Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

13 minutes ago, chasti said:

Друго да питам сега, тука видните политолози.

ТЕЦ Брикел сега работи ли или простото киро го затвори?

 

Няма нужда от ирония, когато е налице публикувана информация:

ТЕЦ "Брикел" ще продължи да работи, след като Административният съд в Стара Загора отмени заповедта за спиране на производствената дейност на предприятието.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Линкът, който ми даде https://letmegooglethat.com/?q=брикел

води към:

1010553994_.thumb.JPG.31c8f6f8379ecb88ccfec913694e387c.JPG

 

 

 

Там никъде не се съдържа:

ТЕЦ "Брикел" ще продължи да работи, след като Административният съд в Стара Загора отмени заповедта за спиране на производствената дейност на предприятието.

 

Едит: дори и на твоя скрийншот няма такова нещо!

 

Edited by chasti
Link to comment
Share on other sites

Явно ти е трудност цитирането.

 

Спомням си, че Кирил Петков преди няколко дена каза, че затваряме ТЕЦ Брикел:

 

"ТЕЦ "Брикел" ще бъде затворен заради "умопомрачаващи" нарушения, съобщи на брифинг в Министерския съвет премиерът в оставка Кирил Петков, цитиран от БТА."

Източник:

https://business.dir.bg/ikonomika/kiril-petkov-zatvaryame-tets-brikel

 

Да не би Киро да е излъгал?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ще се опитам да отговоря максимално учтиво:

 

Явно ти е трудно да намираш сам информацията.

- и/или -

Очевидно ти е по-лесно да зададеш въпрос във форум, отколкото да напишеш една дума в гугъл и да натиснеш Enter.

- и/или -

На всичко отгоре, с провокативно-заядливото формулиране на въпроса, директно тръгваш с бутонките.

 

С анимацията от постнатия линк ти показах какво би могъл да направиш.

Както добре се вижда от скрийншота, който си постнал, резултатът не идва директно от гугъл, а е обработен от gprivate.com

На скрийншотът, който постнах аз, се виждат две неща:

1. Резултатът от "да напишеш една дума в гугъл и да натиснеш Enter.

2. Разликата в цвета на заглавията, един в лилаво, а останалите в синьо, ясно показва какво съм кликнал аз.

 

11 minutes ago, chasti said:

"ТЕЦ "Брикел" ще бъде затворен заради "умопомрачаващи" нарушения, съобщи на брифинг в Министерския съвет премиерът в оставка Кирил Петков, цитиран от БТА."
Да не би Киро да е излъгал?

Не е излъгал - затвори го.
Ако беше излъгал, Административният съд в Стара Загора нямаше да има какво да отменя.

Link to comment
Share on other sites

Що бе Пламени, аз в раздела за политиката питам политически работи.

Ти тръгна да даваш в същия раздел IT уроци и после стана, че аз съм се заяждал.

Знам, че си педантичен и викам евала, ще заформим интелектуална политическа дискусия :D

 

Аз гледах как Киро се тупаше в гърдите че затваря ТЕЦ-а и си виках: евала, грешал съм.

Значи прави сте и двата, наистина го е затворил ТЕЦ-а, просто аз съм пропуснал да обърна внимание за какъв срок.

Виж как в спора се ражда истината :)

 

Link to comment
Share on other sites

Виж как сам си го казваш.

Истината е, че ти изобщо не търсеше информация и отговор, а идеята ти е била да се заформи "интелектуална политическа дискусия".

За съжаление, липсваше грам "интелектуалност" в подхода.

Виж си пак въпроса:

2 hours ago, chasti said:

Друго да питам сега, тука видните политолози.

ТЕЦ Брикел сега работи ли или простото киро го затвори?

 

Крещяща заядливост, съчетана с обида към трето лице и умишлено неспазване на правила за правопис от началното образование.

Link to comment
Share on other sites

Тия гербавите щом са пуснали ботовете и троловете и по разни полуумрели форуми, значи кочината яко се тресе.  

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dunc said:

Тия гербавите щом са пуснали ботовете и троловете и по разни полуумрели форуми, значи кочината яко се тресе.  

Тресе се и очевидно правителството се е справило много добре. Ако не беше така, до момента да са ги разсипали. В момента само глупости и измислици се раздуват. Резидента...

 

Ето хубаво мнение относно него.

https://www.dnevnik.bg/analizi/2022/08/03/4376284_sus_sjujeta_za_gazprom_mogat_da_se_butat_pravitelstva/

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, netrootbg said:

И докато твърдят, че няма газ, Чирен продължава да се пълни...

