Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Честита победа най-напред на Кими добро състезание направи!! :)

 

Този път и рено имаха конкуренция за 2рото място, а имаше и много изпреварвания и весели моменти.

 

Еми Рено имаха конкуренция за второто място защото си пролича и то най-явно в края на състезанието че Алонсо има повреда в колата!!Уилясм в никакъв случай още не притежават добра скорост.Проблемите на Алонсо дойдоха още преди да излезне Сейфти Кара!!Това е истински майстор пилот да можеш да докараш колата до финала випреки че нещо не и е изправно :P :tongue :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Честита победа най-напред на Кими добро състезание направи!! :)

Еми Рено имаха конкуренция за второто място защото си пролича и то най-явно в края на състезанието че Алонсо има повреда в колата!!Уилясм в никакъв случай още не притежават добра скорост.Проблемите на Алонсо дойдоха още преди да излезне Сейфти Кара!!Това е истински майстор пилот да можеш да докараш колата до финала випреки че нещо не и е изправно  :P  :tongue  :P

Никакъв проблем нямаше просто гумите му станаха тип "сликове" :) , но състезанието беше на ниво. :D

Link to comment
Share on other sites

Та кой спомена че двигателят на Кими няма да издържи и квалификациите???Браво на Уилямс за двете перфектни изпреварвания с/у пилота с шампионско каране!

 

Аз го споменах!!Някакъв проблем да има?? :confused Аз си нося отговорнот за това което съм казал и не се отричам после от него или да се оправдавам ама май съм единствен!Поне Алонсо успява да докара колата до финала за разлика от други прехвалени пилоти кото доста често завършваха в бокса или в чакъла! :punk

 

Едит:Репликата за пилота с шампионско каране не съм е изплозвал първо аз!!Това го спомена Leper_Messiah и по твоята логика тогава Уилямс са изпреварили Кими,защото уж кими беше пилота с шампинското каране!!

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

И аз не видях проблем.Нито чух да казват че има.Просто пича си износи гумите с тва остро спиране с цел да не бъде изпреварен

 

offtopic

Някой знае ли как да си сложа флаш анимация от сайта на Макларън като подпис

Edited by MazataBG
Link to comment
Share on other sites

Поне Алонсо успява да докара колата до финала за разлика от други прехвалени пилоти кото доста често завършваха в бокса или в чакъла! :punk

:confused :confused :confused :bgrin: :angry: :angry1

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

"Едит:Репликата за пилота с шампионско каране не съм е изплозвал първо аз!!Това го спомена Leper_Messiah и по твоята логика тогава Уилямс са изпреварили Кими,защото уж кими беше пилота с шампинското каране!!"

 

Май ти беше казал че Алонсо има шамп. каране щом успя да задържи Пилето в Сан Марино :D :D

Link to comment
Share on other sites

Май ти беше казал че Алонсо има шамп. каране щом успя да задържи Пилето в Сан Марино :D  :D

 

Ми да ама както се аргументирах аз не бях първия.Явно не си прочел правилно!!И точно аз бях пърия който се възмути от това нещо че Кими все още не е никакъв шампион или пък Алонсо та да имат шапионско каране така че спора е напълно излишен!! :D :D

Link to comment
Share on other sites

Ми за сървара честно казано аз незнам нищо защото не ми остава време да играя!!Сега имам сумати задачи за решаване и просто игрите са нещо далечно на мен :)

Link to comment
Share on other sites

Жозо малко оффтопик ама да та питам кво става с Ф1 сървъра що не мога да се жойнна

 

Ако има желаеши за игра, можем да си спретнем едно бързо сървърче на 2004RH! Ako искате - казвайте и да се почваме :punk

Link to comment
Share on other sites

На мен състезанието в монако никога не ми е харесвало но тва ме изкефи Победата си е победа и Кими си я заслужи ама тва меле което бе неправено от минардито просто лиши Шуми от подиум И не казваийте че е пресилено щото на края гумите на Бричстоун са по-добри Много ме е яд за този малшанс но какво да се прави случва се Само се питам едно кога най-на края ще видя едно чисто състезание в което колите на Ферари или да бъдат победени или да се окажат победители. :sayjin

 

