Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

EVIL предполагам че подписа ти е насочен срещу мен но аз просто изразявам лично мнение с моя подпис И както виждаш има някои хора които не знам защо ама си мислят че Ферари и Фиат са едно и също Ми като си толкова отворен Лепер що двете марки коли произвеждат коренно различни коли Примерно Фиат можеш да си купиш и с БГ доходи ама я иди и си купи Ферари

И защо след като ОНОВА ЛАЙНЕНЦЕ кими победи веднъж го изкара че възможностите му били големи,голям ще е белият дим излезнал от двигателя му за GP na Монако И последно от къде си сигурен че Фераритата ще предизвикат катастрофи може да се окажа така че кими да настига ФЕРАРИТАТА за да се опита сам блъсне някои щото едвали ще го изпревари чисто на тази писта За Монтоя нема да говоря щото колумбиеца сега пък имал притенции към колата си и ако съм си превел правилно от английски монти няма да се състезава в Монако но не съм сигурен за тва

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

EVIL предполагам че подписа ти е насочен срещу мен

Ако става дума за "Ако искаш да уважават твоя любим отбор - уважавай и другите." - НЕ! :) Насочен е към Leper_Messiah, но май няма полза затова го махам. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Райконен не е шампион, но карането му е шампионско! Той може много повече от Трули и Фисикела например, от Шумахер също. Това, че преди 1 година изпусна титлата само с 2-3 точки от пилето нищо не значи. Доколкото си спомням "отбора на вечните надежди", както го наричат някои същества доста добре се разправи с "непобедимата" скудерия. Не си противореча, просто ти или не можеш да схванеш правилно какво казвам, или просто се правиш, че не го разбираш, за да има за какво да се заяждаш.

       Колкото за ФИАТ, не ме интересува, че се е изтъркало. На мен така ми харесва освен това е по-кратко за писане. Работата с Даймлер-Крайслер е съвсем друга. Очевидно тук също имаш пропуски. Фирмата Даймлер-Бенц(мерцедес)  купува Крайслер и затова се казва така. А не както при Ферари, които са собственост на някаква фирма за таксита. И ако е обидно целия отбор да е на фирмата, която прави двигатели.....ако не знаеш пък Рено и Ферари са изцяло собственост на производителите на двигатели. Така че заяждането ти е напълно неуместно.....отново.

 

Да наистина работата с Даймлер-Краслер е съвсем друга!!Даймлер Бенц никога не са купували Крайслер а двете фирми просто се обединиха както стана примерно със Сони и Ериксон!Явно не аз имам пропуски а твойте пропуски са огромни!! :angry1 Немога да разбера уж аз се заяждам а ти убиждаш кой ли не че нямал акъл!!Ти случайно да не си правил тест на юзарите от форума на тема "Имате ли акъл или не"?? :confused Поне като убиждаш на сиво вещество гледаий ти да си точен а не да ми обесняваш че аз съм имал пропуски!!

 

Та като започнахме с якото заяждане аз вече няма да се държа с никой толерантно защото аз не получавам насреща същото!!По този повод ще кажа че наистина в Монако ще има доста отпаднали и първият такъв ще е Райконен с гръмнал двигател! :sayjin

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Райконен с гръмнал двигател!

Ценя мнението ти ,но всички повече ценя мнението на специялистите

,който казаха че отбора на McLaren е фаворит за спечелването на РП на Монако!Райконен не насилвал болида последното състезание(не броя 1вите 15 обиколки) и проблема с двигателите тая година не никак голям!

Link to comment
Share on other sites

Ценя мнението ти ,но всички повече ценя мнението на специялистите

,който казаха че отбора на McLaren е фаворит за спечелването на РП на Монако!Райконен не насилвал болида последното състезание(не броя 1вите 15 обиколки) и проблема с двигателите тая година не никак голям!

 

 

Ами аз спрягам двама човека фаворити за спечелването на състезанието в Монако!!Това са Алонсо и Шуми.Предполагам че Райконен ще получи техническа повреда както вече казах и затова не смятам че той ще може да направи нещо!!А разбира се най-големия фаворит за ман в това състезание е самия Алонсо!!Аргументацията ми е такава:

Миналата година Рено спечелиха състезанието с двигател с много по ниска мощност от тази на тогаващния фаворит Ферари.Също така може Ферари да печелиха наред всички състезания и тогава само Рено успяха да спечелят състезнаие!!Също така тима на Рено тази година показа че може да печели победи и че има издръжлива кола. :punk

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Ами аз спрягам двама човека фаворити за спечелването на състезанието в Монако!!Това са Алонсо и Шуми.Предполагам че Райконен ще получи техническа повреда както вече казах и затова не смятам че той ще може да направи нещо!!А разбира се най-големия фаворит за ман в това състезание е самия Алонсо!!Аргументацията ми е такава:

Миналата година Рено спечелиха състезанието с двигател с много по ниска мощност от тази на тогаващния фаворит Ферари.Също така може Ферари да печелиха наред всички състезания и тогава само Рено успяха да спечелят състезнаие!!Също така тима на Рено показа че може да печели победи и че има издръжлива кола. :punk

 

Мен ли ме лъже паметта или МакЛарън спечели в Белгия а БМВ в Бразилия

:wacko:

ЕДИТ: Освен Трули в Монако!

