadadesh da sa na kirilica:)

Ei,obi4am gi tia priatni iznenadi :)

Triaa go 4erpim Veno :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм на Икономична и ще гледам филми на кукуво лято :P Иначе външния интернет е 22к вече :woot

Link to comment
Share on other sites

Е на достъпна+ е 90 кб външния

Non stop?Или само от време на време?

Link to comment
Share on other sites

Non stop?Или само от време на време?

може да не е през цялото време обаче ти тва което го сваляш цял ден аз ще сваля само за през нощта ;)

 

та по темата за филмите

нещо като дам 'open' и вкарам url-то на филма който искам да гледам player-а забива.Тва става с Bsplayer,Crystal,Media Player Classic

искам да си пусна някой от сериалите да гледам така щото от warez.ru/movies не става

Link to comment
Share on other sites

Един глупав въпрос.Пускам някой филм да го гледам онлайн и решавам да го дам на пауза за да зареди малко че да не насича.Но като дам на пауза и филма престава да зарежда.Защо се получава така?

Link to comment
Share on other sites

Един глупав въпрос.Пускам някой филм да го гледам онлайн и решавам да го дам на пауза за да зареди малко че да не насича.Но като дам на пауза и филма престава да зарежда.Защо се получава така?

и при мен е така ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз чакам около 1-2 минути и след това спира зареждането и колкото и да цъкам Play нищо не става:( .

Link to comment
Share on other sites

az imam nqkuv gaden problem i na real player i na mplayer classic i etc. mi trugvat filmi samo .mpg format kato pusna nqkvo .avi bez znachenie mi zaciklq i nishto ne trugva btw i prez stranicata tam prez movies@warez.ru za online i ot tam taka mi stava

nqkoi ako moje da mi pomogne thx predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

аз съм на д+ и при мен насичат яко филмите и номера с паузата не става, пак си насича :)

 

и аз съм с Д+ и съм с СП2 и не моа да гледам он-лайн кажи ми по-точно как ги гледаш (през какво). Като нямах сп2 имаше бутон медия и от там си ги гледах всички филми ма сега не стаа :(

Link to comment
Share on other sites

и аз съм с Д+ и съм с СП2 и не моа да гледам он-лайн кажи ми по-точно как ги гледаш (през какво). Като нямах сп2 имаше бутон медия и от там си ги гледах всички филми ма сега не стаа :(

ами и аз съм с СП2. просто си кликвам на линка и в internet explorera ми се пускат

Link to comment
Share on other sites

Сега е 00:23-нито ми е сменена тарифата(което ставало на 1-ви,което е сега),нито на тази несменена тарифа съм видял увеличението :)

 

 

п.с. модема го рестартнах :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...