Jump to content
BulForum.com

War Thunder


kotora

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Абе знаех си, че са някакви четирски, ама без носове и кабини... Личи им, че са от ранна фаза обаче!

Link to comment
Share on other sites

Тръти, на мен американците са ми до 4-то ниво развити. Всъщност само с японците съм все още на първо :)

 

П.п. С американците обаче тактиката трябва да е нещо средно като между руснаците и швабите. В смисъл, повечето им машини имат подобно на руското въоръжение, но са по-маневрени и с по добри пушки от немските, но швабите са далеч напред като летателни качества. Американците в никакъв случай не са палячовци като англичаните (на които обаче не мога да им отрека целите ТРИ свестни самолета), но трябва да се играе умната с тях! С американските бомбъри, хевита и щурмовици обаче ще се наакаш от кеф :lol:  Тия свалят въздушни цели, май по-добре и от файтъри, въпреки относително английския си бомбен товар :)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Че каталините малко ли са ти, ве!?! Прави фрагове с тях ;) Кво кат са бомбъри? А Р-тата от малките нива не са толкова лоши... Е..., не са като руските "Жуковски", ама са по-добре от останалите. Абе... Много приятна за развиване нация са американците :)

 

П.п. Второ ниво поне отворил ли си го изцяло?

Link to comment
Share on other sites

Пак са пипали физиката на стрелбата, мамка им!

В момента е почти невъзможно да се улучи нещо (освен сватбарската) с американските 37мм. Вертикалният прицел никаква работа не върши, поради зверския откат и още по-занижената скорострелност. И въпреки, че машината е ъпгрейдната до дупка, нямам никакво обяснение на какво се дължи разсеяността на попаденията (хвърчат буквално на където им скимне), на оръдие разположено във вала на винта.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Разбрах педалите какво са бърникали, та големите калибри ми пуцат сватбарската...

0b82ace65d06a5a1.jpg

Ей тва е, да им бера лайката, гнасна...

 

П.п. Закачили са точността към стамината. Пък колко и как си овладял фъркалката си, тури му вестник...

Link to comment
Share on other sites

Те и моите екипажи не са зле, ама съм наблягал до сега на наземното обслужване. Предвид, че преди последния ъпдейт точността си зависеше само и единствено от типа машина и личните ти умения, това си беше правилно развитие. Така че сегашното положение е бая сериозно бръкване в задниците на всички, които са развили екипажите си по предишен тертип.

Link to comment
Share on other sites

Ти сериозно ли не си развивал наземното? Все пак за бомбърите е зависещо, нали пада скоростта на презареждане и ремонт.

Link to comment
Share on other sites

Мамка им, наистина в момента стамината е от основно значение за точността!

Снощи пробвах моя Р-63А-10 на тестовото летище преди да му добавя стамина и след това. Самолетът е ъпгрейднат до елит и тестът е правен в приземено положение. Тестовете ги правих само с 37 милиметровата пушка и разликата е огромна. Преди добавянето някой от снарядите се изстрелваха дори извън кръгчето на мерника, след добавянето всички попадения са групирани в него в много стегната група (добавил съм цяло деление от скалата).

Обаче не виждам логиката хем да се ръсиш за ъпгрейди на въоръжението, които освен по-малкия шанс за блокаж и прегряване (ти гарантират и по-малко разсейване на попаденията), хем да хабиш ЕР за нещо, което би трябвало да има само косвено отношение (единствено по време на продължителен догфайт) към точността, но педалите са го генерализирали.

Мрънкам, понеже точно този самолет е чист височинник, бум-зумър и бегач и да се забъркваш в догфайт с него е пълна тъпотия...

Същото се отнася и за всички хеви файтъри и щурмовици. От къде на къде пък на пилотите на такива каруци им е нужна много стамина, при условие, че и задника да си съдереш, с тях е невъзможно да се изпълняват маневри, които да предизвикват претоварване.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...