Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Местенцето изобщо не беше лошо и цените му бяха доста добре :). Единственото лошо беше дъждът. Просто ако се ходи друг път до там, то нека да е в сухо време.

 

PS: PSYCHOSIS, бива ли да направите такова нещо? :(

Link to comment
Share on other sites

Това беше една от причините заради които не дойдох..още веднъж извинявам се.Не искам да си мислите че сам някаф претенциозен но нямах настроение да ходя в кръчма.

ne bqhme v kru4ma.. no kakto i da e... ot tuk natatuk tui kato nikoi ni6to ne haresva se spasqvaite!

Link to comment
Share on other sites

ot tuk natatuk tui kato nikoi ni6to ne haresva se spasqvaite!

Не се горкай, приятел. Единственият проблем беше дъждът, а не ходенето или мястото. А ти нямаш вина за времето.

 

Това беше една от най-хубавите срещи.

Link to comment
Share on other sites

Съгласна съм с Teddy-King - срещата наистина беше една от най-хубавите :) А що се отнася до мястото - на мен навсякъде ми харесва, то важното е да сме заедно, а не къде :) Но все пак си мисля, че Азията беше добър избор, макар че и разнообразието е хубаво нещо :)

Btw Psihara^^ на следващата нали мераците са за тепето...ако е хубаво времето де...:)

Link to comment
Share on other sites

PS: PSYCHOSIS, бива ли да направите такова нещо?  :(

Не можахме да останем по независещи от нас причини.

Радвам се, че сте изкарали добре.

Следващия път се пада на 12 март. Дотогава се надявам времето да се пооправи, за да може да сме на открито. Ако не, ще му мислим, варианти има достатъчно :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм твърд защитник на кръчметата. Под кръчме нямам предвид чалготека. Имам в предвид две много готини места, но въпроса е, че и за двете трябва да сме наясно колко човека ще сме, за да се направи предварителна резервация. Едното е "Трабанта", място, което предполагам добре знаете. Другото е една кръчма до Паисий-то, нарича се "Дъблин".

Помислете върху тези идеи и ще обсъждаме.

 

Иначе срещата беше доволна :)

Link to comment
Share on other sites

Имам в предвид две много готини места, но въпроса е, че и за двете трябва да сме наясно колко човека ще сме, за да се направи предварителна резервация. Едното е "Трабанта...

Ама ти сериозно ли? Ушким идеята беше да се отървем от неприятната обстановка в Азия, а ти искаш да отидем в малко по-пропаднало място от Кокалъ.

Link to comment
Share on other sites

Другото е една кръчма до Паисий-то, нарича се "Дъблин".

Помислете върху тези идеи и ще обсъждаме.

 

 

 

хахахаха - е това е баш на 100м от нас

 

завре ли се някой долу трудно после му се става

Link to comment
Share on other sites

Koй е ТОЗИ до pyroman?!

Link to comment
Share on other sites

12.03.2005

same place same time

i kude 6te hodim dragi dami i gospoda na 4iito ne moje da se ugodi? predlagam da idim na 4alga bar... primerno gladiatorite... taka 6te sme dovolni vsi4ki!

Ее стига де! Местенцето беше наистина приятно, просто дъжда скапа всички. Иначе май-май докато не се оправи времето ще си седим в Азия и ще си траем :).

Link to comment
Share on other sites

Ехххх, shadowhand колко я мразиш тая Азияяяяя не е истина!

Link to comment
Share on other sites

BeHu, местенцето, на което бяхме последния път беше много хубаво. Харе са ми и с удоволствие бих отишал пак там. Но за ходене пеш, просто ще почакаме да се постопли една идея.

 

Много хубаво и безкрайно евтино място е "1/2 кило при Бачо". Има и изолирано помещение за олигофрени. Кофти е, че е твърде квартално, в смисъл че е доста далече от центъра, а не че е долнопробно. Там цените са горе долу същите, но всичко е по 1/2 килограм. И наистина е по толкова.Пример- 500гр ПК - 1.40лв.

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми звучи хубаво :) Къде се намира и има ли рейс от центъра до там :?

Link to comment
Share on other sites

Бяхме на центъра, бяхме в тракия, бяхме в на Психара квартала :) Време е викам да идем в кичука :)

Link to comment
Share on other sites

Пропуснах да спомена, че през деня при поръчка на 1/2 кило, получавате малка бира. Ама тва е до 17.00, ний ходим по-късно и за тва...

Link to comment
Share on other sites

Пропуснах да спомена, че през деня при поръчка на 1/2 кило, получавате малка бира. Ама тва е до 17.00, ний ходим по-късно и за тва...

 

Ние не сме толкова алчни :P Ако и другите са съгласни там сме. :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...