Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Ринг ТВ го показват това, защото е един вид кодирано. Нормално го гледат само абонатите на ITV. А сега спряхa RTL и ТФ1. Има нещо гнило изведнъж да спрат всички телевизии, които дават Ф1! Не мислите ли?

Edited by Leper_Messiah
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не бъркате чистата идиотия на някой по трасето (арабите, РТЛ/РингТВ, Евроком) с злоумисъл. Според мене това си е гаф.

Link to comment
Share on other sites

Не бъркате чистата идиотия на някой по трасето (арабите, РТЛ/РингТВ,  Евроком) с  злоумисъл. Според мене това си е гаф.

 

Не е никакъв гаф. Гаранцията ти давам. Тва са номерата на Евроком и ITV

Link to comment
Share on other sites

Честита поредна победа на лубимия ми тим :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

 

Ерата на Ферари се свърши вече!!! :P :P :P Да се повторя за кой ли път Ферари тръгнаха аслани и ще се варнат от Бахреин п****** ;) Дон_Чефо ето ти кръщението на новия "ФИАТ" Ф2005 взеха цели 0 повтарям цели НУЛА точки Хахахахаха!! :P :P Сега следващото което ще сигурно ще прочета тея дни е 'Нека да изчакеме Сан марино и там ще видите другите'!!Аз мисля че пък сега започва пак ерата Рено в формулата след 10 години прекъсване!!Както знаем от историята "Фиат" нямаха титла 20 години до идването на пилето в тима!!Ся Дон_Чефо аз ще ти предложа да изчакаме още 20 години до "Фиат" Ф2024 и тогава вече можете пак да вземете титла :tongue ;) :tongue

 

Едит:А на ЕК аз не мога ли да им тегля п.... майни!!Те пак правтя номера за да кажат после "Хайде сега ще ви вдигнем цената на кабелната и ще може да гледате формула 1" :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 Нарочно ги правят тея номера както някои път правят номера с интернета и си изклучват телефоните съпорта!!Всичката работа за пари !! :angry1 :angry1

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Jozo 4estita treta pobeda na RENAULT F1.Bravo na lubimia mi tim McLaren kakto i na Toiota.Ne znam pombnite li kogato 2002 godin Ralf Schumacher kaza 4e F2002 e krastava jaba.E, F2002 ne be6e no F2005 e 100% takava

Link to comment
Share on other sites

Jozo 4estita treta pobeda na RENAULT F1.Bravo na lubimia mi tim McLaren kakto i na Toiota.Ne znam pombnite li kogato 2002 godin  Ralf Schumacher kaza 4e F2002 e krastava jaba.E, F2002 ne be6e no F2005 e 100% takava

 

Айде-е-е-е, отидоха червените кранти! Голям кеф. Така не съм се чувствал от '99, когато Хакинен спечели титлата...... B) Иначе Рено са страшни. Добри пилоти имат, най-добрата кола....изобщо.....шампиони са тая година ако не стане някое чудо. Вече Алонсо го признавам като пилот, а по-добрите от Шумахер вече стават 3ма!!!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Така рено наистин са много бъзрзи но МакЛарън също не остават по-назад!Ако ви е направило впечатление най-бързите обиколки в последните 2 състезания са на МакЛарън,които са съжаление не могат да се справят на Квалификациите!:(А темпото им е доста добро но като нямат шанс и застават зад Уилямс и БАР и с тия правила...кофти

 

 

Сега бих искал да чуя коментарите на Дон Чефи и Смит!Да ми кажат и те наща за състезанието на "истината" и за мнго бързото ф2005 което беше бързо 12 обиколки а така всеки може да е бърз:)и Ред бул да си напомпят двигателите и те ще са толкова бързи че и отгоре ама аре...:)Нека чуем "разбирачите" и "истинските " фенова:) :P :D

Link to comment
Share on other sites

Така рено наистин са много бъзрзи но МакЛарън също не остават по-назад!Ако ви е направило впечатление най-бързите обиколки в последните 2 състезания са на МакЛарън,които са съжаление не могат да се справят на Квалификациите!:(А темпото им е доста добро но като нямат шанс и застават зад Уилямс и БАР и с тия правила...кофти

Сега бих искал да чуя коментарите на Дон Чефи и Смит!Да ми кажат и те наща за състезанието на "истината" и за мнго бързото ф2005 което беше бързо 12 обиколки а така всеки може да е бърз:)и Ред бул да си напомпят двигателите и те ще са толкова бързи че и отгоре ама аре...:)Нека чуем "разбирачите" и "истинските " фенова:) :P  :D

 

az taka i ne razbrah poneje nqmah vazmojnost da gledam sastezanieto-ot kakvo otpadna 6umaher??

Link to comment
Share on other sites

az taka i ne razbrah poneje nqmah vazmojnost da gledam sastezanieto-ot kakvo otpadna 6umaher??

