Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

*хлип*.. Разчувства ме :) Май ще трябва да карате на животоподдържащи системи :P

И все пак мисля, че си имал предвид 'tall'... :P

Link to comment
Share on other sites

*хлип*.. Разчувства ме :) Май ще трябва да карате на животоподдържащи системи :P

И все пак мисля, че си имал предвид 'tall'... :P

bratko mlad za6to nqma da te imame? sq georgio 6te se vazpolzva i 6te me iznasili v nqkoq tumna uli4ka .. hlip hlip

Link to comment
Share on other sites

*хлип*.. Разчувства ме :) Май ще трябва да карате на животоподдържащи системи :P

И все пак мисля, че си имал предвид 'tall'... :P

Аааай да не са критикуваме, а ;) Баш "long" имах предвид и ако влизаш в часовете по английска литература, ще разбереш защо :P

Link to comment
Share on other sites

То часове по английска литература май няма....така де при нас няма....би следвало и при тях да няма :)

 

Та Shade що няма да останеш?

Link to comment
Share on other sites

Аре то се е видяло,че и аз ще съм замесен :)

Екип "Прослав" отново сме на линия! :punk

 

Shade, как може така да ни напуснеш? Надявам се поне минаването да е по-продължително :).

Link to comment
Share on other sites

Като гледам колко хора се отказаха смятам че ще има свободни места и смятам и аз да доида :)

Link to comment
Share on other sites

Беше яко само дет това вървене ... както се е почнало другия път направо на центъра на село Труд ще отидем. Лощо че липсваха доста образи но другия път повече ... :)

Link to comment
Share on other sites

Баш т'ва си приказвахме с pyroman, че сигурно вече половината са изкоментирали срещата. Psihara, друг път гледай да 'свършваш' по-дискретно, под масата, в салфетка или у вас :)))

Link to comment
Share on other sites

Психар повече никакво организиране от теб :angry: .

По съм съгласен за "На`що място" или както си беше преди в "Азия"

 

За това как съм си прекарал няма да говоря - то се знае че е било приятно.

Link to comment
Share on other sites

Според мен си е най-добре в Азията...

Това беше една от причините заради които не дойдох..още веднъж извинявам се.Не искам да си мислите че сам някаф претенциозен но нямах настроение да ходя в кръчма.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...