Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

BILD: "Сензационно състезание. Това бе една от най-беликите битки в историята на Ф1. Победителат Алонсо бе преследван в последните 12 обиколки от лудия Шумахер. Михаел, такъв те познаваме и такъв те обичаме! БРИАТОРЕ ДЪЛГО БЕ НЕАДЕКВАТЕН И НЕЗНАЕШЕ КЪДЕ СЕ НАМИРА" :D

DIE WELT: "Фернандо се клатеше, клатеше, но не падна. Михаел направи живота му черен в последните 12 обиколки. Германецът има перфектен болид и по феноменален начин се върна в играта. Тоз път Рено не бе най-бързия тим. :punk

 

А, за Кими:

 

"To finish first, first you have to finish."

 

Ron Dennis :cry :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

BILD: "Сензационно състезание. Това бе една от най-беликите битки в историята на Ф1. Победителат Алонсо бе преследван в последните 12 обиколки от лудия Шумахер. Михаел, такъв те познаваме и такъв те обичаме! БРИАТОРЕ ДЪЛГО БЕ НЕАДЕКВАТЕН И НЕЗНАЕШЕ КЪДЕ СЕ НАМИРА"  :D

DIE WELT: "Фернандо се клатеше, клатеше, но не падна. Михаел направи живота му черен в последните 12 обиколки. Германецът има перфектен болид и по феноменален начин се върна в играта. Тоз път Рено не бе най-бързия тим. :punk

 

 

Ми кво очакваш да кажат швабите за друга шваба? Нали са сънародници и го подкрепят. Ти гледай и разни наши спортисти и особено футболистите как ги величаят тъпите ни журналисти. За Бербатов какво ли не се изговори, още малко новия Линекер го изкараха, националният ни отбор бил най-силният в Европа, пък като дойдоха шведите......... Така че това са крайно пристрастни списания и вестници. КОлкото до Шумахер, наистина признавам, че това състезание се бори много мъжки и показа, че може да кара. Обаче да не забравяме как имаше късмета да попадне на хладно време. Както знаем Бриджстоун не са от най-добрите гуми в горещо време, а двигателя и ск. кутия не се охлаждат много добре. Лично според мен Шуми ще плати скъпо в Испанската жега за зора, който даде на мотора това състезание

Link to comment
Share on other sites

Обаче да не забравяме как имаше късмета да попадне на хладно време. Както знаем Бриджстоун не са от най-добрите гуми в горещо време, а двигателя и ск. кутия не се охлаждат много добре. Лично според мен Шуми ще плати скъпо в Испанската жега за зора, който даде на мотора това състезание

За късмет да не говорим -> Алонсо а доколкото знам ферари ще карат с нов двигател - този беше от Бахрейн.

 

П.С. Трабантите са по силни с тест-пилотите си - Вурц и Де ла Роса немислиш ли?

Link to comment
Share on other sites

E тва за трабантите направо ме съсипа Браво бе Евил от каде ти доиде на акъла СУПЕР МНОГО СИ ПРАВ

ЛЕПЕР МЕСИЯ нека да не говорим за късмет щото той малко беше обърнал гръб на Пичивете от ферари но и тва май вече остава на заден план Единственото което сега може да се направи е чисто и просто да се затвори ш....ната уста на Бриаторе и на всички критици като се спечелят 2те титли

Не знам за време и за други щурутии само знам едно Шуми си плати за грешката във втората квалификация с 2то място в Сан Марино

Е за тва само ме е яд но нищо яйцето вече се пържи на дупето на Рено така че ....... очаквайте все по добри представяния от страна на ШУМИ :sayjin

Link to comment
Share on other sites

И аз съм за Рено, но иронията ти за Шумахер не я приемам.Той се е доказал дълги години,че е най-големият, така че Алонсо има дълъг,дълъг път да измине, изобщо за да се сравнява с Шумахер.Нека не избързваме да го величаем още.Засега е само един талант момчето.А и сезонът едва сега започва все пак. Всичко е възможно до края.Аз поне съм сигурен, че този сезон ще е по-оспорвам от предишния!

