Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

@PSYCHOSIS ne... vsi4ko e nared... prosto izrazqvam 4uvstva slu4va se NALI? kakto i ti napravi minaliq pat...

@PROSTAKA ti kat doidi6 iskam da mi pomogni6 da re6im problema s HATE :D

@Everybody else... daite da re6im koi 6a ni e pisa4a 6tot kwit raboti sa 4uvat tam.. :D

Link to comment
Share on other sites

хеи много ми се идва на тази среща,много ми е интересно,обаче едни мои приятели точно тогава са решили да се бракуват,и наи-кофтито е че сватбата ще е в софия и няма да сам си тук в града.кога ще е следващата среща,много ми се иска и аз да доида. :punk

Link to comment
Share on other sites

хеи много ми се идва на тази среща,много ми е интересно,обаче едни мои приятели точно тогава са решили да се бракуват,и наи-кофтито е че сватбата ще е в софия и няма да сам си тук в града.кога ще е следващата среща,много ми се иска и аз да доида. :punk

 

датата на следващата среща ще се реши в последствие :)

Link to comment
Share on other sites

Хм, как ви се струва идеята за излизане извън Пловдив?

Например през междусрочната ваканция. Тя би трябвало да се пада през уикенда.

Можем да идем до хижа "Здравец". Много неща можем :)

Как ви се струва идеята?

Link to comment
Share on other sites

Пиленце, искаш нещо да кажеш ли? Предполагам ти е трудно да го формулираш, затова карай спокойно, поемай си въздух по-често и вярвам, че в близките няколко дни ще можеш да споделиш с нас това, което те тревожи. Наслука ;)

Ako znae6 kvo pilence imam v ga6tite za takiva deto obi4at pilenca :P A we ti koy ot vsi4kite si na snimkite

Link to comment
Share on other sites

Хм, как ви се струва идеята за излизане извън Пловдив?

Например през междусрочната ваканция. Тя би трябвало да се пада през уикенда.

Можем да идем до хижа "Здравец". Много неща можем :)

Как ви се струва идеята?

 

да бе идеята ти за хижа здравец никак не е лоша.ама трябва да се организира предварително щото сега в това хубаво време е абсурдно да можем да се съберем толкова много хора на едно място.бях миналата седмица там и се беше изсипал целия град горе. :punk

даже нямаше какво и каде да се яде към 16:30,всичкото ядене се беше изплюскало.

Link to comment
Share on other sites

Ako znae6 kvo pilence imam v ga6tite za takiva deto obi4at pilenca :P A we ti koy ot vsi4kite si na snimkite

Виж кфо брато...Ако имаш проблем с Психоза нито тука му е времето,нито тука е мястото.Ако имаш все пак проблем и искаш да се РАЗБЕРЕМ цивилизовано като хора,заповядай на пощата в 18:00 на 22 януари:)

Link to comment
Share on other sites

Хм, за хижа или нещо такова и аз съм съгласна B)

Link to comment
Share on other sites

A az sum tvurdo protiw... 1vo ima hora [kato men za sajelenie] koito ne mogat da si go pozvolqt

2ro ima i drugi hora na koit moje bi nqma da im e pozvoleno towa edni4ko deistvie i cenniqt ni kolektiv ot men PSYCHOSIS Shade Geogre_131 Vasil088 Midex Pyroman HATE _smirnoff_ teddy-king i tn i tn[izvinqam sa ako sum propusnal nqkoi no twa sa ba6 redovnite] 6te bude razcepen i destroy-a zaradi kogoto imenno se sabirame nqma da e totalen :(

Link to comment
Share on other sites

Aма зависи де, аз може и да съм навита, ама зависи от това кога ще е, дали ще мога да дойда, че напоследък съм затрупана от някакви глупости..

И зависи от това дали тати ще ме пусне самичка :D

Link to comment
Share on other sites

Не мисля, че е удачна идеята. Ще стане нещо като злополучния warfest, или като РД-то на Владимир - ще се съберем 4-5 човека...

Link to comment
Share on other sites

Aма зависи де, аз може и да съм навита, ама зависи от това кога ще е, дали ще мога да дойда, че напоследък съм затрупана от някакви глупости..

И зависи от това дали тати ще ме пусне самичка  :D

 

 

:punk

да бе да сега с тати си трии ръцете,дали щял да те пусне?ти да не си на 15 г?

:love

Link to comment
Share on other sites

По принцип нямам нищо против относно смяна на "полето на действие", но изразявам съмнение, относно масовостта в присъствието. Все пак едно пътуване до хижа, да речем, е един ангажимент, свързан с повече време, а доста от хората идват на сбирките, понеже имат на разположение 2-3 свободни часа (някои са идвали само да кажат "дзак" и са тръгвали по други задачи)....така че помислете и в този аспект.

Link to comment
Share on other sites

По принцип нямам нищо против относно смяна на "полето на действие", но изразявам съмнение, относно масовостта в присъствието. Все пак едно пътуване до хижа, да речем, е един ангажимент, свързан с повече време, а доста от хората идват на сбирките, понеже имат на разположение 2-3 свободни часа (някои са идвали само да кажат "дзак" и са тръгвали по други задачи)....така че помислете и в този аспект.

Така е абе тоя път явно ще сме си в Пловдив и ще решим допълнително,поне аз така предлагам :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...