1:15:842 Най-бърза обиколка нека Ферари да са зле

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

На мен състезанието в монако никога не ми е харесвало но тва ме изкефи Победата си е победа и Кими си я заслужи ама тва меле което бе неправено от минардито просто лиши Шуми от подиум И не казваийте че е пресилено щото на края гумите на Бричстоун са по-добри Много ме е яд за този малшанс но какво да се прави случва се Само се питам едно кога най-на края ще видя едно чисто състезание в което колите на Ферари или да бъдат победени или да се окажат победители. :sayjin 

 

1:15:842 Най-бърза обиколка нека Ферари да са зле

 

Подиум за Шумахер направо си е пресилено. Пето място да кажем по-може, ама подиум.... Шумахер просто нямаше да има шанс срещу БМВтата. Колкото до това, кога Ферари ще бъдат победени в чисто състезание...Какво му беше на това? Вярно е, че Пилето не беше виновен за спойлера, обаче Рубенс сам си изгаси колата и сам превиши скоростта в пита. На Имола пак си бяха победени съвсем чисто. Това че не могат да завършат някои състезания си е техен проблем. Спомняте ли си какво казвахте като отпадаха Макларъните? За да спечелиш, първо трябва да завършиш! Е, нищо не се е променило :D Най-бързата му обиколка наистина е бърза, обаче не мислиш ли, че ако на алонсо гумите не си бяха отишли и той беше зад кими двамата нямаше да свалят по 1:15? Ми трябва да ти кажа, че точно това щеше да стане. Без да се обиждат Фераристите, просто изтъквам видното

Link to comment
Share on other sites

Leper_Mesiah стига де Кими кара супер колкото и да не ми се ще ама кажи ми ти след прибирането на колата на сигурността Шуми бече зад Кими което означава че е бил много зад водача заради катастрофата карането на половин обиколка без спойлер и 11 секунди в бокса Това означава че "великият" Трули който по това време беше втори не успя да настигне Шумахер Единствено Кими можеше да трупа преднина пред Ферарито Премахни секундите загубени благодарение на едното от минардитата и ми кажи пак дали Шуми нямаше да бъде на 3 място За по-добро класиране не говорим Прав си обаче че Барикело сам си е виновен за класирането иначе трябваше да е пред Монти То с просто око се забеляза че след тръгването му от бокса не знам от нерви или от нещо друго човека си беше забравил за ограничението тръгна да ускорява много стабилно и му яде сам главата За Алонсо нямам думи сигурно шикана след тунела ще му стане любим

И още нещо гумите на Мишлен както се видя са по-добри в по-ранен етап от състезанието а "японките" пък дават предимство в последния етап от състезанието За най-бързата обиколка не съм съгласен обаче не съм съгласен с теб.Много ми е любопитно какъв формат на квалификация ще предложат от ФИА

Link to comment
Share on other sites

Leper_Mesiah стига де Кими кара супер колкото и да не ми се ще ама кажи ми ти след прибирането на колата на сигурността Шуми бече зад Кими което означава че е бил много зад  водача заради катастрофата карането на половин обиколка без спойлер и 11 секунди в бокса Това означава че "великият" Трули който по това време беше втори не успя да настигне Шумахер Единствено Кими можеше да трупа преднина пред Ферарито Премахни секундите загубени благодарение на едното от минардитата и ми кажи пак дали Шуми нямаше да бъде на 3 място За по-добро класиране не говорим Прав си обаче че Барикело сам си е виновен за класирането иначе трябваше да е пред Монти То с просто око се забеляза че след тръгването му от бокса не знам от нерви или от нещо друго човека си беше забравил за ограничението тръгна да ускорява много стабилно и му яде сам главата За Алонсо нямам думи сигурно шикана след тунела ще му стане любим 

И още нещо гумите на Мишлен както се видя са по-добри в по-ранен етап от състезанието а "японките" пък дават предимство в последния етап от състезанието За най-бързата обиколка не съм съгласен обаче не съм съгласен с теб.Много ми е любопитно какъв формат на квалификация ще предложат от ФИА

 

