Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
pff ne mojah da namerq temata...

Ta da si doidim na dumata... koga kak kude za6to i koi?! nqkoi nqkwi predlojeniq idei?!

Аз предлагам пак да си ходим в Азия.На мен лично си ми харесваше там.

Link to comment
Share on other sites

В Азия изобщо не ми е приятно. Винаги ни настаняват на мястото за непушачи и се предлагат порции, които и слон не може да ги изяде. За сметка на това най-евтиното ястие е 3.50-4лв или 2.70лв за зеле с лук! Съжелявам, но баща ми не е Рокфелер за да мога за едно виждане да дам ~10лв. Последния път в Наш'то място си хапнах млечна салата, пих 2 менти и платих 3.50лв - това е кеф! Пък и може трима пушачи да сме, но не мисля че трябва да бъдем игнорирани.

 

 

ПС: Психар, сега си ти наред да изкажеш мнението си за пушачите :P.

Link to comment
Share on other sites

В Азия ... се предлагат порции, които и слон не може да ги изяде....

 

Айде да не се обиждаме ,вярно не съм малък ,но чак - слон ?!?! :bgrin:

Иначе където и да е, нямам претенции.

 

Датата не беше ли за другата седмица ??? :confused

Link to comment
Share on other sites

В Азия изобщо не ми е приятно. Винаги ни настаняват на мястото за непушачи и се предлагат порции, които и слон не може да ги изяде. За сметка на това най-евтиното ястие е 3.50-4лв или 2.70лв за зеле с лук! Съжелявам, но баща ми не е Рокфелер за да мога за едно виждане да дам ~10лв. Последния път в Наш'то място си хапнах млечна салата, пих 2 менти и платих 3.50лв - това е кеф! Пък и може трима пушачи да сме, но не мисля че трябва да бъдем игнорирани.

ПС: Психар, сега си ти наред да изкажеш мнението си за пушачите :P.

Нъчи така ся...скии малко...няма да ти се обидя щото и аз като pyroman не съм слон но ako щеш вярвай и 2 порции мога да изям.

Пиле с ориз-3.00 лв.

Това го давам за пояснение.Никой не игнорира пушачите,но защо не се замислиш над това че ако ни сложат на място за пушачи,тези които не пушат ще бъдат игнорираните :confused

Моя баща също не е Рокфелер.Аз си събирам пари специално за тази среща.А да те питам...защо 10 лв.?Аз там не сам оставил повече от 5-6 лв.Ама...аве ти си знаеш...

Link to comment
Share on other sites

За какви "пиянски срещи" става на въпрос тук  :confused

Има достатъчно постове,снимки и тем подобни раоти за да разбереш за какво става на въпрос. :angry1

Link to comment
Share on other sites

@eek Ела и разбери сам !

Възможностите са две: или няма да пропуснеш следваща среща , или повече няма да се веснеш. :bgrin:

Ако се чувствеш добре в компанията на "олигофрени" ела,90% сме такива ,а останалите са на път да станат. :P

Link to comment
Share on other sites

Аз останах доволен от пребиваването в "Наш'то място". Но ако мнозинството са останали разочаровани, ще се върнем към Азия-та или някое друго място. Може да пробваме друг китайски ресторант- Червения Дракон до гарата или Лин Лин в Тракия.

Не забравяйте обаче основната идея - да сме заедно и да ни е хубаво!

Link to comment
Share on other sites

Аз останах доволен от пребиваването в "Наш'то място". Но ако мнозинството са останали разочаровани, ще се върнем към Азия-та или някое друго място. Може да пробваме друг китайски ресторант- Червения Дракон до гарата или Лин Лин в Тракия. 

Не забравяйте обаче основната идея - да сме заедно и да ни е хубаво!

 

Да не сте решили да ставате китайци :bgrin: в Пожарната е много добре :D

Link to comment
Share on other sites

Мдам, и да си намерим някоя млада китайка за жена, и да си народим малки ухилени китайчета, и да пеем китайски народни песни, и да си бъркаме в носа по китайски....такива мити работи :)

Link to comment
Share on other sites

В Азия изобщо не ми е приятно. Винаги ни настаняват на мястото за непушачи и се предлагат порции, които и слон не може да ги изяде. За сметка на това най-евтиното ястие е 3.50-4лв или 2.70лв за зеле с лук! Съжелявам, но баща ми не е Рокфелер за да мога за едно виждане да дам ~10лв. Последния път в Наш'то място си хапнах млечна салата, пих 2 менти и платих 3.50лв - това е кеф! Пък и може трима пушачи да сме, но не мисля че трябва да бъдем игнорирани.

ПС: Психар, сега си ти наред да изкажеш мнението си за пушачите :P.

 

Бих казъл, че в Азията не сядаме за пушачи по една единствена причина, масите са в голямата зала(ако може да я наречем така), а местата за не пушачи са отделени, а аз мисля, че ние трябва да сме отделени и да не пречим на останалите, защото в китайския е много по-тихо от "Наш'то място". Иначе ми е се едно на какво място ще седнем. Единственото което ме кефи повече когато сме в азията, е ,че имам по удобен превоз :)

Link to comment
Share on other sites

Taka vreme e i az da se izkaja

@Shadowhand Mrazq cigaren dim!!! mrazq tezi koit pu6at okolo men!!! twa e neponosimo o6te pove4e kogat qm!!!

taka... mislq 4e e vreme da se zaema az tiq ni6ta... ima 2 kru4mi koit sa blizo do nas i sa mnogo tunkana

caca-80st kartofi-80st trqa vida i nqkuw alkohol[ama toi e nai malkiq problem 6tot sme blizo do nas...] a e na 20 min. put ot mqstoto za sre6tata.. 6te trqa dase idi pe6a... mislq 4e 6te moga da go organiziram :D

Link to comment
Share on other sites

Ми крайно време беше и ти да предложиш нещо ;) :P

Аз съм навит на всичко...и на всеки :D :P

 

Аз също :) Само дет от там нямам удобен превоз, 16 не я броя, защото миналия път е чакахме 30-40мин :(

Link to comment
Share on other sites

Психар, сериозно ли се заемаш с организацията?

Като се замисля, след по-следващата среща времето ще позволява пак да се ходи на Рахат. Там е идеалното място според мен.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...