Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

https://www.google.com/amp/s/m.dnes.bg/rusia/2022/05/16/putin-niamame-problem-s-finlandiia-i-shveciia-razshiriavaneto-na-nato-ne-e-zaplaha.530246/amp

 

Ама нали войната в Украйна беше заради НАТО :laughing: А сега се оказва, чене било проблем НАТО да дойде директно на границата 

Link to comment
Share on other sites

Пак се чете през редовете. Щот така ни е удобно. Нато неформално с във Финландия от години, но Русия няма проблем с това от факта, че няма никакви инсталации поставени по границата й. С Украйна казуса е съвсем друг произлизащ от клоуна и намеренията на неговите шефове са съвсем и тотално различни. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, vinyl_master said:

Пак се чете през редовете. Щот така ни е удобно. Нато неформално с във Финландия от години, но Русия няма проблем с това от факта, че няма никакви инсталации поставени по границата й. С Украйна казуса е съвсем друг произлизащ от клоуна и намеренията на неговите шефове са съвсем и тотално различни. 

"С нато" /= в нато :))

Да не би в Украйна да има инсталации?

Link to comment
Share on other sites

С видимата прокси война щеше да има, мнозина барабар с нуланд, памперса и други знайни и не знайни хай-пентагон офишълс си мислеха, че Путин яде доматитИ с колците, но уви. Как си обясняваш тировете наливане с пари в украйна от щатите? Да не забравяме, че Украйна е най-корумпираната държава в Европа? Заради демокрацията ли го правят или за смяна на режима в Русия? Първи въпрос от въпросите за първа сигурна сума...

Link to comment
Share on other sites

Значи бази няма. Само фантазии на джобния фюрер.

А сега си представи какво го чака същият ако нападне член на НАТО. Като нищо не спира Финландия да нареди колкото си иска натовски бази след присъединяването:)

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, earache said:

Звучиш все едно си залагаш единия ташак...

Моята работа я свърших, и двата мога да ги заложа :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vinyl_master said:

Да не забравяме, че Украйна е най-корумпираната държава в Европа?

И това е така, само защото Северна Монголия е азиатски бантустан и не влиза в класацията, защото иначе ако бяха в Европа, нямаше да има кой да им вземе първенството със сигурност! :lol:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Godfather said:

И това е така, само защото Северна Монголия е азиатски бантустан и не влиза в класацията, защото иначе ако бяха в Европа, нямаше да има кой да им вземе първенството със сигурност! :lol:

Сигурно затова демократичният мастодонт налива пари там за да смени режима в Русия за да "спаси" клетия руски народ и да го освободи със сеене на демокрация. Да направи руската федерация една република кат по учебник, като Сирия, Либия, Ирак... Чудо и приказ :)

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, vinyl_master said:

Сигурно затова демократичният мастодонт налива пари там за да смени режима в Русия за да "спаси" клетия руски народ и да го освободи със сеене на демокрация. Да направи руската федерация една република кат по учебник, като Сирия, Либия, Ирак... Чудо и приказ :)

За да смени режима в Русия? Оценявам, че го наричаш Режим
Нека не забравяме, че агресора и започналите войната са точно рашистите. Та никой не им сменя режима. 

Link to comment
Share on other sites

Аз не мога да разбера как така русоробите не можете да схванете елементарния и съвсем простичък факт, че колкото една държава е била по-близка навремето с масковските блатни орки, толкова по-голяма е наследената корупция и толкова по-трудна е борбата с нея. Въпросната корупция не само е "северномонголски инженеринг", но тя е постоянно поддържана и захранвана от всичките тия зависимости, най-вече в енергийната сфера. Както корупцията в България, така и тази в Украйна имат един единствен център и той се намира там на онзи Червен площад с препарираната мумия.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, ARPAnet said:

За да смени режима в Русия? Оценявам, че го наричаш Режим
Нека не забравяме, че агресора и започналите войната са точно рашистите. Та никой не им сменя режима. 

Войната там е от доста години и мисля, че много добре го знаеш :)

Думата режим идва от безбройните операции на цру тип "regime change". 

 

24 minutes ago, Godfather said:

Аз не мога да разбера как така русоробите не можете да схванете елементарния и съвсем простичък факт, че колкото една държава е била по-близка навремето с масковските блатни орки, толкова по-голяма е наследената корупция и толкова по-трудна е борбата с нея. Въпросната корупция не само е "северномонголски инженеринг", но тя е постоянно поддържана и захранвана от всичките тия зависимости, най-вече в енергийната сфера. Както корупцията в България, така и тази в Украйна имат един единствен център и той се намира там на онзи Червен площад с препарираната мумия.

 

Няма какво да кажа, оставам безмълвен и се плескам по кратуната си проста, как толкова време съм живял в заблуда...

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Godfather said:

Ванка, тя тая работа май хич не е за смях. Положението е плачевно, че и направо страшно с такъв мат'рял!


Момчиле, не че матряла няма за дялане, ма баш ти да се обаждаш по тоя въпрос, нъли.... Сипи си, па мЪлчи си дет се вика...  

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, RaptoR said:


Момчиле, не че матряла няма за дялане, ма баш ти да се обаждаш по тоя въпрос, нъли.... Сипи си, па мЪлчи си дет се вика...  

Що бе Видене, само ти ли мо'е са обаждаш? Аз между все още само загрявам и не съм вдигнал обороти. :lol:

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Godfather said:

Що бе Видене, само ти ли мо'е са обаждаш? Аз между все още само загрявам и не съм вдигнал обороти. :lol:


Ми не, но ти нямаш нищо общо с матряла, освен произход. Ела живей тука, па тогава може да се слагаш с матряла. 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Godfather said:

Ти ще не спиш бе?  Аре утре пристигам и ще те открехна в най-големи подробности колко си се самозаблудил! :lol:


Тва ся сериозно ли е или се ебаваш :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...