Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Аве гледаме ли Ф1 въобще??? Имола - 13 -> 2 верно, времето беше сравнително хладно но зорът който Шуми даде на болида беше с пъти по-голям от този в Бахрейн. :angry: Е? И прегря ли скоростната кутия? а  :beerchug  тогава  :punk

Добре!Кажи каква пеще температурата на Имола и ми кажи според теб колко ще бъде в Испания!Да не говорим за температура на пистата!Там е топло да знаеш!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Първо да отговоря на SINCITY ДА от 8 годишен както и да е

 

JOZO и за теб и за лепер имам нещо при най-добрия пилот отива най-добрия екип И ако искаш да знаеш по настояване на Шуми тези хора сега работят за него

И най накрая искам да ви кажа че и Шуми и Рубинйо карат едан и съща кола направена от едни и същи инженери ама Шумахер има 5 титли с тази кола а Рубенс нито една Може Ферари да подкрепят Шуми но каквато и да е тази подкрепа пак Рубенс е с около 2 3 десети по-бавен ВЕЛИКИЯ

Още нещичко в болида не сяда нито Рос Браун нито Жан Тод а пилот който трябва да побеждава и смятам че и двамата пилоти на ФЕРАРИ се справят успешно с тази мисия вече 6 7 години  :sayjin

 

К ПАХ понеже не знам перфектно английски срещу името на Райконен в офицялния сайт на формула 1 пише DRIVESHAFT Ако можеш ми го преведи

До колкото знам в бахрейн проблема на Шуми не беше само един

 

Рубиньо (не се пише със Й, защото е след съласна буква), няма начин да има 5 титли с тая кола, пък ако ще...... Рубиньо е напълно некомпетентен пилот. Освен това знаеш ли колко пъти са му взимали победи, за да ги дадат на непобедимия? Дооооооста са!!! Рубенс може да е по-бавен с 2-3 десети (но първо че е слаб пилот, даже по-слаб и от Шумахер), но това е защото той винаги е на заден план. Мулето винаги е за Пилето и той може да натиска колкото си иска, защото знае че в момента в който се прибере в бокса, взима кола, не по-слаба от тази, която току що хипотетично е размазал. А Рубенс чака да му оправят неговата. Рейс-инженерът на Шумахер е пъти по-добър от този на Бразилиана, може да си сигурен. Това кой сяда в колата.....знам го. Обаче помисли си, например кола без волан и със три гуми да кажем не може да я кара и господ, а една S класа с автопилот и круиз контрол вероятно ще можеш да я караш дори ти. Така че не ми говори за това кой кара. С тая кола и Картекиян може да вземе титла в конкуренцията която имаше преди 2-3 години. Обаче сега отоборите преодоляха гаврите на ФИА и настигнаха ФИАТ, и на червените сега им е много терсене....обаче тва е живота :D Сега обаче като се замисля има известна символика в това ФИА.....ФИАТ... Може би са си "турили" такъв голям надпис на носа, за да се знае че са фирмен автомобил :laughing:

Edited by Leper_Messiah
Link to comment
Share on other sites

Добре!Кажи каква пеще температурата на Имола и ми кажи според теб колко ще бъде в Испания!Да не говорим за температура на пистата!Там е топло да знаеш!!

Немога да ти кажа каква :) :) ПЕЩЕ :) :) температурата на Имола със сигурност, щото не обърнах внимание. Мисля че беше около 23С - въздух и около 36-7С на пистата.

 

не се пише със Й, защото е след съласна буква
Ама "със" се пише само пред думи започващи със з или с!!! А не Й, дори и да цитираш!! :)

правилно:

не се пише с "Й", защото е след съласна буква

И незабравяй кавичките ма айде да не се хващаме за правописни грешки щото и мойте пост-ове са пълни.

Link to comment
Share on other sites

Немога да ти кажа каква  :)  :) ПЕЩЕ :)  :)  температурата на Имола със сигурност, щото не обърнах внимание. Мисля че беше около 23С - въздух и около 36-7С на пистата.

 

Ама "със" се пише само пред думи започващи със з  или с!!! А не Й, дори и да цитираш!! :)

правилно:

не се пише с "Й", защото е след съласна буква

И незабравяй кавичките ма айде да не се хващаме за правописни грешки щото и мойте пост-ове са пълни.

