Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

И аз специално влязох и се регистрирах тук днес заради тази тема....Я погледнете в нашия форум и вижте какво сме изписали по въпроса,там няма кой да ни изтрие постовете.

 

Ами и в нашия си форум тук до сега никой не е трил постове!!Даже се и учудвам въпреки че се появиха много ПСЕВДО фенове на Ферари!!! :angry1 Сега даже още се появяват разни постове от рода : "Шумахер е наи-великия" без никва аргументация защо и се учудвам как не ги трият тези мнения модераторите!! :punk

 

И @ferraristka мерси за рекламата на този форум ама на мен лично форума на вареза си ми харесва и в клубф1 няма да пиша :)

 

Последно искам да помоля всички да не пишем в тая тема за глупостите на ЕК защото доколкото си спомням по този проблем си имаше цяла тема!Мерси предварително :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ако и за другото състезание се повтори тая цигания на Евроком ще трябва да предприемем нещо много сериозно. :angry:

Az go gledah v ponedelnik,toest v4era po Primiere ili ne6to takova.Tia pak e nemska.A po RTL i drugite programi po koito po princip go davaha sa se nagovorili da ne izlu4vat F1 6toto oneia iskali mnogo pari za da se izlu4i.

Link to comment
Share on other sites

Последно искам да помоля всички да не пишем в тая тема за глупостите на ЕК защото доколкото си спомням по този проблем си имаше цяла тема!Мерси предварително :)

Ами то имаше, ама къде е сега :confused

Link to comment
Share on other sites

Споко уе :angry1 , тогава за какво се чудите, че я няма темата. Я погледни заглавието й да не мислиш, че ЕК ще си правят антиреклама? :)

Link to comment
Share on other sites

Не, разбира се :angry:  Темата се казваше "ШмекерВизия-Евроком" или нещо от тоя род...

Съжалявам че не можах да я прочета.

"Ами и в нашия си форум тук до сега никой не е трил постове"-това са думи на jozo.Явно в този форум не си играят да трият постове ,а цели теми от по 5 страници!!! Успех,следващия път пак ще ви спрат прякото излъчване на ф1 ,този път още на втората обиколка!!!

Edited by ferraristka
Link to comment
Share on other sites

Съжалявам че не можах да я прочета.

"Ами и в нашия си форум тук до сега никой не е трил постове"-това са думи на jozo.Явно в този форум не си играят да трият постове ,а цели теми от по 5 страници!!! Успех,следващия път пак ще ви спрат прякото излъчване на ф1 ,този път още на втората обиколка!!!

 

Аз имах предвид темата за Формула 1!!!! :angry1

 

Не мога да разбера оба4е ти @ferraristka заяждаш ли се с нас или какво?? :confused "Успех .........." Като ни го спрат пак ЕК ще загуби клиентите си пък и ти откаде знаеш че това ще стане и следващия път?? :confused Да не би случаино да си баба Ванга??? :confused :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам че не можах да я прочета.

"Ами и в нашия си форум тук до сега никой не е трил постове"-това са думи на jozo.Явно в този форум не си играят да трият постове ,а цели теми от по 5 страници!!! Успех,следващия път пак ще ви спрат прякото излъчване на ф1 ,този път още на втората обиколка!!!

а на теб няма да ти го спрат щото пишеш във друг форум ???? както ти каза

Успех
:laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1:
Link to comment
Share on other sites

Аз имах предвид темата за Формула 1!!!! :angry1

 

Не мога да разбера оба4е ти @ferraristka заяждаш ли се с нас или какво?? :confused "Успех .........." Като ни го спрат пак ЕК ще загуби клиентите си пък и ти откаде знаеш че това ще стане и следващия път?? :confused Да не би случаино да си баба Ванга???  :confused  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1

Ни най-малко не се заяждам,проблемът е общ.И е много притеснителен,аз ви дадох линк към друг форум не за да ви го препоръчвам, а защото там има доста информация и бих искала да я прочетете,за да решим всички фенове на формула 1 в Пловдив какво да правим.Ситуацията е сериозна и това ,което стана ,не е нито случайно, нито е технически и проблем. Затова исках да прочета изтритата тема.

