Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

something else???в смисъл?ще се завръщат старите традиции или ще има нещо ново?

Something else в смисъл , че ще е нещо съвсем различно, съвсем ново, mind-blowing, heart-breaking и така нататък :)

 

 

Тва само за поканени ли е или може и нови хора да идват

@Chaos, има два варианта - да питаш, за да ни издразниш, тъй като знаеш, че този въпрос е задаван вече 100 пъти или пък не знаеш, че е задаван вече 100 пъти и те е домързяло да прочетеш малко от темата, за да разбереш, че няма абсолютно никакви ограничения относно това кой може и кой не може да дойде. :) Въх, тва на един дъх го написах :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Eмии аз всъщност се каня да идвам още от първата среща та съм ги изчел повечето постове, щот ми беше интересно кво точно сте правили.

Така че знам че е задаван 100 ^^ пъти, но тва е традиция да се зададе тоя въпрос.

Link to comment
Share on other sites

А метълите като цяло (не само Слипнот)???

Ъфкорс! Метъл рулз! Аз съм на мнение, че всички, било то фенове на Корн, Слипнот или Лед Цепелин, сме едно семейство метъли :)

Сигурен съм, че не си съгласен с мен, но нека не обръщаме темата в музикален спор ;)

 

@__smirnoff__, махам ти въпросителната :)

Link to comment
Share on other sites

Ъфкорс! Метъл рулз! Аз съм на мнение, че всички, било то фенове на Корн, Слипнот или Лед Цепелин, сме едно семейство метъли :)

Сигурен съм, че не си съгласен с мен, но нека не обръщаме темата в музикален спор ;)

 

@__smirnoff__, махам ти въпросителната :)

 

ШШшш а мойта що не я махна уе?

Link to comment
Share on other sites

Аре всички който НЕ слушат метАл (които са към 30 % от тоя форум по мои наблюдения) да се събереме и да го напрайм както требе :sayjin

 

П.П. Щях да забравя:за тия дет слушат чалга тва не важи въпреки че и за тях мойе да се напраи нещу и те са хора :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аре всички който НЕ слушат метАл (които са към 30 % от тоя форум по мои наблюдения) да се събереме и да го напрайм както требе  :sayjin 

 

П.П. Щях да забравя:за тия дет слушат чалга тва не важи въпреки че и за тях мойе да се напраи нещу и те са хора :rolleyes:

 

И за к'во? Какво значение има кой какво слуша? Ний като се съберем не ни прави впечатление кой каквво слуша, важното е да ни е гот :) Така, че не виждам смисъл от това което говориш ;)

Link to comment
Share on other sites

Аре всички който НЕ слушат метАл (които са към 30 % от тоя форум по мои наблюдения) да се събереме и да го напрайм както требе  :sayjin 

 

П.П. Щях да забравя:за тия дет слушат чалга тва не важи въпреки че и за тях мойе да се напраи нещу и те са хора :rolleyes:

 

 

Що за кози лайна?!(Извинявам се за грубия език,но не мога да се сдържа) :angry1

Както стана преди време - ти какво искаш?Да се разцепи колектива ли?На юзери слушащи метъл и такива,които не слушат?На първата среща на която бях имаше хора от кол и въже в музикално отношение.И като се съберете - какво?Ще родите багер ли?Мисли,преди да пишеш.Че на всичкото отдолу и с ник ozzie. :angry:

Пък анти-метъл изказвания.Пич,я иди си удари една четиритактова с припадък в банята и се успокой ;)

Няма нужда от такива глупости.

Пак се извинявам за грубия си език.

Link to comment
Share on other sites

Вече няма нужда от снимки:)

Link to comment
Share on other sites

Аиде аз съм 200% сигурен че идвам стига да не ме блъсне нещо по пътя в 18:00 ще съм точен на пощата.

 

бтв Точноста краси човека ;) B)

Link to comment
Share on other sites

Баси,извинявам се за оффтопика,обаче снимката,която RiMy_SuN си е сложила за аватар ме разбива.Жестока е,как е постигната?

 

Аре някой ден ще дойда и аз на някоя среща,за да ме види Борис :woot

Link to comment
Share on other sites

Пфу...гадост...прибрах се по-рано, но със сигурност изпуснах срещата...а и Тракия не я познавам много....заведенията там....още по-малко....надявам се да си прекарвате хубаво (без съмнение)....Следващия път обаче няма пропускане! :)

Link to comment
Share on other sites

Баси,извинявам се за оффтопика,обаче снимката,която RiMy_SuN си е сложила за аватар ме разбива.Жестока е,как е постигната?

 

Аре някой ден ще дойда и аз на някоя среща,за да ме види Борис :woot

Ми.....така се получава,когато те снимат с гаден телефон и лампа насочена към лицето:)

 

Иначе за срещата - мисля ,че беше хубаво :D

 

P.S.Благодаря на загрижеността,сметката излезе,че и 2 лева останаха:)

Link to comment
Share on other sites

@RiMy_SuN Нямаше нужда да казваш последното :P

Съжалявам че закъснях повече от предвиденото ,но обещавам следващият път да се реванширам.

Link to comment
Share on other sites

@RiMy_SuN  Нямаше нужда да казваш последното  :P

Съжалявам че закъснях повече от предвиденото ,но обещавам следващият път да се реванширам.

@pyroman,следващият път специално за теб ще има сладолед:)(колкото искаш сладоледи...)

Link to comment
Share on other sites

Срещата беше супер много съм доволен че успях да дойда и да видя толкова много познати муцуни. Другия път пак ...

 

EDIT: ето ги и снимките от моя телефон ТУК

Link to comment
Share on other sites

Радвам се че се запознах със Сайкозис и останалите дебилни потребители :)

Това е комплимент, в добрия смисъл

Поласкан съм за правилното произношение на ника ми :)

И на мен ми беше много приятно да се запозная с теб и другите братя по музика :) Кой знае, може някой ден да ме заведете в Трабанта ;)

 

Иначе мога да кажа, че срещата мина добре! Надявам се да няма разочаровани!

Link to comment
Share on other sites

Абе що толкова малко сте снимали женската част от посещението...Почти всички снимки на старите идиоти, които познавам... :P :D :) ....Май много се обичкате....и да се гледкате.....нарцисисти такива... :laughing: :laughing:

@Психар, ти нали беше наказан да не излизаш бе....да не си скочил през прозореца? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...