 

 

Правилото за "със" не е твърдо. Което ще рече, че може да се слага от говорещия за благозвучие. А се опитай да кажеш "с Й"! Малко се сливат, нали? Ще ти се на имола да е толкова топло. Преди състезанието беше 18 градуса на въздуха.

Link to comment
Share on other sites

Немога да ти кажа каква беше температурата на Имола със сигурност

Чети бе, мой човек!! :)

 

ЕДИТ: Ама правилото с кавичките е необоримо, или сега ще си измислиш ново?? :P

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Абе пичове не ce хващайте за глупости аз тъкмо се оттървах от даскалката ми по литература и вие пак Пука ми кое как се пише В Испания може и да е горещо ама онова човече Алонсо като е пред родна публика ще си помисли че може да лети и дано да не завърши състезанието

К ПАХ тва със скоростите е кофти ама след провала в Бахрейн хората не спаха е тестваха така ще е и сега

Jozo пиле златно ми много ясно че Ферари ще бурнат едно рамо на Шуми щото е по-добър Тая хава с подарените победи може и да не ме кефи ама след като си спечели титлите Шуми караше за Рубенс

Jozo единствения световен шампион който кара на пистата в момента след Шумахер е Жак Вилньов който малко се намира в тъча с тези си изяви :sayjin

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

айде сега и за правопис се скарахте. От тук присъстващите май само с jozo може да се говори.

Лепер, кво да направим като г-н "Ледения" не може да завърши? И тва май му става навик, сигурно и пилотите на Минарди имат повече завършени стартове от него! А тва за полуоската - му хубаво, поне не можете да обвинявате Мерцедес сега ;-) Ама то май не остана кого да обвинявате вече. И що се на него бе! Защо втория пилот обикновенно завършва? Сигурно за Раиконен по-малко работят инженерите? А сиктир! Туй малкото хлапе не се научи че тази кола НЕ Е Ферари за да я кара като за последно. Ако на това му казваш голям пилот! Големия пилот не е само 'карач', той е комплексна личност която се съобразява с много фактори, автомобил, отбор, заповеди от бокса и т.н. А не "ихаа колко съм бърз....за 9 обиколки!" Алонсо е 20 пъти по-добър от него. Той е бъдещият шампион във Ф1...след като Шумахер се откаже естествено ;-)

Link to comment
Share on other sites

айде сега и за правопис се скарахте. От тук присъстващите май само с jozo може да се говори.

Лепер, кво да направим като г-н "Ледения" не може да завърши? И тва май му става навик, сигурно и пилотите на Минарди имат повече завършени стартове от него! А тва за полуоската - му хубаво, поне не можете да обвинявате Мерцедес сега ;-) Ама то май не остана кого да обвинявате вече. И що се на него бе! Защо втория пилот обикновенно завършва? Сигурно за Раиконен по-малко работят инженерите? А сиктир! Туй малкото хлапе не се научи че тази кола НЕ Е Ферари за да я кара като за последно. Ако на това му казваш голям пилот! Големия пилот не е само 'карач', той е комплексна личност която се съобразява с много фактори, автомобил, отбор, заповеди от бокса и т.н.  А не "ихаа колко съм бърз....за 9 обиколки!" Алонсо е 20 пъти по-добър от него. Той е бъдещият шампион във Ф1...след като Шумахер се откаже естествено ;-)

Мерси за тва "компетентното" мнение , но...какво да ти кажа,даже на Жан Тод би му станало смешно ако прочете някъде, че Райконен не е никакъв пилот!!:)

Edited by K_Pax
Link to comment
Share on other sites

Абе пичове не ce хващайте за глупости аз тъкмо се оттървах от даскалката ми по литература и вие пак Пука ми кое как се пише В Испания може и да е горещо ама онова човече Алонсо като е пред родна публика ще си помисли че може да лети и дано да не завърши състезанието

К ПАХ тва със скоростите е кофти ама след провала в Бахрейн хората не спаха е тестваха така ще е и сега

Jozo пиле златно ми много ясно че Ферари ще бурнат едно рамо на Шуми щото е по-добър Тая хава с подарените победи може и да не ме кефи ама след като си спечели титлите Шуми караше за Рубенс

