Jump to content
BulForum.com

За какво мечтаете?


Recommended Posts

Установил съм едно нещо - когато човек се труди усърдно за да сбъдне мечтите си - тогава късметът работи за него.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 906
  • Created
  • Last Reply
Установил съм едно нещо - когато човек се труди усърдно за да сбъдне мечтите си - тогава късметът работи за него.
знаех си че несъм човек.

Майна, идвам ти нагости в шопландия.

 

 

Мечтая си за другата седмица.

Link to comment
Share on other sites

Установил съм едно нещо - когато човек се труди усърдно за да сбъдне мечтите си - тогава късметът работи за него.

При мен пък е точно обратното, кат са трудя нищо не става, а като не се трудя късмета е винаги на моя страна :D

Link to comment
Share on other sites

При мен пък е точно обратното, кат са трудя нищо не става, а като не се трудя късмета е винаги на моя страна :D

 

Не си вярваш достатъчно, не си достатъчно уверен в себе си :) Номера е да се хвърлиш с главата напред в начинанието, рискувайки всичко!

"Luck favores the bold"

Link to comment
Share on other sites

Не си вярваш достатъчно, не си достатъчно уверен в себе си :) Номера е да се хвърлиш с главата напред в начинанието, рискувайки всичко!

"Luck favores the bold"

И да изгубш всичко...

Link to comment
Share on other sites

И да изгубш всичко...
А какво е по-добре, да седиш и да чакаш всичко да ти стане наготово? Аз лично предпочитам дори и да загубя, да знам, че съм опитал... Както казва един приятел - когато остарееш да разказваш на внуците си не "като бях млад можех да направя еди какво си", а "като бях млад направих..."
Link to comment
Share on other sites

При мен пък е точно обратното, кат са трудя нищо не става, а като не се трудя късмета е винаги на моя страна :D

 

Грешно впечатление, няма да се усетиш, кога ще ти изневери късмета.

Link to comment
Share on other sites

Грешно впечатление, няма да се усетиш, кога ще ти изневери късмета.

Засега много рядко ми е изневерявал, даже почти никога. Надявам се да е така и за напред B)

Link to comment
Share on other sites

Засега много рядко ми е изневерявал, даже почти никога. Надявам се да е така и за напред B)

 

 

Събуждането към жестоката реалност е болезнено преживяване!

 

"Никога не разчитай само на късмета си!" - това не съм го измислил аз!

Link to comment
Share on other sites

Пилотът започва с пълна торба с късмет и празна с опит. Номера е да напълни торбата с опит преди да се изпразни късмета...

 

Обърнахме темата от мечти в късмет...

Link to comment
Share on other sites

Пилотът започва с пълна торба с късмет и празна с опит. Номера е да напълни торбата с опит преди да се изпразни късмета...

 

Обърнахме темата от мечти в късмет...

 

Тия две неща са свързани!

 

Приказката ти е много готина! :punk

Link to comment
Share on other sites

Абе квото и да си говорим късмета си е късмет. Е примерно сутринта си намерих 20 кинта на улицата :)

Link to comment
Share on other sites

Абе квото и да си говорим късмета си е късмет. Е примерно сутринта си намерих 20 кинта на улицата :)

 

Ебасии....аз пък тая сутрин си намерих лявата маратонка пълна с повърня....бахти гадния живот майна.... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Миии... свързани са с едно момиче ( мечтите ми ). Искам си я обратно. :( А иначе тая сутрин ме събудиха братчедите и ме свариха завит едва ли не през глава и първото нещо което чух беше: "Я виж да не е потничък." :laughing: :lol: :laughing: :) :D :P

Link to comment
Share on other sites

Ебасии....аз пък тая сутрин си намерих лявата маратонка пълна с повърня....бахти гадния живот майна.... :angry1

Ти пак си добре, аз ходих да чиста на съседите терасата от повръщаното :angry1

Link to comment
Share on other sites

Мечтая за по-малко мангали.Мечтая да няма терористи в правителството.Мечтая за ....за самите мечти.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...