Edited by MazataBG
Link to comment
Share on other sites

Ами аз спрягам двама човека фаворити за спечелването на състезанието в Монако!!Това са Алонсо и Шуми.Предполагам че Райконен ще получи техническа повреда както вече казах и затова не смятам че той ще може да направи нещо!!А разбира се най-големия фаворит за ман в това състезание е самия Алонсо!!Аргументацията ми е такава:

Миналата година Рено спечелиха състезанието с двигател с много по ниска мощност от тази на тогаващния фаворит Ферари.Също така може Ферари да печелиха наред всички състезания и тогава само Рено успяха да спечелят състезнаие!!Също така тима на Рено тази година показа че може да печели победи и че има издръжлива кола. :punk

Ферари не бяха фаворити за монако миналата година!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Гледай и слушай!!!!!!

На какво базираш тезата си че Райконен ще отпадне?

Link to comment
Share on other sites

EVIL предполагам че подписа ти е насочен срещу мен но аз просто изразявам лично мнение с моя подпис И както виждаш има някои хора които не знам защо ама си мислят че Ферари и Фиат са едно и също Ми като си толкова отворен Лепер що двете марки коли произвеждат коренно различни коли Примерно Фиат можеш да си купиш и с БГ доходи ама я иди и си купи Ферари

И защо след като ОНОВА ЛАЙНЕНЦЕ кими победи веднъж го изкара че възможностите му били големи,голям ще е белият дим излезнал от двигателя му за GP na Монако И последно от къде си сигурен че Фераритата ще предизвикат катастрофи може да се окажа така че кими да настига ФЕРАРИТАТА за да се опита сам блъсне някои щото едвали ще го изпревари чисто на тази писта За Монтоя нема да говоря щото колумбиеца сега пък имал притенции към колата си и ако съм си превел правилно от английски монти няма да се състезава в Монако но не съм сигурен за тва

 

Ми ти да си чувал за дъщерни фирми Стефчо??? Сигурно да, но едва ли ти е известно какво значи това. Не искам точно аз да ти го обяснявам, но случая с ферари и фиат е точно такъв. Може би правният термин не е такъв в този случай, но практически Ферари са си една дъщерна фирма. Че на Кими възможностите са му големи се опитвам да ти набия в простата кратуна вече 6 месеца, ама ти още не си стоплил. Е, ще пробвам още малко, пък в крайна сметка кво се впрягам. Не си първия, няма и да си последния..... А за белия пушек.....спокойно, докато Пилето стигне до пушека той вече отдавна ще се е разсеял, ако въобще има пушек. Защото в Монако двигателите се натоварват само 40 % от времето. Там на преден план са пилотите. Пилето отново ще има шанс да се докаже, обаче не знам дали гумите ще издържат. Ще видим...

Edited by Leper_Messiah
Link to comment
Share on other sites

Еййй верно на накой тревицата му е повече, Леперчо, ай стига толкоз а? Да ти и 'шампиона' ,кво напрай за толкоз години във Ф1? На него май нервичките нещо не му държат..само рев остана да видим ;-)

А колкото до фирмата за таксита...що ли във Гърция са 98% Мерцедеси?? ;-)

Колкото до дъщерните фирми..хайде отговори си сам на въпроса "Какво общо има Енцо Ферари с ФИАТ?". В големия бизнес сливания и изкупувания на печеливши фирми не е от вчера. Ама то мислене трябва. Обаче като ти гледам постовете май не ти се оттдава тази гимнастика.

Хайде престани с нападките вече. Вие сте след Уилямс в личната ми класация за най-некъдърно подбрани пилоти!

Link to comment
Share on other sites

Има голяма вероятност полпозишъна да даде и победа ама не се знае кой ква стратегия има а най-добрите стратези си остават Ферари така че ще видим :sayjin

 

Мойта лична врачка-асистентка (много е добра, ходи вече на 3 семинара в чужбина) каза че победител ще Шуми, а отпадналите ще са твърда 10-ка. Като ще има голяма, но не тежка катастрофа, в която дейно участие взимат: Алонсо, Фисикела, Трули, Райконен и Уебър. Виновен (но не отпада) е Култард.