Прав си донякъде, но няма значение. Станалото станало. За гумите обаче не е точно така. Алонсо и Фисико бяха толкова бавни не защото Мишлен като цяло са по-бавни в края на състезанието, а защото бяха избрали по-меките смеси. Докато Уилямс, ТОйота и Макларън бяха избрали твърдите. Ако забеляза на Алонсо задните бяха сликове, докато на Уебър и Хайдфелд каналите си личаха доста добре, а пък за предните да не говорим. Специалистите казват, че това е пистата, която най-много натоварва задните гуми. Представи си какво щеше да е положението на рено ако нямаха толкова добра електроника и толкова добре балансирано шаси. С тези гуми може би Алонсо нямаше да вземе точки, а Фисико да не завърши. В такъв случай естествено нямаше да избрерат меките смеси, но сега казвам какво можеше да бъде при определни обстоятелства. Шумахер обаче имам чувството, че ще кара силно на Нюрбургринг, защото това му е традиционно силна писта, да не говорим, че там обикновено е доста хладно и може да вали. А както знаем Бриджстоун са добри на хладно време и просто нямат конкуренция на дъжд, поне миналата година де

Link to comment
Share on other sites

Ей тук си страшно прав и аз се надявам от Нюрбургринг на там да се получи пълен обрат в представянето на Ферари Както сам каза станалото станало ама стига вече да се случва на Ферари За тези канали ми то наистина Алонсо караше със "сликчета" кво да се прави сам си ги избра тези гуми Не съм много сигурен ама разликата между Шуми и Ралф на финала е по-малко от 1 десета Тва не е ли най-малката разлика регистрирана между два завършващи болида

Според мен както на Имола Бричстоун се справиха добре ако и на следващата писта е студено или вали ще има червена първа редица

Link to comment
Share on other sites

Колкото и да твърдите че само гумите са виновни за слабото представяне на Рено няма да ме убедите защото днес като даваха коментарите по ТВ-то казаха че Алонсо имал технически проблеми от втората третина на състезанието!!Така че моето чуство също се оправдава че дори и с толкоа изтъркани гуми Алонсо неможе да беше толкова бавен!! :punk

 

Ае една седмица ме няма в Пловдив и няма да пиша така че плюйте Рено на воля :tongue

Link to comment
Share on other sites

Не ви ли е направило впечталение, че скоро не сме гледали състезание на дъжд? Само квалификации Спа`04 и ГП на Австралия`05? Т`ва време да не се побърква? :confused Надявам се в Германия да е хладно този уикенд :bgrin: и много, ама много се надявам пик*ивото време над Силвърстоун по-нататъка да ни донесе изненада. Разликата между Монако и другите писти е , че е адски трудно да изпревариш болида който те бави. И вска грешка, както товоя (Ралф) така и чужда (Алберс) се наказва доста солено.

 

За Сан Марино не съм съграсен, защото:

1 Шуми направи глупава грешка в квалификациите.

2 Брат му го задържаше доста обиколки.

Иначе победата беше сигурна.

 

За изминалото състезание ми направи впечатление това, че отпаднаха само четерима пилоти... а аз очаквах десетина :bgrin: - БРАВО :punk :punk :punk :punk

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

За съжаление Evil_smith видяхме че някои плащат за грешки на хора които разкарват само лепенките си по трасето Jozo какъв му беше техническия проблем на Алонсо

 

Ралф бе по-мек в изказването си, но каза, че заради натиска на брат му двамата едва не катастрофирали. Все пак той запази шестата си позиция, макар и изпреварвайки шампиона с едва 0,046 секунди Ето на тва аз викам натискане до край

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

За съжаление Evil_smith видяхме че някои  плащат за грешки на хора които разкарват само лепенките си по трасето Jozo какъв му беше техническия проблем на Алонсо

 

Ралф бе по-мек в изказването си, но каза, че заради натиска на брат му двамата едва не катастрофирали. Все пак той запази шестата си позиция, макар и изпреварвайки шампиона с едва 0,046 секунди Ето на тва аз викам натискане до край

 

Tой верно натискаше докрай, обаче те щяха да се блъснат след финала. Това си беше напълно излишна маневра. От една телевизия пък казаха, че Пилето изпреварил Рубенс на финалната права в последната обиколка, а той всъщност го изпревари на новия шикан!

Link to comment
Share on other sites

Айде честит пол-позишън на БМВ и на Хаифелд много добро представяне и на Кими. Ще стане пак добро състезание! Гледайте задължително!!!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Е тва е нещастие.Да кара с повредет предено окачване повече от 10 обиколки и гума която е пред спукване не е геройство а нещо впечатляващо.И накрая предния му мост просто не издържа.Браво на Алонсо се пак както и на Баричело.Жал ме е да отпадне толкова нещастно! :( :( :( :(

Edited by MazataBG
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...