Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

Пуснете си видео материала ТУК и чуйтe първата новина!!! NO COMMENT!!! Днес чух, че кръвната проба била над 5!

 

------------------

 

Разбрах че тези дни млад мъж е загинал на място близо до р-т Хитър Петър. Ударил се е в дърво с над 150 км/ч. Бил е на 12 водки. Казаха ми че предна дясна джанта била в скута му....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хубаво е направил. А на дървото му няма нищо, нали?

 

Пуснете си видео материала ТУК и чуйтe първата новина!!! NO COMMENT!!! Днес чух, че кръвната проба била над 5!

 

------------------

 

Разбрах че тези дни млад мъж е загинал на място близо до р-т Хитър Петър. Ударил се е в дърво с над 150 км/ч. Бил е на 12 водки. Казаха ми че предна дясна джанта била в скута му....

Link to comment
Share on other sites

Бившият депутат Борислав Великов катастрофира

 

Ето още един дето ще се отърве след като е убил човек :angry: :angry: :angry:

 

На пътя като засека "важна клечка" винаги ги мачкам. Може лесно да ги разпознаете по това че карат над ограничението като богоизбрани и минимум BMW 5ца, Audi A6 или Mercede E class. Затъмнени всички стъкла (май беше забранено, или пък беше ама само за рацерите) и примигващи синьо/червени лампички зад радиаторната решетка. То лампичките ги виждам след като ги изпреваря де :laughing: :laughing: :laughing:

 

Веднъж така в Сърбия настигам едно Audi A8 (100% по описанието по горе) дето шпорка над ограничението и гада му с гад нарочно ме засича... Е нямаше къде да ходи, изпреварих го. После даже се опита да ме гони 2-3 мин.... След това в следващият голям град така профуча покрай мен, сигурно със 100. Аз си карах с 60 заради полицаите, там винаги има.

 

Друг такъв засякох на АМ Тракия. Докато си карахме с един пич с BMW със 160-180 (толкова позволяваше трафика) един отново святкащ Mercedes E се вмъкна м/у нас. Не стига че не кара ами и не прави път, все едно той ще определя скоростта. Аз бях последна кола в случая и му се разсвятках (по принцип не го правя), не помогна... Ами пък какво толкова, "лепнах" се зад него и онзи бързо се осъзна. После го видях в огледалото че святка с лампичките гада. Явно се е насрал м/у две коли със 170, сигурно за атентати си е мислил.

Link to comment
Share on other sites

Днеска по новият път от сточна гара към Тракия точно на завоя до ПЕТРОЛ-а един с а4-ка се беше врязал бая интересно м/у дърветата.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

На Дедо не му работи линка, затова го пускам аз заедно с коментара на Бай Стоян.

 

http://dnes.dir.bg/2009/12/21/news5585942.html

 

Бай Стоян (21.12.2009 г. | 17:56ч.

 

Бил съм в Сирия. За мой ужас не спираха на червен светофар. Като питах защо - отговориха ми, че какъв мъж си ако спреш??!!.....После преводачът, който е бил студент в България каза -имаме много леки катастрофи и много малко загинали. Оказа се ,че роднините на загиналия убивали един от роднините на виновника. Възпиращо е нали , освен ако не те е ядосала .........тъщата.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...