Jump to content
BulForum.com

Tarifite => uveli4enie?


Divaka

Recommended Posts

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply
ами то и в сегашния договор(на тези с "купените" модеми) пише ".... за срок от 1 година и влиза в сила от датата на подписването му". предполагам, че за този ще има някаква клауза, в която ще се казва че абоната не може да го прекъсне преждевременно. в стария не помня да има такава точка. може и да греша ...  :confused

 

то точно това се имаше в пред вид. една година, щеш, не шещ трябва да си клиент на ЕК, без да мърдаш :)

Link to comment
Share on other sites

На достъпна + съм и на мен БГ пииринга ми е зле.Средно ми се движи около 20К а преди си беше твърдо 30К.Ако не се лъжа след увеличението трбва да е над 30К :wacko: Дано да го оправят скоро. ;)

Link to comment
Share on other sites

Е аз съм на Евроком служебно и питам сега за домашно?? Кажете най-накрая за тия модеми...Нещо за вторник дочух аз...от тогава ли ще е валидно?

Link to comment
Share on other sites

A na tazi koito sa si gi kupili shte im varnite li parite?  :woot Ili pone da im gi kupite na polovin tsena i da dadete po edin bezplaten?!  :evil

Тая няма да я бъде.Можеш само да се надяваш ;) Тея от евроком да не са луди LOL

Link to comment
Share on other sites

Баси, как мое някой да се оплаква, че са намалили цените... тва не го разбирам. Който иска да си продава модема, като гледате все още има търсене... не всеки би се вързал с договор за една година. Демек тогава си купува модем.

 

Преди 3 години платих 700 лева за модема (плюс останалите такси)... и сега трябва ли да ме е яд? Сякаш не съм знаел, че ще паднат цените или, че някой ден може да станат безплатни с определен договор. Алтернативата е да не съм ги давал тия пари... и да не съм имал и ползвал нет. Или да остана на дайъл ъп.

 

П.С.: ATEL, горното не е насочено към теб. Знам, че ти го казваш с усмивка :)

Link to comment
Share on other sites

Сега като гледам в каква посока тръгна темата се зачудих кои от вас си спомнят времената когато интернета беше dial-up и скоростите бяха от порядъка на 0.6K ... Кажете ми кои е тоя провайдър в БГ който за 36 лева ти дава 22К външен интернет а за 66 - 44К?Вярно не живеем в канада или уса и нямаме по 300К на човек интернет, но откакто съм клиент на евроком скороста на външния интернет се е качила три пъти без да се увеличава цената на услугата, нещата се развиват - услугата се подобрява и по-добре ще става за в бъдеще предполагам.

Link to comment
Share on other sites

Awe ne znam kvo stava ama ot 10 min darpam sas sredna skorost 10-11 k a sam na Dostapna tarifa. Ako tazi skorost se zapazi 6te sam mnogo dovolen

Няма как да не се запази....не прочете ли вече, че са вдигнати скоростите...рекламата тече по инфо канала нонстоп.

Link to comment
Share on other sites

Няма как да не се запази....не прочете ли вече, че са вдигнати скоростите...рекламата тече по инфо канала нонстоп.

Може и да не се запази ако тази новата машинка нещо се прецака което предполагам и се надявам че няма да стане ;)

Link to comment
Share on other sites

но откакто съм клиент на евроком скороста на външния интернет се е качила три пъти без да се увеличава цената на услугата, нещата се развиват - услугата се подобрява и по-добре ще става за в бъдеще предполагам.

напълно си прав :) и точно за това ще остана на евроком още дълго време :)

 

Може и да не се запази ако тази новата машинка нещо се прецака което предполагам и се надявам че няма да стане ;)

мисля че тая машинка вече е достатъчно тествана и не биха рискували да обявят по-бързи скорости като официални и след това да ги намалят отново,защото ще има доста недоволни ;)

 

междодругото туко що свалих Media Player 10(12мб) от сайта на Microsoft със средна скорост 80к

12мб за 2мин и 36сек - доста съм доволен ;)

Link to comment
Share on other sites

Не сте ли гледали тук

 

Достъпна

Предлага негарантиран (споделен) капацитет от:

92 Kbps (килобита за секунда) входящ трафик

32 Kbps (килобита за секунда) изходящ трафик

 

Достъпна +

Предлага негарантиран (споделен):

Интернет трафик:

32 Kbps (килобита за секунда) входящ трафик

32 Kbps (килобита за секунда) изходящ трафик

Български трафик:

256 Kbps (килобита за секунда) входящ трафик

128 Kbps (килобита за секунда) изходящ трафик

Локален трафик:

512 Kbps (килобита за секунда) входящ трафик

128 Kbps (килобита за секунда) изходящ трафик

 

 

и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Не сте ли гледали тук

 

Достъпна

Предлага негарантиран (споделен) капацитет от:

92 Kbps (килобита за секунда) входящ трафик

32 Kbps (килобита за секунда) изходящ трафик

 

Достъпна +

Предлага негарантиран (споделен):

Интернет трафик:

32 Kbps (килобита за секунда) входящ трафик

32 Kbps (килобита за секунда) изходящ трафик

Български трафик:

256 Kbps (килобита за секунда) входящ трафик

128 Kbps (килобита за секунда) изходящ трафик

Локален трафик:

512 Kbps (килобита за секунда) входящ трафик

128 Kbps (килобита за секунда) изходящ трафик

и т.н.

tva e 6toto skorostite o6te s testvat predpolagam i ne s re6ili da gi vdigat o6te ili da gi ostavat

Link to comment
Share on other sites

Много ме изкефи като гледах днес по телевизора рекламата за интернет на евроком. Най отгоре на червен фон пише "Сега по-бързи скорости на същата цена" при което идва ред на достъпна+ и икономична+ и описанието на скоростите от преди една година се появява :) Поне да си бяха махнали надписа с по-бързите скорости. Може също да бяха написали "Сега по скапан BG peering на същата цена" :)

Link to comment
Share on other sites

Ama i az mnogo se kefih na toq "bug" v reklamata.Btw mnogo me u4udva facta 4e ek ne sa promenili internationala na D+ i I+ ofizialno.Ako ne sum zapoznat s neta na ek otblizo nikoga nqma da si pusna edna ot dvete tarifi prosto zas6toto 32kbps e smeshno.A na practika e dosta na 32 :)

Link to comment
Share on other sites

A na practika e dosta na 32  :)

Доста е направо меко казано.Доста често външния е близо 512кбпс(Д+) и нагоре което е ~16 пъти повече от регламентираното.Така чв съм супер доволен от ЕК.Само дано сега с тия безплатни модеми,като станем много маймуни да остава някакъв незает трафик :wacko: Според мен наистина ЕК ще спечели ако напише че + тарифите използват незаетия трафик.Все пак допълнителна реклама никога не е излишна ;)

Link to comment
Share on other sites

В момента просто интернета е перфеткен. Свалям от арена с 184 кб/с. Пуснах преди малко от чужд сайт да пробвам връзката. Свалях с 160. Еми тва е просто невероятно :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

В момента просто интернета е перфеткен. Свалям от арена с 184 кб/с. Пуснах преди малко от чужд сайт да пробвам връзката. Свалях с 160. Еми тва е просто невероятно :rolleyes:

na koia tarifa si ^^ ?

nadiavam sa na D+

Link to comment
Share on other sites

na koia tarifa si ^^ ?

nadiavam sa na D+

Едва ли е на Достъпна+.Аз съм на Достъпна+ и мога да заявя,че Botev1912 определено не е на Д+.По-скоро Икономична+.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...