 

Ето още един БИСЕР

Вадя кристалната топка и виждам двете Рена стартиращи от първа редица.

И аз я вадя моята и виждам, че Фисико го викат в бокса да му сменят носа на болида(незнайно защо), а през това време Монтоя удря отзад Алонсо на изхода на тунела

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Незнам к`во толкова умувате ама Ферари си завръщат формата. Изпреварвания в Монако са възможни само в бокса. :bgrin: За това не винаги който стартира първи завършва първи още повече, че една грешчица и си аут! :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Има голяма вероятност полпозишъна да даде и победа ама не се знае кой ква стратегия има а най-добрите стратези си остават Ферари така че ще видим
Незнам к`во толкова умувате ама Ферари си завръщат формата. Изпреварвания в Монако са възможни само в бокса.  За това не винаги който стартира първи завършва първи още повече, че една грешчица и си аут!

 

Ами вярно е че ферари има Рос Браун но Монако е по-различна писата!Ако щумахер на старата се окаже на по задна позиция(защото има проблем с квалификациите и ще е сред 1вите пилоти които ще излязат на пистата в събота) ще чака чудо!На тая писта няма изпреварване и ако е зад някой по-бавен от него(в момента по-бавните са малко де) ще е назад в класирането!

Edited by K_Pax
Link to comment
Share on other sites

Тук си прав още помня Енрике Бернолди с Ероуз как задържаше единия или двата макларъна и се надявам тва да не се случи с нито едно от двете Ферарита И дано най-после представянето на Скудерията се подобри за да може всички критици да млъкнат и да разберат че ако са отписали Ферари още от сега БЪРКАТ :sayjin

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Какво повече да кажа след поста на lubo1972 :sayjin

Може би нищо? Не пиши излишни постове.

 

Изпреварвания в Монако са възможни само в бокса.

Не съм съгласен. Тази година Renault имат един клас повече преднина в завоите, а това е в плюс на тази писта. Преди години и McLaren показваха подобни умения на завои, надявам се и сега за да бъде по-интересно състезанието.

 

Ако щумахер на старата се окаже на по задна позиция(защото има проблем с квалификациите и ще е сред 1вите пилоти които ще излязат на пистата в събота) ще чака чудо!

Прав си! Ferarri тази година показват сравнително слаби двигатели, пък и Шумахер на Имола не можа да се справи с Алонсо. Какво остава за тази писта? Нищо лично към фераристите, но не мисля, че имат реалните шансове - това е обективната ми гледна точка. Все пак нищо не се знае и ще разберем след края на състеазнието.

Link to comment
Share on other sites

Еййй верно на накой тревицата му е повече, Леперчо, ай стига толкоз а? Да ти и 'шампиона' ,кво напрай за толкоз години във Ф1? На него май нервичките нещо не му държат..само рев остана да видим ;-)

А колкото до фирмата за таксита...що ли във Гърция са 98% Мерцедеси?? ;-)

Колкото до дъщерните фирми..хайде отговори си сам на въпроса "Какво общо има Енцо Ферари с ФИАТ?". В големия бизнес сливания и изкупувания на печеливши фирми не е от вчера. Ама то мислене трябва. Обаче като ти гледам постовете май не ти се оттдава тази гимнастика.

Хайде престани с нападките вече. Вие сте след Уилямс в личната ми класация за най-некъдърно подбрани пилоти!

 

 

И кои са тия толкова години във Ф1? И виж с каква кола кара! Ако караше еднаква кола с Шумахер най-вероятно титлите на пилето щяха да са с 1-2 по-малко. За рев въобще не ми говори, защото пилето е най-ревлив! В гърция карат Мерцедеси ми, кво да карат ФИАТ-чета ли да карат. Не си ли чувал, че има две марки коли? Мерцедес и всички останали. Във Ф1 това не е винаги приложимо, но нищо не може да се направи. както се вижда този сезон, не може да си вечно на върха. Дори и да си Шумахер и да караш Ферари и Браун да ти мисли стратегията. Енцо Ферари няма нищо общо с ФИАТ, обаче компанията му има доста общо. За мислене......абе айде не говори, защото постовете ти на теб са като на 10 годишно циганче. Ако това в ника ти е годината на раждане......майко мила. Бог да пази България... :(

Link to comment
Share on other sites

Изпреварвания в Монако са възможни само в бокса.  :bgrin:

 

Еми ако не си спомняш в близкото минало Монтоя показа че това не е така като направи не 1 а 2 изпреварвания за едно състезание!! :punk

 

 

Ако щумахер на старата се окаже на по задна позиция(защото има проблем с квалификациите и ще е сред 1вите пилоти които ще излязат на пистата в събота) ще чака чудо!На тая писта няма изпреварване и ако е зад някой по-бавен от него(в момента по-бавните са малко де) ще е назад в класирането!