Русоробите мъкнат контрабандно "православен северномонголски газ" с кофи през Дунава и така го пълнят. За три месеца от 17% на 42% по официални данни и то само с три танкера, които нямало къде да ги разтоварят. Ужас некъф.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Интересно обаче американски ибрикчии ли пърдят в тва хранилище, та се пълни и кви са тия "официални" данни, че не ги виждам? :laughing1:
Пламене, май пак ти ще трябва да се пънеш да откриеш "официалното" :effemine2:
А аз мисля да си пия узото на хлад преди изгрев... 

 

Quote

май 2022
“Когато започнем да получаваме пълните количества азерски газ от юли месец нататък, цените ще паднат драстично и ще са до четири пъти по-ниски. Тези доставки от европейските борси няма да имат посредници”
август 2022
“Създаваме кризисен щаб в енергетиката, със задача да предложи решения за овладяване на хаоса и разрухата в сектора… Прословутите договорени седем танкера всъщност не са договорени, а в момента сме на ниво оферта, която включва доставка на три танкера тази година и опция за доставка на останалите четири следващата година… Цената на газа от Азербайджан, която беше първоначално съобщена като четири пъти по-ниска, от последните няколко дни е в пъти по-скъпа за 2/3 от договорените количества". 


киро тъпото и шайката патологични лъжци около него... Уроди чиста проба.  

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Интересно обаче американски ибрикчии ли пърдят в тва хранилище, та се пълни и кви са тия "официални" данни, че не ги виждам? :laughing1:

Гугъл ис йор френд, Мисире. :lol:

 

Ст. Тодоров: Към момента газовото хранилище в Чирен е запълнено на 42% (датата е 20 юли 2022).

 

Quote

Към момента газовото хранилище в Чирен е запълнено на 42% и се пълни с около 1% на всеки два дни. Това каза председателят на Комисията за енергийно и водно регулиране (КЕВР) Станислав Тодоров в предаването "Още от деня" по БНТ.

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Телевизиите продължават да се ослушват.
Ослушването е член първи от тяхната Конституция.
Кажете най-после направо, че си имаме работа с един политически гамен - с един разсипник, който подритва парите на Народа.
Не си мислете, че сте си свършили работата, като покажете за няколко минути „кризисния щаб“, който трябва да се пребори с газовата вакханалия, уредена от Измамника. 
А покажете и виновника за това, просто е – ПростоКирчо.
Не си служете с езика на пъзльовци, които чакат резултатите от изборите на 2 октомври, за да видят накъде трябва да обърнат палачинката.
Това е медийно скотоложество, нищо друго.
Занимавате се с един кадър, който показва, как Измамникът и неговата Жулиета изкачват тъжно, ръка до/в ръка, стълбището на Министерския съвет. 
Тази снимка не е интересна, дори Кирчо да е бръкнал под полата на дамата - какъвто навик има.
Интересно е друго – какъв номер извъртя с газа и прекара всички.
Потвърдено: „Булгаргаз“ купува руски газ от посредник, който ни го препродава с 20 евро по-скъпо.
Ура за Кирчовите прекупвачи.

Направете сметка, колко пари са потрошени напразно - кажете най-после, колко губи от това държавата, колко губи и обикновеният българин. 
Какво трябва да направи този политически никаквец, за да се отнесете към него, както заслужава?
„Кризисният щаб“ трябва да си ангажира време в трите национални телевизии и всяка тяхна централна новинарска емисия да започва с далаверите на Измамника.
А пък БСП защитава свой кадър, скоропостижно уволнен от Служебниците на Радев. 
Защо обаче не излязат и с някаква декларация за газовата афера на коалиционния си партньор, на любимия си премиер, който си е просто един политически гамен – след всички лъжи, които избълва?
Да не би от „Газпром“ да са пуснали специална тръба, по която да захранват газовите нужди на ръководството на БСП?
Вашият любимец ни скара с най-влиятелния газов доставчик, пред когото Европа е на колене – което означава,че ние пък би трябвало да сме се проснали по очи.
Измамникът изговори сума нелепици, които ще имат тежки последици. 
Защото, за разлика от политическите лилипути, империите – и двете, наивници, и двете – бавят, но не забравят. 
Ще видите, колко години Мечката ще ни трови с клаузата „Вземи или плати“ – във всички сфери.
Впрочем, сделката за осемте самолета Ф-16/блок 70 с „нашите нови партньори“ изглежда да е правена точно по тази клауза/в утежнения й вариант.
Платихме – но нищо не взехме.
Трябва да се сложи край на медийната хамелеонщина.
Но главните й герои няма да посмеят, защото са страхливци, не е ясно, кой ги храни, какво става под масата.
Идва някакъв никаквец и една част, макар и незначителна, от Народа, го харесва – за да му даде възможност да започне аферите си. 
Харесвате ли го и сега?
И докога ще харесвате всичко друго, но не и себе си?
Измамникът е вашият лакмус - за това, колко сте отговорни към себе си.
Като дойдат сметките ви за парно, търсете измамниците.


