Jump to content
BulForum.com

Tarifite => uveli4enie?


Divaka

Recommended Posts

Изнинете,четох всичко-някъде го обесниха,но аз не разбрах как с кРистал да гледам ,без да е свален-обеснете ми по-ясно ,щото нещо не схванах... :(

bez da e svalen nqma da stane po tozi na4in tova ti e alternativa ili po-skoro naj-lesniq na4in za teb da gledash filma bez da se zatrudnqvash :-) ina4e pitaj Godfather za bez da go svaliash ;)tova e sled kato si po4nal da go svalqsh zadavash ve4e svalqshtiqt se nezavyrshen fail v crystala i toi go 4ete

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply

не би трябвало да е така... аз съм на Бронзова тарифа и направо паднах от стола вчера като видях с колко тегла.. и он лайн телевизийка си гледам и всичко ми е ок... браво браво.. ади еврокомците се по тоя път да вървят та и локален да ни пуснат на нас дето сме бронз и сребро и злато.. :P

Link to comment
Share on other sites

независимостта от тарифните ограничения - какво повече от това?

 

Това звучи като "+" от гледна точка на потребителите, ама дали е така от гледна точка на доставчика ?

Примерно ако почнат десетки или стотици user-и да гледат по едно и също време, различни филми, това няма ли да натовари много самия сървър или други устройства по мрежата ?

Освен това multicast-а не изисква ли сървъра да е нещо като активна страна - той излъчва а пък клиентите се "настройват" да приемат ? Не ми е много ясно, ако никой не "приема" тогава излъчването продължава ли ? Ако е така няма ли опасност някой злонамерено да инициира нови и нови излъчвания които никой не приема ?

Link to comment
Share on other sites

чета , чета , чета... и не ми става ясно...всеки вика на ква тарифа е и се обеснява нещо...питам някой от по висше стоящите -- ИМА или НЯМА увеличение? аз лично не мога да усетя такова... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Това звучи като "+" от гледна точка на потребителите, ама дали е така от гледна точка на доставчика ?

Примерно ако почнат десетки или стотици user-и да гледат по едно и също време, различни филми, това няма ли да натовари много самия сървър или други устройства по мрежата ?

Освен това multicast-а не изисква ли сървъра да е нещо като активна страна - той излъчва а пък клиентите се "настройват" да приемат ? Не ми е много ясно, ако никой не "приема" тогава излъчването продължава ли ? Ако е така няма ли опасност някой злонамерено да инициира нови и нови излъчвания които никой не приема ?

 

Мултикаст потоците икономисват от трафика, когато се използват по предназначение. Но във всеки случай ако 100 клиента гледат едновременно 100 различни филма се получава яко задръстване.

Според мен самата идея за "здравословно" гледане на филми online е само една: на принципа на сегашното радио, т.е. един 24 ч. канал излъчващ филми по мултикаст технологията и това е.

Иначе, който иска да "прегледа" нещо от филмотеката - сваля си част от него и си го преглежда. Това е.

Link to comment
Share on other sites

eeee, kak ne wdignaha na 40-50 pone upload-a na naj-evtinata tarifa - da mi raboti skype-a... to koj li na tazi tarifa shte wzeme da upload-wa seriozno, ama taka e po-bawno ot modem i ima neshta deto ne wyrwqt...

 

dano - drugiq pyt i upload-a da wdignat

Link to comment
Share on other sites

weche bi trqbwalo da mogat da se gledat filmi online,

trqbwa da si restartirate modemite samo, otdelen e wuprosa che

na nqkoi shte im nasicha :)

 

kak da stane tova ? :( resnal sam si modema ot kontakta daje,no kato pysna da se gleda ot samata sekcia - ne stava,kato go zaredia v media playera - pak ne stava :( . Zabravih da kaja : az sam na D+ ,za nas tova vaji li ? :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...