Jozo единствения световен шампион който кара на пистата в момента след Шумахер е Жак Вилньов който малко се намира в тъча с тези си изяви  :sayjin

 

Стефчо пиле шарено заради това че не сме в час по литература ще те призная :tongue Нестига че онова кюфте ни трови живота ся и тук в форума да се уча на правопис!!!Който както си иска да пише защото се пак форума е за обсъждане на мнения а не за учене на български :)

 

Сяга немога да те разбера !! :confused В миналия си пост пишеш че Шуми и Барикело карали една и съща кола сега ме убеждаваш че тима помагал на Шумахер защото бил по-добър!! :ph34r: Не мислиш ли че си противоречиш и гледаш как само да оправдаеш пилето??

 

Ами че Вилниьов от няколколко години е като в небрано лозе няма спор!!Просто неможе да попадне на отбор който да му пасне!!Ама като няма други шампиони на пистата това не значи че другите пилоти трябва да помагат на Шумахер да печели титилите си!!За всяко нещо си има първи път!!И пилето не се е родил световен шампион така че сега и другите пилоти имат шанс да го изместят от шампионското място :P

Link to comment
Share on other sites

E JOZO веднъж да сме на едно мнение с теб Сега няма да пиша нищо за рено а искам да попитам К ПАХ за какво се сеща като чуе за ИСПАНИЯ аз само за едно: МИКА ХАКИНЕН последната обиколка 2002 май беше когато двигателя му не издържа Върнах се малко назад защото К ПАХ каза че там ще е топло и искам да го попитам дали двигателите на Макларъна ще издържат

Немога да се сдържа Jozo я ми кажи според теб как ще се предстаеви Алонсо на родна земя Ако не се бъркам май там сгреши веднъж квалификацията когато тя беше във формат с една бърза обиколка :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Немога да се сдържа Jozo я ми кажи според теб как ще се предстаеви Алонсо на родна земя Ако не се бъркам май там сгреши веднъж квалификацията когато тя беше във формат с една бърза обиколка  :sayjin

 

Ами сбъркал сбъркал минало свършено!!Сега взе 3 поредни победи следователно ще иска да печели и още победи!!Още повече че като е пред родна публика ще иска да се престави отлично!!Дано няма проблеми с колата но все пак сега ще е с нов двигател и мисля че няма опасност да гръмне или нещо подоно ама все пак болида е машина а на машина вяра много неможе да се има :tongue

Link to comment
Share on other sites

E JOZO веднъж да сме на едно мнение с теб Сега няма да пиша нищо за рено а искам да попитам К ПАХ за какво се сеща като чуе за ИСПАНИЯ аз само за едно: МИКА ХАКИНЕН последната обиколка 2002 май беше когато двигателя му не издържа Върнах се малко назад защото К ПАХ каза че там ще е топло и искам да го попитам дали двигателите на Макларъна ще издържат

Немога да се сдържа Jozo я ми кажи според теб как ще се предстаеви Алонсо на родна земя Ако не се бъркам май там сгреши веднъж квалификацията когато тя беше във формат с една бърза обиколка  :sayjin

 

МИка има доста победи в испания и е просто очевидно, че е един от най-добрите пилоти не само там, а изобщо! Освен това там не отпадна заради двигател, а заради съединител. Не забеляза ли как водеше с 40 секунди на проскубаното пиле преди да отпадне? Такива са голяма част от победите на "великия"

Link to comment
Share on other sites

За малко и да познаеш по-голямата част от победите на Шумахер са с такава разлика пред втория че до като финишира Шуми може да изпие едно кафе и да запали фас Много правилно го каза "ВОДЕШЕ" :sayjin :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Айде БАР ще го барат

 

