Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Нормално е, да приемеш казаното като лична обида, сигурно не звучи много мило. Теб не съм те визирал конкретно. Хората, които ме познават знаят, че не се страхувам да кажа всичко в очите, дори и да има риск да не се хареса на хората.

ako moe6 mi obqsni to4no kakwo te e podraznilo i 6te se postaraem da ne e taka

Това, което се опитах да кажа, и което ти определено не си разбрал е, че имаше хора, които не се държаха естествено. Няма ли да е по-добре всеки да бъде себе си? А сега ако някой тръгне да се съобразява с мен - това ще е другата крайност и пак няма да се постигне желания ефект - всеки да бъде себе си :))

Нападките ти ще се направя, че не съм ги прочел. Все пак не искам да подклаждам конфликти, нали не е това идеята на тези срещи? Не искам да се конфронтирам с теб, защото а/ си ми симпатичен, б/ ще ме намразиш, защото знам как да "ужиля" човек в/ предпочитам да няма хора, които да ме мразят.

 

Айде да запазим добрите отношения и ще си кажем всичко на по бира и нещо :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Единственият човек, който държеше през цялото време да се изтъква и да бъде център на вниманието, още тогава единодушно заключихме, че си ти. Сега упорито продължаваш да го правиш. Понеже на срещата имаше хора по-симпатични от теб, ти не можа да го преживееш.

Не знам как жилиш по принцип, но сега успя само себе си да ужилиш...

Link to comment
Share on other sites

Don't be hatin, people! Make love, not war! Don't worry, be happy!

И още много неща мога да ви кажа. Няма смисъл от нападки. Няма смисъл от жилене и какво ли още не. Няма как да си прекараме добре, ако сме навъсени един срещу друг!

Аз си ви обичам всички - и психари, и сенки, и скорпиони, и тедита, абе съвсем всички. Ама най-вече едно заскрежено слънчице :wub:

Колкото до държанието - аз мога да гарантирам единствено за себе си, че всичко е 100% естествено.

Остава малко време до събота вечер, нека стиснем ръце и се ухилим заедно :D

Link to comment
Share on other sites

Айде бройте ме и мен. Щом толкова много ме искате - не мога да ви откажа :)

Обещавам да говоря повече глупости, отколкото някои хора тук

PSY {}

Link to comment
Share on other sites

10x  :D

за какъв час и място става въпрос?

Почети първия пост !!!

 

Събота 26.02.2005г 18:00 срещу часовника на Пощата.

 

 

EDIT: PSYCHOSIS пак се излагаш, пак има неразбрали дата, мясо и час на срещата :P

Link to comment
Share on other sites

Хм...аз ще съм без 2 приятелки...

Link to comment
Share on other sites

а как ад ви позная?

По жълтата шапка :lol:

 

Спокойно, винаги ни намират. Просто бъди СРЕЩУ ЧАСОВНИКА, а не под него. Ние се събираме на ъгълчето на градинката.

Link to comment
Share on other sites

а как ад ви позная?

 

Оглеждай се за голяма групичка хора и най-вече за двама които стърчат с по една глава над останалите, това сме Аз и Shade :) ( обикновенно ние сме от първите пристигнали)

Link to comment
Share on other sites

pyro, аз да не съм нисък :Р

Гледай за един, който се старае да е център на вниманието с кожена рокерия и кубинки :]

Шуши (PSY) от всичките ми никове, един единствен си пиша с главна последна буква и ти няма да ме уважиш - сърдя ти се ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...