 

Абсолютно съм съгласен с теб!!Ферари показаха голяма бързина на писта като Сан Марино която е доста бърза!!Монако е с много бавни завои и предполагам че Шуми ще е назад в старовата решетка и ще има да се мъчи да изпреварва :punk

Link to comment
Share on other sites

Влезте тук http://www.formula1.com/race/result/737/10.html за да видите ввремената на всички участвали във втората свободна тренировка Лошо ми става като ги гледам тези времена Какво мислите за квалификациата която ще бъде само в неделя и ще бъде в една бърза обиколка :sayjin

 

Неделната квалификация за място в световния шампионат от Формула 1 ще бъде премахната след "Гран При" на Монако. Това решение взеха шефовете на ФИА.

Още за състезанието за голямата награда на Европа на пистата "Нюрбургринг" на 29-ти май ще има нова начин за определяне на стартовите номера. Ще има само една квалификация - в събота, вместо досегашните две - в събота и в неделя.

Eто на тва викам аз напредък Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Влезте тук http://www.formula1.com/race/result/737/10.html за да видите ввремената на всички участвали във втората свободна тренировка Лошо ми става като ги гледам тези времена Какво мислите за квалификациата която ще бъде само в неделя и ще бъде в една бърза обиколка :sayjin

 

Eто на тва викам аз напредък

М..... да суха теория.

Ето как се стекоха обстоятелствата:

1) Алонсо имаше десетина обиколки чиста писта.

2) Оставаха 7 минути до края на тренировката.

3) Михаел се приготвяше да излезне на пистата.

4) Пет минути преди края Ф. Маса натисна тежко спирачката. Дясна предна гума блокира, подхлъзна се и "целуна" странично мантинелата на завой Sainte Devote (първия завой).

5) 2 минути болида не беше премахнат от пистата. Виж двете снимки най-отдоло.

6) В това време Михаел видя на монитора какво се е случило и реши да приключи по-рано с тренировъчната сесия.

В общи линии т`ва е. :)

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Наистина е суха теориа и дано Шуми да си подобри времената Най-накрая ше се случи тва което исках глупавият формат на квалификациите ще бъде премахнат

Link to comment
Share on other sites

Наистина и аз чух че от следващото състезание стария формат на квалификациите ще бъде върнат незнам до колко ще се осъществи!!То стана нещо в български стил развалиха едно нещо и хайде сега да върнем старото все едно тея от ФИА са Българи :angry1 :angry1

 

За тестовета какво мога да кажа това което предполагах напълно се оправдава Алонсо се престава страхотно е това също е шампионско каране!! :punk

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

И кои са тия толкова години във Ф1? И виж с каква кола кара! Ако караше еднаква кола с Шумахер най-вероятно титлите на пилето щяха да са с 1-2 по-малко. За рев въобще не ми говори, защото пилето е най-ревлив! В гърция карат Мерцедеси ми, кво да карат ФИАТ-чета ли да карат. Не си ли чувал, че има две марки коли? Мерцедес и всички останали. Във Ф1 това не е винаги приложимо, но нищо не може да се направи. както се вижда този сезон, не може да си вечно на върха. Дори и да си Шумахер и да караш Ферари и Браун да ти мисли стратегията. Енцо Ферари няма нищо общо с ФИАТ, обаче компанията му има доста общо. За мислене......абе айде не говори, защото постовете ти на теб са като на 10 годишно циганче. Ако това в ника ти е годината на раждане......майко мила. Бог да пази България... :(

Няма що, доста мислене вкара в поста си...NO COMMENT

Както показва статистиката вече не са Мерцедес и всички останали ;-) Допитай се до автомонтьори да ти кажат ;-)

Обаче явно толкова си можеш, да сравняваш ФИАТ и Ферари...ами също нямам думи. Всички спряха със 'задявките', само ти продължаваш, от самото начало на темата.

Колко трябва да ти се обяснява, че пилот не означава само 'каране'? Карането е 40-50%, останалото са други умения които се трупат с течение на времето /което на теб ти е слаба черта/. За това ти казвам, че Райконен е далеч от определенията 'шампион' и шампионско каране! Алонсо е много по-близо до тези определения, както и го показа. Сега изясни ли ти се? Ако не, съжалявам за тази държава. Много мъка има да види.

Спирам да пиша, че дивите ме хванаха.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...