Международната автомобилна федерация (ФИА) извади отбора на БАР-Хонда за два старта от Формула 1 заради участие в състезание с по-лека от разрешеното болид. Решението беше взето от апелативната комисия на ФИА, която все пак пощади БАР-Хонда от отстраняване до края на сезона.
БАР-Хонда беше изхвърлен от Гран При на Сан Марино и следващите две състезания в програмата на Формула 1 с решение на Международния апелативен съд в Париж. Отборът беше признат за виновен в измама на "Имола" и няма да може да участва нито в Гран При на Испания тази неделя, нито в Гран При на Монако на 22 май. Делото бе гледано по искане на Международната федерация по автомобилизъм. Тя обжалва решението на стюардите на Гран При на Сан Марино да зачетат 3-ото място на Дженсън Бътън в крайното класиране, въпреки че при проверката след финала се оказа, че болидът му е извън рамките на допустимото тегло. Той тежеше 594,6 кг при разрешени минимум 600 кг по време и след края на състезанията. Заради това автомобилът беше подложен на щателна проверка, продължила повече от 6 часа. Въпреки подозренията, че БАР е използвал прикрит втори резервоар, стюардите признаха класирането на Бътън. Специалистите на ФИА обаче използваха ендоскоп и разкриха така наречената "рефлекция на резервоар", тоест присъствието на допълнителен резервоар и направиха апел.

 

Макларън NEXT :sick :sick :bgrin: :bgrin:

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Abe hora az ne pomnq koga za posledno sa diskvalificirali McLaren za neredoven bolid, no imam qsni spomeni za 99 godina kogato diskvalificiraha FIAT zaradi nekva nerednost v aerodinamikata(mai deflektori).Taka 4e evil_smith bih kazal:

FIAT NEXT

Link to comment
Share on other sites

Само да внеса малко пояснение тогава пич ФЕРАРИ НЕ бяха дисквалифицирани щото тези дефлектори бяха разположени според правилата ако не помниш

А сега нещо малко по ново какво ще кажете за първата квалификация и разликата между първите четирима Такова нещо лично аз не бях виждал до сега

PEACE :sayjin

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Аз неможах да е гледам по обясними причини но като гледам времаната на пилотите са много близки!!Важното е че Мишо е назад но не се знае днес какво ще направи на втората квалификация :punk

Link to comment
Share on other sites

хм :)

Мишо и Монтоя един до друг :D ето това ще е интересно ...

Кими направи прекрасна обиколка и с представянето до сега през целия уикенд си заслужи Пола ...

 

McLaren 4 ever

Link to comment
Share on other sites

Какво ще кажете сега за карането на Кими???? А бе, ФИАТ-аджии? Ей тва е истински шампион, а не като Трули и Алонсо дето ги е страх да натискат в последния сектор! McLaren RULZ :punk FIAt за скраб

П.С. Това че "t" е с малка буква не е защото съм изпуснал SHIFT-a! Ай да видим дали някой ще се сети защо :huh:

Edited by Leper_Messiah
Link to comment
Share on other sites

П.С.  Това че "t" е с малка буква не е защото съм изпуснал SHIFT-a! Ай да видим дали някой ще се сети защо :huh:

Да нали Ферари и ФИА са дупе и гащи /според някой/ и затова , аа опссс не Ферари , а "Фиат" както казват някой , а t-то си го сложил за благозвучие .

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Pileto go barna. :D E tva e da spuka6 2 gumi.PIL4O are mili4ak karai s spukana guma kat si VELIK.Dano KIMI ne otpadne.

 

 

P.S. Gorkite fiat.

 

EDIT:BRAVO NA McLaren.Bravo i na RENAULT

Bravo i na FIAT-9to mqsto na Rubens

Edited by MazataBG
Link to comment
Share on other sites

EEEй тва е!!! ДОчакахме тая победа! Супер-каране на Кими в префектния Макларън. Затвориха устите на всички, които им се подиграваха. Сега след провала на Шуми чакам феновете на ФИАТ да почнат да ме убеждават, че това било временно остъпление и следващото състезание е състезанието на истината. За задната гума на Пилето нямам теория, обаче за предната според мен сам си е виновен. Това е най-натоварваната гума в това състезание (предна лява) защото има много бързи десни завои, а Шумахер кара доста агресивно, което е съсипало гумата. Да не говорим че предишната обиколка при опит за контраатака на МОнтоя въпросната гума блокира, което окончателно и е видяло сметката. Честито на всички Макларънисти и най-вече на мен, K_PAX и Mazata BG :punk

Edited by Leper_Messiah
Link to comment
Share on other sites

Райконен и МакЛарън започват победната серия!Като гледам Ледения какво прави...мале напомня ми на Хакинен...:)

 

Ся ми се иска да знам номера на Жан Тод да му се обадя и да кажа:"Bonjour monsieur Tod, comment aleez vouz?M.Schumacher etait tres rapide!Bravo,Bravo!!!"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...