Нещо на газ ми замирисва, мисирино мой.... :effemine2:

https://segabg.com/node/222897
https://bnr.bg/varna/post/101685611

Абе вие гласувате за дай България бе, как нямате срам да се обаждате?!?!? То е ясно за някои, че колкото и да се насерат са оперирани от чувство за срам изобщо ама... 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, RaptoR said:

Нещо на газ ми замирисва, мисирино мой.... :effemine2:

Замирисва ти, ама не можеш да схванеш на какво точно, заради русоробската си зомбация. Замирисва на "The Northern Mongolian Empire Strikes Back" или мегакорупцията си връща държавата. Бахмааму, как така не го схванахте, че всичката тази уродлива корупция, която дави България от десетилетия, се захранва със северномонголски газ, нефт, ядрено гориво и прочие налични "само" в онези проклети блата благинки. :effemine2: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ся кво каза с тая тъпотия, мили мой? И в Монголия разбраха, че някак странно силно мразиш Русия, но на кой му пука? Че и вменяваш състояния и пристрастия на абсолютно независими изобщо от политика хора като мен... Смешен ставаш пак, мисире мой... 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, RaptoR said:

Че и вменяваш състояния и пристрастия на абсолютно независими изобщо от политика хора като мен...

Бахахахаха, нещо да не те е напекло слънцето, Мисирчо? Ти ако си независим от политиката, то сигурно мисира е господаря на небето, apex predator. :effemine2::lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Godfather said:

Бахахахаха, нещо да не те е напекло слънцето, Мисирчо? Ти ако си независим от политиката, то сигурно мисира е господаря на небето, apex predator. :effemine2::lol::rofl:


Абсолютно независим съм бил през целия си живот. И по принцип МРАЗЯ политика и политици. Ако тва не си разбрал, направо фани Ицо еврейчето, па му почеши кайсиите. Толко си зле, мили мой, толко си зле в тая област... :effemine3:
И между другото слънцето тук още не е изгряло напълно... Даже и това бъркаш... :smile1:

=============================================

Тролчето на ТУЛУПА - абе тва сте големи капацитети гробавите... Не напразно киро тъпото ви имитира... :laughing1:

https://www.bgonair.bg/a/2-bulgaria/274057-borisov-e-ubeden-samo-za-nyakolko-dni-e-shtyal-da-se-razbere-s-erdogan-i-da-priklyuchi-temata-s-gaza?fbclid

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, RaptoR said:

И между другото слънцето тук още не е изгряло напълно... Даже и това бъркаш... :smile1:

Ъхъ, викаш няма никакъв шанс слънцето да те е напекло от вчера. :lol:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Godfather said:

Ъхъ, викаш няма никакъв шанс слънцето да те е напекло от вчера. :lol:

 

То по тая логика, миличък, теб те е препекло още коги си гласувал за мангала костов :effemine2:

Ма нещо не отразяваш написаното ми се струва - пак - отново - както винаги... Типично поведение на посраното дЯти.... хахахахах

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Godfather said:

 

Към 2 август 2022 г. запълването е 48.86%. За сравнение, към същата дата миналата година - 44.26%

Темповете на запълване от 7 юли насам са между 0.4% до 0.56% дневно

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, plameni said:

 

Към 2 август 2022 г. запълването е 48.86%. За сравнение, към същата дата миналата година - 44.26%

Темповете на запълване от 7 юли насам са между 0.4% до 0.56% дневно

Да, ама според "неутралния политически" Виден, такова нещо не мое се случи, освен ако хранилището не се пълни само и единствено с руZки газ - единствения възможен газ на тази планета. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Е па то видно се пълни с руски газ бе, бастуни! :effemine2:
Отново да припомня на куолейките - не съм аз турил газта в Русия!!! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...