Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

За кого ще гласувате на евроизборите? Аз нещо взех да се чудя дали въобще има смисъл гласуването... Никой от тези които имат шанс не смятам, че заслужава гласа ми, а и след като онзи ден Тиквата в прав текст каза, че "уж им готвели втори Костинброд компромат", направо го разбирам, че са приготвили готовите бюлетини и се застрахова, ако нещо ги хванат пак...

Link to comment
Share on other sites

Не виждам и един кандидат, с който да мога да се самоопределя. ГЕРБСП и ДПС са извън картинката. Към патрЕотите съм алергичен. Демокъртична Бълхария са някакъв невъобразим бъркоч от неудачници. При това в някои отношения са толкова леви във вижданията си, че са ми като SJW-тата на запад. Накрая мисля да огледам от сегашните дупетати кой е гласувал против оная директива за авторското право и да избера някой от тях...

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Antares said:

 Демокъртична Бълхария са някакъв невъобразим бъркоч от неудачници. 

 

ХАХАХА ОТЛИЧНО!!!

Никакво гласуване от мен, аз мисля дори тотално да прекратя тая практика в дългосрочен план. 

Link to comment
Share on other sites

Еми да ама с това че не гласуваш не правиш нещата по-добре - напротив.

Изключително жалко е колко много хора са на тоя акъл.

И не се замислят че политиците в БГ това ги устройва идеално.

Щото ти като не гласуваш, ман*ала ще земе едни 20 или 50лв и ще гласува вместо тебе.

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, RaptoR said:

 

ХАХАХА ОТЛИЧНО!!!

Никакво гласуване от мен, аз мисля дори тотално да прекратя тая практика в дългосрочен план. 

Аз винаги съм гласувал и точно затова се чудя в момента за кого да дам гласа си... Не ми се ще да оставя напълно нещата в ръцете на бавноразвиващата маса мангал... Затова и попитах напълно сериозно въпроса, за кого мислите да гласувате и ако може да кажете много накратко обосновка защо, че наистина се чудя!

За всичките клоаки, които погледнах, че имат шанс да влязат, грам, ама грам нещо не ми се гласува...

Link to comment
Share on other sites

Гласуването го считам като свое право и задължение. За съжаление отново ми се струва, че ще трябва да дам гласът си за най-малкото зло.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, pavlan said:

Еми да ама с това че не гласуваш не правиш нещата по-добре - напротив.

Изключително жалко е колко много хора са на тоя акъл.

И не се замислят че политиците в БГ това ги устройва идеално.

Щото ти като не гласуваш, ман*ала ще земе едни 20 или 50лв и ще гласува вместо тебе.

 

 

Тази тъпа песен не разбрахте ли вече, че няма абсолютно никакъв смисъл? Не разбрахте ли, че абсолютно всичко е нагласено и то не с цигански гласове? 

 

22 minutes ago, NEO_DDT said:

Аз винаги съм гласувал и точно затова се чудя в момента за кого да дам гласа си... Не ми се ще да оставя напълно нещата в ръцете на бавноразвиващата маса мангал... Затова и попитах напълно сериозно въпроса, за кого мислите да гласувате и ако може да кажете много накратко обосновка защо, че наистина се чудя!

За всичките клоаки, които погледнах, че имат шанс да влязат, грам, ама грам нещо не ми се гласува...


Аз също започнах да гласувам поради подобни причини, но вече се убедих изцяло, че няма АБСОЛЮТНО никакъв смисъл. Абсолютно нито една алтернатива няма. Аз гласувах за Светльо Витков, докато не предадоха тотално доверието ми, правейки идиотски обединения с най-големите боклуци под предлог, че иначе нямало шанс. Псувах ги известно време в страницата им във ФБ, след което тотално ги отсвирих. Вече няма дори такива комични образувания, за които да се гласува в противовес на статуквото. Нищо няма. Отделно е пределно ясно, че абсолютно всичко е решено предварително от същата шайка боклуци на ротационен принцип. 
Накратко - докато не въведат електронното гласуване и не се даде възможност на над 2млн българи по света да гласуват спокойно и естествено - независимо, аз нямам намерение да участвам в тази помия. Тогава вече ще видят тукашните дебили кон боб яде ли. А не сега Биволъ вади ежедневно очеизбождащи факти за нечувана корупция и всичко мълчи... Ама всичко до последното леке. Другия вариант е революция и бесене по стълбовете. Но за това мноооооого закъсняхме. 

