Jump to content
BulForum.com

War Thunder


kotora

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Е... Аз като новобранец, макар и скоро да ставам 66 или 67 левел, съм само - Кален в битките :)

А от догодината с най-голямо нетърпение чакам - World War мод-а :punk  Дори бих си бръкнал в карта ако трябва да се плаща за него.

Link to comment
Share on other sites

Хех... Подарих си Тихоокеанската кампания. Не се стърпях, мамка му! Някак това, дето всяка една от фазите и е заключена без да е закупен пакета е адски тъпо. Все пак е много важна част от войната. Якото е, че докато си я разцъквам си направих повечето японци от първи левел и подхващам втори, без при това да съм минал на тази нация. А като се има предвид, че до две седмици ми предстои и това, бонус елитното Мицубиши Зеро, което върви с пакета, ми идва дюшеш :)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Хърбав, на теб цикли ли ти играта? На мен ми запецва на всяка една маневра, ако не летя строго направо и хоризонтално.... Смъкнах даже настройките на графиката, пак същото. Направя ли вираж и започва да насича...

Link to comment
Share on other sites

Играта се играе нормално без да плащаш. Ако искаш бонуси, натокани самолетчета и прочие - плащаш.

Link to comment
Share on other sites

Не. Ако платиш можеш да си купиш по-хубав самолет, напълно обучен екипаж и премиумни награди. Това обаче не заменя уменията за игра. Именно това е хубавото на тази игра. Аз редовно разпуквам гъзовете на пичлемета с кредитни карти, предполагам, че и Галин го прави.

Link to comment
Share on other sites

Идеята ми е, ако платиш - ставаш ли по-силен от не-плащащите играчи?

Не точно....

Просто получаваш възможността да разцъкваш в сингъл плеър разни истински исторически кампании. Като бонус към закупен пакет получаваш и някой  включен в нея ъпгрейднат до край самолет или танк, който ти дава и повече кинти и експириънс. Но успеваемостта ти срещу останалите играчи си зависи само и единствено от пилотските ти умения. Всъщност, плащането освен кефа от участието в исторически мисии, единственото друго, което ти дава като възможност е  да си спестиш времето по ъпгрейда на даден самолет. Време, което така или иначе не е кой знае колко :)

 

П.п. Танасе, няма такова нещо, като да получаваш и избочени екипажи! Там си харвиш като пич за да си ги учиш. То инак елитнат екипаж дори и в кошница може чувствително да наклони везните в твоя полза ;)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Общо взето идеята е като на League of Legends. Можеш да си купиш Riot Points с пари, а с тези точки можеш да си накупиш сички герои и буустове, но това не те прави по-добър играч.

 

Също така има скинове платени, но пак те не те правят по-добър играч. 

 

С Джойстик за ПС4 не знам как ще е тази игра. Еле кацането и излитането. 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Че какво му е на джойстика за ПС?

Стига да спазваш процедурите по излитане и кацане, нямаш никви ядове.

Link to comment
Share on other sites

Е имаше някакви пакове, дето получаваш и развит екипаж. Освен ако не е отпаднало при последния ъпдейт.

 

Ред. Не е много сложно да се цъка и с джойстик.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Аз лично не мога да си представя да играя симулатор с нещо различно от джойстик. Разбира се, има разлика между джойстик и gamepad, с което са оборудвани конзолите.

Link to comment
Share on other sites

Е имаше някакви пакове, дето получаваш и развит екипаж. Освен ако не е отпаднало при последния ъпдейт.

 

Ред. Не е много сложно да се цъка и с джойстик.

Никога не е имало такова нещо или поне от както аз я играя тази игра. Пак ти казвам развит до край екипаж, който можеш да си купиш би обезсмислил до голяма степен играта. А гейджиновци може да са всякакви, но както и сам знаеш, тези хора са вманиачени на тема реалистичност и прецизност спрямо детайлите ;)

Само се замисли такъв екипаж какви поразии може да твори сред играчите и машините до трето ниво. Значи онези докато припадат като благородни девици от претоварвания, този ще си цепи трътки наред (със съвсем кратки откоси) и ще презарежда още преди да е успял да огледа околността за следващата жертва.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...