 

 

Ми аз се държа така защото ми омръзна Дон_Чефо да обижда пилотите и почти всички от този форум! :angry1 Щом той ще казва за Алонсо глупости аз ще говоря по същия начин за Ферари и за Шумахер!!Не мислиш ли че съм прав??Единствено evil_smith е толерантен от феновете на Ферари!Той признава постиженията на Рено а не като някой хора дето само ми разправят това да чакам онва да чакам или пък че оня бил притен и незнам си там кав :angry1

 

 

BILD: "Сензационно състезание. Това бе една от най-беликите битки в историята на Ф1. Победителат Алонсо бе преследван в последните 12 обиколки от лудия Шумахер. Михаел, такъв те познаваме и такъв те обичаме! БРИАТОРЕ ДЪЛГО БЕ НЕАДЕКВАТЕН И НЕЗНАЕШЕ КЪДЕ СЕ НАМИРА"  :D

DIE WELT: "Фернандо се клатеше, клатеше, но не падна. Михаел направи живота му черен в последните 12 обиколки. Германецът има перфектен болид и по феноменален начин се върна в играта. Тоз път Рено не бе най-бързия тим. :punk

 

А, за Кими:

 

"To finish first, first you have to finish."

                   

                                Ron Dennis :cry  :bgrin:

 

Ами както се изрази Leper_Messiah защо цитираш немски вестник!!Хаиде да видим какво пък ще пише в испанските вестници!!Убеден съм че отзивите там ще са че Алонсо е страхотен пилот и много добре е бранел позицията си а Шумахер е бил безпомощен да го изпревари! :P :P :P

 

За късмет да не говорим -> Алонсо а доколкото знам ферари ще карат с нов двигател - този беше от Бахрейн.

 

П.С. Трабантите са по силни с тест-пилотите си - Вурц и Де ла Роса немислиш ли?

 

Моля те приятел не почвай сега и ти да обиждаш друг тим защото аз ще започна да наричам пак Ферари ФИАТ!!Никой неможа да ме опровергае за това мое си виждане така че съм си в пълното право да го използвам,но просто неискам да има подобни обиди!Така че мислия сравнението на макларун с Трабант напълно неуместно :sick

 

E тва за трабантите направо ме съсипа Браво бе Евил от каде ти доиде на акъла СУПЕР МНОГО СИ ПРАВ

ЛЕПЕР МЕСИЯ нека да не говорим за късмет щото той малко беше обърнал гръб на Пичивете от ферари но и тва май вече остава на заден план Единственото което сега може да се направи е чисто и просто да се затвори ш....ната уста на Бриаторе и на всички критици като се спечелят 2те титли

Не знам за време и за други щурутии само знам едно Шуми си плати за грешката във втората квалификация с 2то място в Сан Марино

Е за тва само ме е яд но нищо яйцето вече се пържи на дупето на Рено така че ....... очаквайте все по добри представяния от страна на ШУМИ  :sayjin

 

Чефо,Чефо как не се научи от 4 състезания да не вакрваш рибата в тигана преди да си е хванал а???Секи път ми разправяш за следващото състезнаие ко ще стане ама май се оказвам се аз прав!!Рено си печелят,а не Ферари! :P

Дон_Чефо:

И най-накрая престани да слагаш гадни псувни по адрес на някой(вапреки че си сложил точки)!Като искаш да псуваш не е тук мястото а иди на къра и си псувай колкото си искаш!!Лично предопреждавам теб защото само ти използваш постоянно псувни че ако продължаваш така аз лично ще те предложа за БАН!Бъди малко по здържан!:punk

Link to comment
Share on other sites

Ами както се изрази Leper_Messiah защо цитираш немски вестник!!Хаиде да видим какво пък ще пише в испанските вестници!!Убеден съм че отзивите там ще са че Алонсо е страхотен пилот и много добре е бранел позицията си а Шумахер е бил безпомощен да го изпревари! :P  :P  :P

 

Моля те приятел не почвай сега и ти да обиждаш друг тим защото аз ще започна да наричам пак Ферари ФИАТ!!Никой неможа да ме опровергае за това мое си виждане така че съм си в пълното право да го използвам,но просто неискам да има подобни обиди!Така че мислия сравнението на макларун с Трабант напълно неуместно :sick

Добре вие се оправдавате само с това че много добре "БРАНЕЛ" позицията си - като е толкова добър защо я брани? Просто да не допуска Шуми на дистанция за атака. :bgrin: Ама май неможе. А реното ги уважавам ама мога да ги наричам и Минарди2 най-вече по 2 причини. 1) Спонсора Телефоника - 2000 -> Минарди, а и 2) Алонсо "изгря" именно в Минарди 2001 г (МАЙ). Но не ме карай да заставам срещу отбора на който симпатизирам след Скудерията.