 

Май получи някакъв технически проблем и не можа да вземе един от завоите или пък не успя да спре и аз несъм сигурен точно!! :bgrin: Важното е че направи едно много ефектно кръгче с колата :bgrin: И след това почна да кара бавно и се прибра в бокса :punk

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

ne se praznete bez da si svalite ga6tite neka da minat o6te 3 sastezanijai ako e taka situacijatazna4i tazi godina moje da ima drug 6ampion a za 6umi ne se pritesnjavajte toj njama koj da go stigne ima veliki ima i velikani

Това влиза в топ 3 най-големи простотии казвани някога!!:)Браво:)

Link to comment
Share on other sites

Аре бе фераристчета.Що млакнахте.Дон чефо, евил смит, къде сте??Пак ле ша чакаме до Сан Марино или колата просто е навартяля само 1500км.А??

 

 

ДА ЗНАЕТЕ-ФЕРАРИ СДУХАТ ЛИ СЕ ПОСЛЕ 20 ГОДИНИ ТИТЛА НЕ МОГАТ СИ ХВАНАТ.ЕДИН ПЪТ СЕ СЛУЧИ, СЕГА ЩЕ СЕ СЛУЧИ ЗА ВТОРИ ПЪТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Аре бе фераристчета.Що млакнахте.Дон чефо, евил смит, къде сте??Пак ле ша чакаме до Сан Марино или колата просто е навартяля само 1500км.А??

ДА ЗНАЕТЕ-ФЕРАРИ СДУХАТ ЛИ СЕ ПОСЛЕ 20 ГОДИНИ ТИТЛА НЕ МОГАТ СИ ХВАНАТ.ЕДИН ПЪТ СЕ СЛУЧИ, СЕГА ЩЕ СЕ СЛУЧИ ЗА ВТОРИ ПЪТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :D  :D  :D  :D

Спокойно, те и преди 2 години нямаха победа в първите състезания, но после вижте какво стана :pirate

 

Ще видим следващите състезания какво ще стане ако нямат технически проблеми - дали болида ще им е достатъчно бърз за да стигнат / минат Renault F1.

Link to comment
Share on other sites

Спокойно, те и преди 2 години нямаха победа в първите състезания, но после вижте какво стана :pirate

 

Ще видим следващите състезания какво ще стане ако нямат технически проблеми - дали болида ще им е достатъчно бърз за да стигнат / минат Renault F1.

 

Само че сега ситуацията е много по-различна от преди 2 години!! :angry1 Тогава "ФИАТ" нямаха победи отначалото на сезона защото просто имаше радикални промени в самата квалификация и провеждане на самото състезание!!Сега каква е промяната?? :confused Просто от това че един двигател трябва да се ползва в един състезателен уикенд сега трябва да се ползва в 2!!Факт е че сега наи-добрата кола е тази на Рено и никой няма да ме обеди в обратното защото Рено печелят победи и записват наи-добри времена а "Фиат" даже не взимат и точки! :D Пък и Рено показа потенциал още и маналата година и единственото което им куцаше беше двигателя.Сега след идването на Дюдю в тима двигателя им стана по мощен и много надежден!! :punk За уточнение на тези които не знаят кой е Бернар Дюдю ще кажа че той е човека които правеше шампионските двигатели на Рено през далечните 95 96 ... до 97 коагто Рено напусна формулата!! :)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Vie gledahte li dneska6noto sustezanie,toest na 03.04.2005

 

То ще е малко офтопик ама аиде!Ако имаш предвид това с гафовете и липсата на РТЛ и ТФ1 не трябваше да сме го гледали!!Ама аз какъвто съм Фен на Формулата се бях плиоснал пред ТВто на Канал Ринг и се дзверих под надписите да мога да гледам състезанието!!Малко беше трудно ама се пак се виждаше криво ляво :)

Link to comment
Share on other sites

а дали ще можем да го гледаме това хубавото състезание другия път по някоя телевизия щото така и не разбрахбе кво стана на вчерашното с този RTL .Пък и май някой се притесни и изтри цялата тема че май стана неудобна а ??? :angry1

Link to comment
Share on other sites

Az neznam no utre 6a otida v CENTRALNIA OFIS NA EK i 6a im digna takav skandal 4e i az nz. :angry1 :angry1 :angry1 BESEN SAM.Kat iskat RTV da pe4elqt da go napravqt po drug na4in.Na kakva osnova spirat i malkata radost v jivota ni.Ako nqkoi iska utre da me podkrepi v razpraviata s "lubeznite" EK da pi6e na PM za da se ugovorim.

 

Edit:imah predvid za6to ni spirat TF1 i RTL kat nii si pla6tame za tqh.za rtv mi dreme na ***

Edited by MazataBG
Link to comment
Share on other sites

Абе къде е другата тема за Формулата, Евроком, RTL/TF1 и etc. :(

И аз специално влязох и се регистрирах тук днес заради тази тема....Я погледнете в нашия форум и вижте какво сме изписали по въпроса,там няма кой да ни изтрие постовете.

Edited by ferraristka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...