Jump to content
BulForum.com

Tarifite => uveli4enie?


Divaka

Recommended Posts

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply
Има и още нещо :)

 

Вече ъплинка и даунлинка са отделени (сигурно не се изразявам правилно), какво имам предвид:

 

До скоро, ако сваляш нещо, то ти заема целия канал и не можеш да качваш нищо в същото време, независимо че сваляш да кажем с 5кБ при разрешени 20.. примерно :)

 

И обратно - ако качваш нещо със скорост, която е двойно по-малка от даунлинка ти, отново все едно се запълва целия канал и не можеш почти нищо да правиш :)

 

Е, сега качвам с 10кБ/с и свалям с 23кБ/с едновременно :)

 

Evrocom управлява!

При мен защо се наблюдава точно обратното ?

Link to comment
Share on other sites

a we imam drug vapros sled tva uveli4enie ot 01.09 sq ot dneska zabelqzah 4e durpam s 15-18k otsqkade pak sam na dostupna...da ne bi da ima o6te edno uveli4enie ?

шшшшт недей издавай тайната че ще ни резнат. Просто радвай и дарпай колкото можеш :rolleyes:

edit: tova e samo testovo i mai nqma da ostava (jalko ako e taka)

Link to comment
Share on other sites

Аз също свалям от BG сайтовете(data.bg;ftlbg.com,arena.....) с 90К (на достъпна + съм)

Link to comment
Share on other sites

16K download-super za dostapna ama kato iskam da otvorq drug sait (osven wareza) i go otvarq mnogo bavno... ina4e si svalq s 13-14K ama saitovete mnogo bavno gi otvarq

И при мен е така преди ги отваряше супер бързо иаче свалям със скорост между 9kbps-15kbps даже понякога стига и до 20-25

Link to comment
Share on other sites

Има ли някакви промени, защото май скоростите на достъпна тарифа са по-високи от обявените (над 96kbps). Никъде не мога да намеря информация по въпроса, няма да е лошо да има една тема някъде, къдедо да се пише всичко ново - и за подобрения и за влошения

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...