ЕДИТ: Пешо, това зе мен е неправилно, меко казано. Никога повече няма да го направя. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Antares said:

Гласуването го считам като свое право и задължение. За съжаление отново ми се струва, че ще трябва да дам гласът си за най-малкото зло.

+1

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, RaptoR said:

Е те така печелят точки боклуците - с тия дето гласуват "за по-малкото зло"...

 

Е те това е продукта и целта на БГ полит инженеринг :))

 

И все пак ми обяснете как е възможно 30г след края на "светлото бъдеще", толкова % да гласуват за БКП ?

После пита - що съм беден, пенсията малка ?

Link to comment
Share on other sites

Само да попитам - би ли ми казал кое НЕ е БКП/ДС? ГЕРБ, БСП, ДПС, уродите, които плюха не, ами оповръщаха дясното? #КОЙ не е БКП, че аз такива не познавам?

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, RaptoR said:

Само да попитам - би ли ми казал кое НЕ е БКП/ДС? ГЕРБ, БСП, ДПС, уродите, които плюха не, ами оповръщаха дясното? #КОЙ не е БКП, че аз такива не познавам?

Няма такива! Всичките от един гъз са правени! 

След собствен анализ, реших да гласувам за Иванчева номер 11! Тази жена доста очевидно я мачкат и искат да я унищожат, защото се е опитала да им се намеси в схемите и може би е една искрица надежда да им раздуха лайната, ако влезе в европарламента, да се види какво представляват "независимите" МВР, съд и прокуратура!!!

Link to comment
Share on other sites

On 5/22/2019 at 8:16 AM, NEO_DDT said:

За кого ще гласувате на евроизборите? Аз нещо взех да се чудя дали въобще има смисъл гласуването... Никой от тези които имат шанс не смятам, че заслужава гласа ми, а и след като онзи ден Тиквата в прав текст каза, че "уж им готвели втори Костинброд компромат", направо го разбирам, че са приготвили готовите бюлетини и се застрахова, ако нещо ги хванат пак...

 

On 5/22/2019 at 4:42 PM, NEO_DDT said:

Аз винаги съм гласувал и точно затова се чудя в момента за кого да дам гласа си... Не ми се ще да оставя напълно нещата в ръцете на бавноразвиващата маса мангал... Затова и попитах напълно сериозно въпроса, за кого мислите да гласувате и ако може да кажете много накратко обосновка защо, че наистина се чудя!

За всичките клоаки, които погледнах, че имат шанс да влязат, грам, ама грам нещо не ми се гласува...

Ще гласувам за Демократична България + преференция за Радан Кънев. Винаги съм подкрепял ДСБ. Не го правя на сляпо де. Постоянно следя кое и как се случва в държавата и смея да твърдя съм доста информиран. Като цяло до момента не са ме разочаровали. Не бях съгласен от коалицията с тиквата, но те и тогава ДСБ като цяло си бяха против това решение на РБ. После се видя и категоричната им позиция когато излезнаха в опозиция. Интересното е, че в Демократична България въпреки големите си различия отделните партии намериха общ език. Честно казано не бях оптимист. Много добър избор е и този който е на второ място в листата: Стефан Тафров. Ако искаш ще ти намеря едно интервю с него. Останах изумен от този човек. Ако не беше Раран, 100% щях да гласувам за него.

