Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Vupreki 4e sum li6en ot udovolstvieto skoro da vi vidq poradi razni i raznoobrazni pri4ini vse pak sum 4len4eto s nai mnogo prisustviq na sre6tite i sum ubeden 4e bez men ne e su6toto[hehe kat nikoi drug ne go kazva pone az da si narpavq kompliment] za towa smqtam 4e ne e redno da e dale4 ot centara.. za6tot sre6tata zapo4va sled kato se naqdem piim i tn... prostotiqta po4va po centara a ne v zavedenieto.. no towa e li4no mnenie..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

PSYCHOSIS, много ме зарадва с това предложение! :)

 

Иначе защо трябва да е по центъра? В смисъл единственото, което се прави по центъра е да се вземе сладолед от McDoanalds. Простотията можеш да си е правиш където и да си стига желание да имаш. И в крайна сметка Вие заради единия сеир на клоуна ли идвате или за да се видим всичките? Не искам да обидя никого, но си мисля, че и без простотията пак ще си изкараме много добре.

Link to comment
Share on other sites

PSYCHOSIS, много ме зарадва с това предложение! :)

 

Иначе защо трябва да е по центъра? В смисъл единственото, което се прави по центъра е да се вземе сладолед от McDoanalds.  Простотията можеш да си е правиш където и да си стига желание да имаш. И в крайна сметка Вие заради единия сеир на клоуна ли идвате или за да се видим всичките? Не искам да обидя никого, но си мисля, че и без простотията пак ще си изкараме много добре.

 

ами за сега се дадоха 2 предложения.едното е моето за андрето,другото за наш'то място.днес е вторник и да се дадат и други идеи за да се обсъдят.важното е да бъде достъпно за повече народ.а до това дали трябва да има простотии не е задължително да се държим нато пълни неврастеници.лично за мен географски мястото на сбирката е без значение.

Link to comment
Share on other sites

Не искам да обидя никого, но си мисля, че и без простотията пак ще си изкараме много добре.

Радват ме такива изявления:)Заведенийцето е приятно,а и не мисля,че някой ще го затруднят 20 минути повече път :rolleyes: .А ако толкова много държите на сладолед,минаваме през Сани и купуваме една няколкокилограмова кутийка + лъжички :lol:

Link to comment
Share on other sites

Vupreki 4e sum li6en ot udovolstvieto skoro da vi vidq poradi razni i raznoobrazni pri4ini vse pak sum 4len4eto s nai mnogo prisustviq na sre6tite i sum ubeden 4e bez men ne e su6toto[hehe kat nikoi drug ne go kazva pone az da si narpavq kompliment] za towa smqtam 4e ne e redno da e dale4 ot centara.. za6tot sre6tata zapo4va sled kato se naqdem piim i tn... prostotiqta po4va po centara a ne v zavedenieto.. no towa e li4no mnenie..

 

A замисляш ли се че сега вечер е към -15-20 градуса и след една обиколка на главната си вкучанен?, така, че аз съм съгласен и да не е окоо центъра. Но има един проблем, хората които не са от тракия не знаят това място, трябва да се видим на нащо си място и после да ни заведете, а така леко ще загубим време, но това не е проблем, защото целта оправдава средствата :)

Link to comment
Share on other sites

A замисляш ли се че сега вечер е към -15-20 градуса и след една обиколка на главната си вкучанен?, така, че аз съм съгласен и да не е окоо центъра. Но има един проблем, хората които не са от тракия не знаят това място, трябва да се видим на нащо си място и после да ни заведете, а така леко ще загубим време, но това не е проблем, защото целта оправдава средствата :)

 

http://www.bgmaps.com/services/links/links...04797d0972c7330

ето тук се намира наш'то място на ъгъла зад глобул

Link to comment
Share on other sites

За тези , които не знаят къде е мястото, ще уредим посрещане и изпровождане :) В ролята на вашия любезен гид ще бъде PSYCHOSIS.

Та, ако сте навити, той ще чака на познатото място пред пощата в еди колко си часа и оттам с 99 ще дойдете.

Но първо нека се потвърди, че ще се ходи там. После ще се направи списък на желаещите да присъстват, за да може да се направи резервация. И тогава вече ще се доизмисли тактиката :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм за. Само, че като се има предвид, че много хора до последно не знаят дали ще идват или не, или пък се отказват в последния момент не знам как ще стане с резервацията...

Link to comment
Share on other sites

Аз съм за. Само, че като се има предвид, че много хора до последно не знаят дали ще идват или не, или пък се отказват в последния момент не знам как ще стане с резервацията...

Ами ориентировачна бройка върши работа:)

Засега аз и PSYCHOSIS сме сигурни :love

Link to comment
Share on other sites

Midex :(

Ще ти се карам и още как!

Аз и Али сме там...Май и Серго ще идва...

Link to comment
Share on other sites

Аз съм там! Какво ще да става просто няма как да отсъствам на среща в Тракия :). Както каза Shade "ако не съм на 500км разтояне ще присъствам".

Link to comment
Share on other sites

Пиуе мен трябва да ме пишеш ВеНи на 2ра, понеже няма да съм сама :) Аз ще съм си с жената както обикновено :D

Link to comment
Share on other sites

Пиуе мен трябва да ме пишеш ВеНи на 2ра, понеже няма да съм сама :) Аз ще съм си с жената както обикновено  :D

 

вземи и децата,или тях ще ги оставиш на бабите и дядовците?

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Пиуе мен трябва да ме пишеш ВеНи на 2ра, понеже няма да съм сама :) Аз ще съм си с жената както обикновено  :D

Уеуеее, ако знаеш как вадя гръкляни за такива обръщения ;)

Да ти е за последно, ей! :P

Link to comment
Share on other sites

@PSYCHOSIS кога ще правиш резервацията?

Този път не мога да кажа , че със сигурност ще дойда , но ще се постарая. За сега не ме пиши в списъка, щом е +/- 1 човек нека това да съм аз.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...