Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

(nqmam kirilica, 6toto za 148-i pyt si preinstalirah windows)

 

Syglasen sym, 4e hodeneto izvyn Plovdiv e slojno kato izpylnenie. Pyk i vremeto ne e priqtno. Taka 4e ideqta moje da q zapazim za po-natatyk. Zasega si ostava sybiraneto na 22-ri. 6te se vidim, 6te se gu6nem , 6te hapnem, 6te se 4uknem...taka de, s 4a6i bira :)

 

I vypreki ogromnoto si jelanie nqma da se zaqjdam s nqkoi hora, koito imat pilenca v ga6tite si ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Очаква се разбиванеее!!!Дано тоя път да се съберем супер мнооо...тфа ша е яко майна. :punk

 

 

:) да "преядете" с пиле по сачуански или с пиле с фастъци (леко подлутено) щото няма да мога да присъствам! :punk

но на другата среща ще бъда.

Link to comment
Share on other sites

na 14 e.. ama twa e otdelna tema na komentar

Сигурен ли си? Я помисли пак?

Иначе едно въпросче, за което мнгоо хора биха поискали да ми кажат колко ме обичат: Има ли не-ученици по тези срещи?

За ресторант... бла, ресторантите ме депресират. Пък и за финансовото си положение ще използвам следната метафора: "като си стъпя на портмонето и ставам с 20см по-нисък" Бар, кръчма - да, по-може... Ма ресторант...

Link to comment
Share on other sites

що бе не е скъпо.7 ЛЖ 6те се наиаде6 и напие6.

веднъж в месеца този лукс човек може да си го позволи ако го планува като нас.

Link to comment
Share on other sites

Ами има студенти, има и сериозни хора, от известно време изоставили учението и отдали се на професионална реализация.. :) Но всички сме на един акъл (както видиотени, така и напълно сериозни и с трезвен поглед върху нещата от живота).

The`Scorpion, ще се радвам, ако дойдеш! А ако не ти хареса, или сметнеш, че сме под нивото ти, мoжеш да си тръгнеш по всяко време и аз лично няма да ти се разсърдя :) Само да добавя, че всеки, който идва редовно на срещите (поне от моята гледна точка и мотивация) идва, за да се позабавлява, да се отпусне в приятна компания и да позабрави грижите от изминалите няколко седмици.

Ако мислиш, че може да ти хареса, ела непременно!

Link to comment
Share on other sites

Шегичка  :P

Не се ти луд ли си..много ясно че тия дето сефтосват:)

Няма измакване.

Стига с лиготията.

Давам кратък ценоразпис:

Пилешко с ориз: 3 лв.

Ориз с три вида месо: 3,20 лв.

Наливна Загорка :1,20 лв

 

Ми..аз съм дотук.Поне това правя аз и кинтите ми стигат:)

Link to comment
Share on other sites

Не съм съгласен. Ракията може да мирише на оцет, но бирата се пие. :P

Хахаха бъзикай се ти бъзикай се...ама на тая среща си поръчай втората ракия от 80 ст.(не се имаше някфа разлика),да те видим как ша я пииш. :P

Link to comment
Share on other sites

shadowhand, заповядай! Малко свежа кръв никога не е излишна :evil

Аз съм там задължително, а може да доведа и един приятел, дето е идвал само на една среща.

Link to comment
Share on other sites

shadowhand, заповядай! Малко свежа кръв никога не е излишна :evil

Аз съм там задължително, а може да доведа и един приятел, дето е идвал само на една среща.

 

Xaxaxaxx ония лиолио от моито даскалоли ве????? Аз като гледам ще ми е малко трудно да дойда, но ще направя всичко от себе си :)

Link to comment
Share on other sites

а някакви момичета ще има ли?

Link to comment
Share on other sites

а някакви момичета ще има ли?

взема да дойда :) сериозно го обмислям.

Link to comment
Share on other sites

а някакви момичета ще има ли?

 

 

Не съм сигурен ,но BeHu се беше заканила да дойде отново.

Не че искам да кажа нещо ,но откакто аз присъствам на срещите нито едно момиче не е повторило(надявам се не заради мен :bgrin: ).

Link to comment
Share on other sites

Не съм сигурен ,но BeHu се беше заканила да дойде отново.

Не че искам да кажа нещо ,но откакто аз присъствам на срещите нито едно момиче не е повторило(надявам се не заради мен  :bgrin: ).

Заради тебе е... :D ...а BeHu ще дойде, ако и Серго е там....(информация от първа ръка) :)

Link to comment
Share on other sites

ами аз все още се чудя дали да дойда...

Link to comment
Share on other sites

щом харесваш Толкин и слушаш техно може и да дойда заради теб:}}

Link to comment
Share on other sites

а някакви момичета ще има ли?

И аз май ще съм там...(даже сериозно обмислям през цялото време да си мълча,като срамежливо момиченце;))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...