 

https://www.youtube.com/watch?v=K8tD8Tlhkx4

 

On 5/22/2019 at 5:00 PM, Antares said:

Гласуването го считам като свое право и задължение. За съжаление отново ми се струва, че ще трябва да дам гласът си за най-малкото зло.

+1

До момента обаче никога не съм гласувал за по - малкото зло. На последните избори за президент, отидох дори да гласувам на балотажа и просто им написах няколко интересни неща върху бюлетината. Как да избираш между две БКП-та.

On 5/22/2019 at 5:47 PM, NEO_DDT said:

Няма такива! Всичките от един гъз са правени! 

След собствен анализ, реших да гласувам за Иванчева номер 11! Тази жена доста очевидно я мачкат и искат да я унищожат, защото се е опитала да им се намеси в схемите и може би е една искрица надежда да им раздуха лайната, ако влезе в европарламента, да се види какво представляват "независимите" МВР, съд и прокуратура!!!

Всъщност на Иванчева мястото и е в затвора, но не за това за което я обвиняват. Тези обвинения са толкова скалъпени, че няма на къде повече. Многократно обаче тя погазва закона и изнудва фирмите. Самата тя си го казва много пъти как не спазва законовите сроково и изнудва строителите да правят дарения под формата на детски площадки и т.н. Не е за лична облага, но си е точно изнудване. Много ми е противна като цяло. Още малко след като я избраха и се нагледах на действията и.

 

4 hours ago, Dunc said:

Онзи бизнесменът ли? А той как се е осмелил да се отметне?

Не, отметна се бившият кмет Дюлгеров. Този който уж е бил посредник.

https://clubz.bg/81606-deloto_ivancheva_petko_dyulgerov_se_otmetna_ot_vsichkite_si_pokazaniq_za_podkupa

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, w00x said:

А от къде си сигурен, че наистина не е виновна?

Няма как да си сигурен в нищо, нито ти! Ако гледаш обаче внимателно картинката и си малко запознат с процедурите, ще ти направи впечатление как нейния арест и делото и са водени като очевидна бухалка, отмятат се свидетели, графологичната експертиза казаха, че в тефтерчето и е дописвано с друг почерк и доста други неща като начин на арест, как ги водят в съда и доста други! Виждайки как същата съдебна система оправда Христо Бисеров, Цв Цв, Мургина, Маргините и всякакви подобни индивиди, а нея правят всичко въжможно да я смачкат с цялата си тежест, доста сериозно намирисва...

10 minutes ago, netrootbg said:

 

Всъщност на Иванчева мястото и е в затвора, но не за това за което я обвиняват. Тези обвинения са толкова скалъпени, че няма на къде повече. Многократно обаче тя погазва закона и изнудва фирмите. Самата тя си го казва много пъти как не спазва законовите сроково и изнудва строителите да правят дарения под формата на детски площадки и т.н. Не е за лична облага, но си е точно изнудване. Много ми е противна като цяло. Още малко след като я избраха и се нагледах на действията и.

 

Не, отметна се бившият кмет Дюлгеров. Този който уж е бил посредник.

https://clubz.bg/81606-deloto_ivancheva_petko_dyulgerov_se_otmetna_ot_vsichkite_si_pokazaniq_za_podkupa

Викаш по-добре като другите кметове да ги изнудва фирмите да и правят дарения под масата за да си срои тя собствени вили и къщи :D

Link to comment
Share on other sites

Ето и един клип който не е лошо да се гледа преди всички избори. Даже направо трябва да стане задължителен.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

61545754_2399183720133396_79803687214052Бай Ганьо прави избори...

 

 

МИШМАШ В ПУБЛИКУВАНИТЕ ОТ ЦИК ДАННИ ЗА ЕВРОИЗБОРИТЕ ПОВДИГА СЕРИОЗНИ ВЪПРОСИ ЗА БРОЕНЕТО НА ГЛАСОВЕТЕ като хващат готовите бюлетини като в Костинброд, направо дописват в протоколите...

 

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...