Link to comment
Share on other sites

A бе не разбрахте ли че всичко е за пари никви технически проблеми нямаше

НА евроком не им се плаща достатъчно и като спраиха РТВ дай да спрем и РТЛ И ТФ1 според вас тва случйно ли е

Ама още малко ги траиа и край.Устройство за гледане на ИТВ и тва е.

:sayjin

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

A бе не разбрахте ли че всичко е за пари никви технически проблеми нямаше

НА евроком не им се плаща достатъчно и като спраиха РТВ дай да спрем и РТЛ И ТФ1 според вас тва случйно ли е

Ама още малко ги траиа и край.Устройство за гледане на ИТВ и тва е.

:sayjin

Ами жив и здрав!!! :blink: Провери ли колко ще ти струва това удоволствие???? :cry

Link to comment
Share on other sites

2. Не е разрешено използването на псувни, обидни думи, преки характеристики или самоцелни саркастични забележки, особено когато целят разпалване или подклаждане на конфликт - правила на форума

Ами жив и здрав!!!
Успех
.....точно това правиш ,заяждаш се... Edited by NightWolf
Link to comment
Share on other sites

Някой по-горе помоли да не говорим е тази тема за простотиите на Евроком, а вместо това задълбахме в напълно излишни спорове :angry: . Айде стига вече :excl:

Link to comment
Share on other sites

Аз бих искал да помоля Дон Чефо да каже няколко думи за състезанието на "истината" какво мисли за новото ферари и такива работи!

Link to comment
Share on other sites

Аз бих искал да помоля Дон Чефо да каже няколко думи за състезанието на "истината" какво мисли за новото ферари  и такива работи!

 

Ми просто няма какво да каже!!Аз можах да го оборя че тима е Фиат а не Ферари примерно и нищо не каза!!Също така всеки път той разправяше да чакаме онва състезание,това състезание,новата кола и се оказа че и тея думи нямат покритие и за това сега мълчи :sayjin :sayjin :sayjin

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

NIGHTWOLF Ето ти моят коментар

1 ЗА кола на 1500км тестове в квалификацията се справи повече от блестящо не е ли така

2 ЗА съжаление още от петък ако не се лъжа започнаха проблемите на РУБИНИО със скоростите

3 Значи за 12 обиколки които направи колата просто нямам думи ако няма6е проблеми победата нямаше да е в АЛОНСО

4 ФЕРАРИ НЕ СА ФИАТ писна ми да чета тези глупости

5 След този провал е имало 3 кризисни щаба във Ферари и от ръководството са им дали пълна свобода тоест не ограничен бюджет за да може на собствена замя да има двоина победа

Ето един сдържан коментар без обиди. :sayjin :sayjin

Ако някой каже че и тва не е вярно просто не знам какво да направя повече

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

NIGHTWOLF Ето ти моят коментар

1 ЗА кола на 1500км тестове в квалификацията се справи повече от блестящо не е ли така

2 ЗА съжаление още от петък ако не се лъжа започнаха проблемите на РУБИНИО със скоростите

3 Значи за 12 обиколки които направи колата просто нямам думи ако няма6е проблеми победата нямаше да е в АЛОНСО

4 ФЕРАРИ НЕ СА ФИАТ писна ми да чета тези глупости

5 След този провал е имало 3 кризисни щаба във Ферари и от ръководството са им дали пълна свобода тоест не ограничен бюджет за да може на собствена замя да има двоина победа

Ето един сдържан коментар без обиди.  

Ако някой каже че и тва не е вярно просто не знам какво да направя повече

Ами това е най-лошият коментар , който може да се направи и най-пристрастния!Не мога да те разбера , какво значи "ако" :confused болида на Шуми издържа 12 обиколки, а Барикело е 9ти!!!!!!!!!!!!!!Това добре ли е за ф 2005?! :confused

И ако обичаш престани да ми казваш какво е щяло да стане ако еди какво си не се бе случило ,защото е много тъпо!!!!!!!!!

Edited by K_Pax
Link to comment
Share on other sites

А уе К ПАХ взе да ми писва от теб и постоянните ти шиб........и забележки

Човека ме пита за коментар ти ми се правиш на учител и ми казваш какво и как съм написал

МИ много ясно че в малка или голяма степен ще съм престрастен все пак съм ФЕН на тая МАРКА

АЗ не съм виновен че си заел грената позиция и държиш за отбора "ВЕЧНА НАДЕЖДА"-(макларън) който не може да се адаптира последнните 10 год.

