Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Следващата среща може да е при мен хихихиххии

 

Извинявам се, че се включвам по средата на задушевния разговор B) , но това дяволито хихикане ми е много интересно - какво точно имаш предвид с него?!! ;)

 

А на току-що възникналите въпроси "Ти пък кой(я) си?" - ами една срамежлива новачка, която ви се кефи - разгледах снимките от предишните ви срещи и само мога да съжалявам, че не съм присъствала. Явно става доста весело на такива събирания?!! :D

Link to comment
Share on other sites

Сайко-то ще едитне, когато се вземе решеиие ;)

Засега има "оферти" за Трабанта, Тромпета и "1/2 кило при...".

Наскоро бях в последното и не съм очарован.

Нищо не ни пречи да пробваме в Тромпета. Ако не ни хареса, няма да ходим повече , толкова е просто :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм симпатизант на китайския, но съм навит и за което и да е друго място - щом е харесало нанякой, има шанс да хареса и на повече. А недоволни ще има навсякъде.

Link to comment
Share on other sites

Да пробваме нещо ново.

Нека всеки ми прати ПМ , в който да пише къде иска да сме на 12-ти. Аз съвсем коректно ще преброявам гласовете и ще записвам резултатите в първия пост. "Гласуването" ще продължи до 22:00 на 11-ти март.

Мисля, че този вариант е по-добър, отколкото ако се направи poll, защото така ще се избегне гласуването на незаинтересувани.

Айде, почвайте да пращате :)

Link to comment
Share on other sites

Ами какво друго може да е dulsinea, много ми е чудно...

 

Ама и вий сте едни... От мухата - слон ;)

Link to comment
Share on other sites

Ейййййй, ако дойдеш ще има повече от 2 момичета :)))) Това ще бъде знаменита среща, ако стане :))) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Jane_Doe е не сме само пичове...така де аз определено не съм пич...

Link to comment
Share on other sites

PSYCHOSIS vreme e da editni6 posta za mqsto 4as i data

18:00 пред пощата! на 12.03.2005

Ориентация - 2ма дълги коит са над останалите..

Ориентация2 - 1 с жълта шапка(същата като на аватара)

Ориентация3 - всички са смеят и гледат тапо чудейки се кой чакат!

Link to comment
Share on other sites

Ei, pi4ove , vse pakne e 4estno da kanite novaci/4kite /imam predvid dulsineq/,predi 4lenovete:) 6e mi byde mn. priqtno i az da polu4a pokana :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

Тук ми намирисва на пренебрежение към новаците?! :confused А и доколкото ми е известно тези сбирки не са с покани, нали така? Просто Teddy-King ме покани персонално, за да разчупи леда, понеже съм:

една срамежлива новачка, която ви се кефи
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...