Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Аз съм на линия, но днес споменаваха нещо за някакъв рожден ден... Иначе при вас идвам задължително, ще гледам и през цялото време да съм.

Link to comment
Share on other sites

Мамка му незнам дали ще мога да дойда пак.Сега пък сам суууупер зле финансово.Ш ПУКНА ВЕЧЕЕ!!! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ако и този път не дойде ще отида до тях, за да го измъкна.....и бой!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ако и този път не дойде ще отида до тях, за да го измъкна.....и бой!!!!!

 

Много бойна си станала :bgrin: Направо се чудя дали да идвам, щото се беше заканила и мен да биеш :P

 

Казвайте къде щесе ходи??? Или като се съберем на пощата и на където ни отвее вятъра.

Link to comment
Share on other sites

pyroman-e аз midex щях да го бия още преди да се заканя теб да бия :) Освен това като гледах снимките от последната среща си присъствал :) следователно няма за какво да те бия :)

Link to comment
Share on other sites

zna4i.. utre 6te ida da pitam za menuto 1vo.. i ako ne mi aresa 6te ida v drugata kru4ma.. samo 4e kat se zamislq muzikata mai pak 6a e problem.. ina4e DA az se zaemam seriozno s organizaciqta.. a ako ni otrejat i ot 2te mesta... na kudet vqtura ni otvei :D[a toi vei kum aaaaziqtaaa.. :D]

Link to comment
Share on other sites

Очаквайте ме и мене.

Ще мина за половин-един час да Ви видя живи ли сте ;>

Link to comment
Share on other sites

Мили другарчета....много ви обичам....но пак няма да съм на линия... :( :( :(

Просто ми е невъзможно с времето и ангажиментите.....но обещавам това да ми е за последен път....на всички ви пожелавам много купон, ядене и пиене! :D :punk

Link to comment
Share on other sites

Midex да ти е за последно вече :) Btw няма да е зле да се направи списък като миналия път, за да се знае кой ще идва...

Link to comment
Share on other sites

Очаквайте ме и мене.

Ще мина за половин-един час да Ви видя живи ли сте ;>

Ти секи път така казвасх май?

 

Що да пада, то интерес си има ама се от едни и същи, но това не пречи да си искараме СУПЕР :)

Link to comment
Share on other sites

Психара е резервирал места в едно от двете предложени от него заведения. Така че вече знаем, че ще се ходи някъед определено, ама къде точно - ще разберем в събота :)

Link to comment
Share on other sites

Taka... ima rezervirani mesta.. 15 do 20 broiki[vupreki 4e se nadqam da sme pove4e :D] twa e edna ot kvartalnite kru4mi[ili mai taka mu se vika6e :)] i cenite sa kato v na6to mqsto[staroto mqsto kudeto bqhme...] na 25 min. vla4ene gore dole ot centara e.. i 6te se hodi pe6 i na otivane i na vra6tane do centara :D be.. 6te go izmislim.. ama 6te pomolq do petuk ve4er da znam gore dole to4na broika za da im kaja po to4no na oniq[no za sajelenie pak nqa hubavi servitiorki :(]

@HATE bratle ako nema6 kinti 6te si na moi raznoski a sledva6tiq pat ti 6a 4erpi6 :) :D

Link to comment
Share on other sites

Ако ще се прави списък бройте ме, а относно сервитьорките надявам се Ти и George_131 да ги заместите :woot :P хихихи шегичка.

Link to comment
Share on other sites

Пишете ме и мен :punk От 4 сам на зъболекар,ама не вярвам да закаснея.Много яка зъболекарка...чак да ти е кеф да ти се развалят зъбите :wub:

Link to comment
Share on other sites

пишете ме и мен. макар че може би ще съм на изпит до към 5 и половина, ще съм там 100% :) ще ударя 1-2 бири и ще заспа сигурно, но ще съм там :D

Link to comment
Share on other sites

Вероятно е и аз да дойда.

 

А иначе, нека попитам нещо. Последната среща ми направи впечатление, че голяма част от вас се напъват да се правят на луди, откачени и веселяци. Да се правят на интересни, което, повярвайте ми, поне на мен ми направи впечатление. И то не положително. Проблем ли ви е да се държите естествено? Или може би не харесвате това, което сте? Ако не си веселяк, ако от вътре ти идва друго според мен не е грях да не се напъваш да си душата на компанията и веселяк...

 

Edit: Говоря за последната среща, на която аз бях.

Link to comment
Share on other sites

Вероятно е и аз да дойда.

 

А иначе, нека попитам нещо. Последната среща ми направи впечатление, че голяма част от вас се напъват да се правят на луди, откачени и веселяци. Да се правят на интересни, което, повярвайте ми, поне на мен ми направи впечатление. И то не положително. Проблем ли ви е да се държите естествено? Или може би не харесвате това, което сте? Ако не си веселяк, ако от вътре ти идва друго според мен не е грях да не се напъваш да си душата на компанията и веселяк...

 

Edit: Говоря за последната среща, на която аз бях.

na poslednata sre6ta nakoqt ti be6e nqma6e absolutno ni6to! To4no togaa vsi4ko si be6e krotko i ima6e umerena doza smqh... ako moe6 mi obqsni to4no kakwo te e podraznilo i 6te se postaraem da ne e taka[a towa 4e ti se opitva6e da privle4e6 vnimanieto v/u sebe si nie qvno ne trqa da go zabelqzvame ... osobeno sled tazi otpravena obida]

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...