Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Това с капарото едва ли ще стане...Поне според мене де...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Хм...та за капарото - искат около 10-15 лева,не мисля,че ще е проблем аз да платя,а след това да се оправим с парите.

Link to comment
Share on other sites

Принципно няма да е проблем, но от опит знам, че когато даваш и чакаш след това да ти ги върнат винаги си на минус....

Link to comment
Share on other sites

Аз доколкото съм запозната,капарото ти го приспадат от сумата за самата консумация след това;)...Ако всеки си плати своето,вариантът да съм на минус е малък,пък ако стане-здраве да е,следващият път някой друг...

Както и да е, с организационните неща ще се справя:)

Link to comment
Share on other sites

При мен работата малко с на**а, тъй като доста изфирясаха финансите ми. Ако успея да измрънкам майма ми за някой друг лев ще дойда.

Link to comment
Share on other sites

shadowhand сега е мой ред да кажа, че в събота те искам на 100 процента с нас!!!

Link to comment
Share on other sites

С удоволствие бих се запознала с CUOTE

A? Кой тва?

 

Иначе, ето часовете - Хората, които не знаят къде отиваме, да бъдат в 18:00 на познатото място - пред часовника на пощата. Там ще бъда аз и ще ги ескортирам. Тези, които знаят къде ще се ходи, да са в 18:45 пред Бродуей. Там ще бъде RiMy_SuN. Ще направя резервацията за 19:00, за да може да се съберем всичките на едно място и да дадем шанс на закъснелите.

 

Ами това е. Ако има неразбрали, да питат :)

Link to comment
Share on other sites

iskam i az da doida ili se sabirate samo poznati fizionomii

ako moje molq pokanete me ne obi4am da hodq nikade nepokanen

А уе пич я земи да прочетеш няколко страници от тия105. Ако си направиш този труд ще видиш поне 100 отговора на този въпрос. Покани няма по простата причина, че идва всеки които иска, ако искаш идваш ако не, неидваш :)- сам си решавай ;)

Link to comment
Share on other sites

@George_131 по спокойно де ,ти още малко и ще му скочиш на веждите :P

 

@saint_jorjo Както каза и Джордж, щом имаш желание Идвай.

Link to comment
Share on other sites

Takaa... времето дойде и аз да се домъкна да ва видя. Особено Shade... Тва момче изобщо не подозирах кви скрити заложби има.

Но кат гледам мнол сте ми интелигентни за мени, та ако не бяха заплахите от страна на някои хора сигурно пак нямаше да се наканя.

 

Ааа и да не забравя да питам :

Тва само за поканени ли е или може и нови хора да идват :P

 

А пък ако няма места/тоест аз нали навреме се сетих да кажа, пък е с резервация/, ша остане за следващия път :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...