Jump to content
BulForum.com

За какво мечтаете?


Recommended Posts

  • Replies 906
  • Created
  • Last Reply
Мечтая си цял живот да съм все на тази възраст :D

 

Това всички си го мечтаем .....като гледам май си колкото мен на 16 ....даже съм сигурен че даже из flirt4e.com съм те гледал ....а сега в момента мечтая да се наспя едно хубаво че последната седмица нещо не ми се отдава ...а и да си уредим нещо с компанията за Нова Година .... :devil :laughing:

Link to comment
Share on other sites

След като вече гледах филма "GOAL!" си мечтая да играя в Ню Касъл - любимият ми английски тим :rolleyes:

Еххх тези мечти защо изглеждат толкова реални по филмите, а в истинската действителност нищо не е толкова хубаво :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

В ушите ми да има вградени импланти, които да ми въртят непрекъснато песнички :) Дядо Коледа, моля, прочети това желание :) :) :)

 

офф/

Абе що така все ме хващата едни вълни да слушам непрекъснато едни и същи песнички... От няколко дни съм на вълна Skunk Anansie и Infidelity, Twisted, Hedouism...

Link to comment
Share on other sites

01. Да се пенсионирам на 35.

02. Да се науча да чета и да пиша.

03. Да науча японски.

04. Да катастрофирам със самолет и да оцелея на самотен остров насред океана.

05. Да открия Америка.

06. Да емигрирам в Нова Зеландия.

07. Да ми изгори компютъра, докато е в гаранция и да ми го сменят с нов.

08. Да ме отвлекат извънземни и да ми инсталират... сещяйте се какво... AP.

09. Да си купя два L322.

10. Да напиша Best Seller.

11. Да напиша опера.

12. Да спра да мечтая и да взема да правя.

Link to comment
Share on other sites

Мечтая си да свърши тази проклета година(не 2005). :angry: Мечтая си да е септември/октомври 2006. :angry: Мечтая си да издържа и да няма жертви(а ако има аз да не съм една от тях)!!! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Т'ва с острова ми хареса.И аз бих искал да съм на остров(самотен) с една компания от към 10-15 човека(без родители).Да има безкрайни запаси от храна и пиене(безалкохолно :excl: :lol: )Искам там да си имам един малък палат с една голяма стаяв която има много,много възглавници,само възглавници и едно момиче-момичето на моите мечти. :love

Охх мечтии!

Link to comment
Share on other sites

Т'ва с острова ми хареса.И аз бих искал да съм на остров(самотен) с една компания от към 10-15 човека(без родители).Да има безкрайни запаси от храна и пиене(безалкохолно :excl: :lol: )Искам там да си имам един малък палат с една голяма стаяв която има много,много възглавници,само възглавници и едно момиче-момичето на моите мечти. :love

Охх мечтии!

 

 

Много искаш! Ще копаш, ще ровиш земята и ще катериш дърветата за плодове! Алкохолът ще си го правиш по стар индиански обичай. Събираш жито или каквото има, дъвчеш и плюеш в някакъв съд, който сам ще си направиш. После чакаш да ферментира и пиеш - алкохол. Ето това е романтика! Ако има някое момиче, което смята, че това е романтика - да заповяда!

 

И как без родители? Че кой ще ти вика:

- Синко облечи се, ще настинеш?

 

Непълнолетните се допускат на острова само с родители. Ти и телевизор ще поискаш, майна!

 

...иначе нямам напротив на самолета да се намират моделите от някоя парижка агенция и те да оцелеят заедно с мен. Проблемът е, че тях ще тръгнат да ги търсят и ще ни развалят рахата за нула време.

 

Тъй че е по-добре май една козичка само да има, хем мляко ще дава...

Link to comment
Share on other sites

Мечтая си... да се сбъдне желанието ми в момента!

Мечтая си много неща да не се бяха случвали или други да се бяха...

Мечтая си невъзможни неща, мечтая си да съм същият, какъвто бях някога...

Link to comment
Share on other sites

Мечтая си цял живот да съм все на тази възраст :D

наистина много яка мечта...то кой ли не иска отново да е на 17-18

 

037st.jpg
бих казал,че тва е мечтата на всеки мъж
Link to comment
Share on other sites

Що за въпрос.......97% поне от нас ще кажат за ShiBing.. А другата 4аст ще кажат за Свръх Модерно ПЦ!

 

 

 

Да ама аз ша кажа 4е ся ме4таиа За малко Кинти !!!!!!! Щото Ми тряяяяятт/.......ТО на кой ли не му триябват но както и да е :)

Link to comment
Share on other sites

Мечо и Зайо хванали една златна рибка и й казали да им изпълни по 3 желания. Рибката казала:

- Добре.Хайде,Мечо!Слушам те.

- Искам всички мечки в гората да са женски.

- Добре,изпълвево.Кажи,Зайо!

- Искам колело.

- Изпълнено.Мечо?

- Искам всички мечки в страната да са женски!

- Изпълнено!Зайо?

- Искам една каска.

- Изпълнено.Мечо,последно желание!

- Искам мечките в целият свят да са женски!

- Изпълнено.Зайо,последно желание!

Зайо подкарвайки колето с бясна скорост се провиква:

- Искам Мечо да е педераст!

Link to comment
Share on other sites

Мечо и Зайо хванали една златна рибка и й казали да им изпълни по 3 желания. Рибката казала:

- Добре.Хайде,Мечо!Слушам те.

- Искам всички мечки в гората да са женски.

- Добре,изпълвево.Кажи,Зайо!

- Искам колело.

- Изпълнено.Мечо?

- Искам всички мечки в страната да са женски!

- Изпълнено!Зайо?

- Искам една каска.

- Изпълнено.Мечо,последно желание!

- Искам мечките в целият свят да са женски!

- Изпълнено.Зайо,последно желание!

Зайо подкарвайки колето с бясна скорост се провиква:

- Искам Мечо да е педераст!

 

Така е и в живота-докато едни мечтаят, други гледат само да им направят мръсно...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...