Айде стига хич не ми се искаше да ги пиша тези неща ама ти ме принуди.

И сега нещо по съществено.Някой знае ли дали следващото състезание ще може да се гледа или пак ще има "странни" проблем :sayjin и

Link to comment
Share on other sites

Тия РИНГ ме влудяват!!! :angry1 Ако си вярват, че някой ще даде пари да гледа 2 състезания по 2 часа на месец много се лъжат. Все пак вече много малко хора гледат кфалификацийте заради новите глупави правила. Колкото до отборите и аз съм върл фен на Ферари, само че напоследък ме шашкат с представянето си и по-точно Шумахер :sad2: Вярно, че това е само началото но Рено много се откъснаха :cry И все пак FORZA FERRARI :punk

Link to comment
Share on other sites

отбора "ВЕЧНА  НАДЕЖДА"-(макларън) който не може да се адаптира последнните 10 год.

 

Или аз не мога да разбера какво казваш, или просто ти не можеш да кажеш каквото имаш предвид. ТИ дори само по новините да беше слушал за Ф1, нямаше да говориш такива простотии! Кво значи "вечна надежда" бе, да та ...... в главата семпла??????? За адаптация да не говорим. Последните 10 години, Макларън извоюва 2 от най-красивите и заслужени титли във Ф1. Макларън поне не са марка за таксита

Edited by Leper_Messiah
Link to comment
Share on other sites

Ох МАМО да им имам изстрадалите титли. 99 Шуми си чупи нелепо крака а 98 ферарито не беше разработено И после кво се получи няма смисъл за коментар.Хакинен носеше Макларън на гръб и за тва че само той взимаше точки още през 99 изпуснахте титлата при конструкторите. :sayjin

 

Влезте ТУК:http://www.warez.ru:8080/FTP/Pictures/Anti-Mclaren/

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Или аз не мога да разбера какво казваш, или просто ти не можеш да кажеш каквото имаш предвид. ТИ дори само по новините да беше слушал за Ф1, нямаше да говориш такива простотии! Кво значи "вечна надежда" бе, да та ...... в главата семпла??????? За адаптация да не говорим. Последните 10 години, Макларън извоюва 2 от най-красивите и заслужени титли във Ф1. Макларън поне не са марка за таксита

 

Дон_Чефо има предвид че Макларън последните години очакват с огромно нетърпение новите си коли а те винаги се оказат провал!!За пример мога да дам МП4-19 който така и не се появи на пистата а надеждите отправени към тази кола бяха големи :wacko: Имаше в нея революционни технологии и незнам си там още какво!!Все пак отбора тогава трябваше да се замисли и за това че колата ще покрива тестовете на ФИА за издражливост а не само за бързината и! :ph34r:

 

Друго което има предвид Дон_чефо доколкото го познавам е съмнението му в това че Кими е способен да донесе титла на отбора!!Доколкото сме спорили той смята че Кими не е изобщо добър и думите които се говорят по негов адрес че е способен пилот са предположения :bgrin:

 

Според мен пък тази година Монтоя трудно ще направи нещо за отбора защото просто му трябва време да се адаптира в новата обстановка! B)

Link to comment
Share on other sites

Дон_Чефо има предвид че Макларън последните години очакват с огромно нетърпение новите си коли а те винаги се оказат провал!!За пример мога да дам МП4-19 който така и не се появи на пистата а надеждите отправени към тази кола бяха големи :wacko: Имаше в нея революционни технологии и незнам си там още какво!!Все пак отбора тогава трябваше да се замисли и за това че колата ще покрива тестовете на ФИА за издражливост а не само за бързината и! :ph34r:

 

Друго което има предвид Дон_чефо доколкото го познавам е съмнението му в това че Кими е способен да донесе титла на отбора!!Доколкото сме спорили той смята че Кими не е изобщо добър и думите които се говорят по негов адрес че е способен пилот са предположения :bgrin:

 

Според мен пък тази година Монтоя трудно ще направи нещо за отбора защото просто му трябва време да се адаптира в новата обстановка! B)

 

За МОнтоя съм съгласен, че няма да разкрие пълните си възможности този сезон, но за Кими..... Сигурен съм, че Кими е един от най-добрите пилоти изобщо! Естесвено само времето ще покаже дали това е така, но определено има нужните дадености.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...