Колкото до Макла... незнам си к`во е кажи не са ли трабанти? Да ви подарят победата? Кими out още на 9 обиколка. Това Макла.... ли са или трабанти толкова ли са надежни двигателите на Мерцедес 2 квалификации, състезание и 9 обиколки?

Това са времената от всички обиколки в състезанието виж и сравни Вурц с Шуми и Алонсо (обърни внимание на последните 12 обиколки) :angry1 :bgrin: :)

А Фисико много рано пътник май трябва да кажа :beerchug за новия ви мотор :)

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Честито на Рено и специялно на Алонсо, бори се момчето ,нема спор. И то с по-бавна кола, или умишлено по-бавна кола. 12 обиколки как не настигна РедБул-а пред него? Странно нали? Рено феновете - надявайте се да беше тактика че иначе...

Ферари феновете - айде почнахме ги ! :-)

Link to comment
Share on other sites

Добре вие се оправдавате само с това че много добре "БРАНЕЛ" позицията си - като е толкова добър защо я брани? Просто да не допуска Шуми на дистанция за атака. :bgrin: Ама май неможе. А реното ги уважавам ама мога да ги наричам и Минарди2 най-вече по 2 причини. 1) Спонсора Телефоника - 2000 -> Минарди, а и 2) Алонсо "изгря" именно в Минарди 2001 г (МАЙ). Но не ме карай да заставам срещу отбора на който симпатизирам след Скудерията.

Колкото до Макла... незнам си к`во е кажи не са ли трабанти? Да ви подарят победата? Кими out още на 9 обиколка. Това Макла.... ли са или трабанти толкова ли са надежни двигателите на Мерцедес 2 квалификации, състезание и 9 обиколки?

Това са времената от всички обиколки в състезанието виж и сравни Вурц с Шуми и Алонсо (обърни внимание на последните 12 обиколки) :angry1  :bgrin:  :)

А Фисико много рано пътник май трябва да кажа  :beerchug  за новия ви мотор :)

 

Ами да добре брани позицията си защото по същата логика както ти разсъждаваш аз трябва да кажа друго нещо!Щом пък Шумахер летял в което ме убеждава Дон_Чефо защо неможа да изпревари Алонсо цели 13 обиколки?Нали колата му била страхотна той е 7 кратен светвен шампион!!Явно не е толкова лесно да се победи Рено и Алонсо както вие смятате :P :P Аз мисля че просто Рено подцениха тактиката на Ферари но това ще им е за урок и да внимават за следващото състезание :)

 

То по същата логика шуми изгря в Джордан тогава на Ферари да викаме Джордан е напълно неуместно нали :) Затова мисля да не спорим по тоя вапрос нека се насочим към спортната част :)

 

Относно за новия мотор не съм сигурен че той се шчупи в колата на Фисико или той направи някаква пилотска грешка или друг технически проблем имаше!Аз съм най склонен да мисля че това беше пилотска грешка! :)

 

Едно ми е интересно дали Шуми караше с нов мотор тази седмица?? :confused Аз мисля че след като отпадна миналото състезание в Сан Марино е тръгнал сус нов мотор а не както много хора казват че си карал със стария!!Изобщо не вярвам Ферари да са рискували по добро място на подиума в това състезание за сметка на един двигател :)

Link to comment
Share on other sites

Едно ми е интересно дали Шуми караше с нов мотор тази седмица?? :confused Аз мисля че след като отпадна миналото състезание в Сан Марино е тръгнал сус нов мотор а не както много хора казват че си карал със стария!!Изобщо не вярвам Ферари да са рискували по добро място на подиума в това състезание за сметка на един двигател :)

Караше със стария мотор - логично. Никой тим не ще рискува толкова да пресилва колата си. А вие от къде съдите че Ферари са Фиат? :confused Може и запорожец да са но вече ви застрашаваме и то доста НАЛИ? :confused А Макл.... като са уж мерцедес к`во?? Единия - на задна в бокса а другия 4 благодарение на това че 25% от пилотите отпаднаха! И да не ми кажете че шуми е 2-ри по същата причина.

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Караше със стария мотор - логично. Никой тим не ще рискува толкова да пресилва колата си. А вие от къде съдите че Ферари са Фиат? :confused Може и запорожец да са но вече ви застрашаваме и то доста НАЛИ? :confused  А Макл.... като са уж мерцедес к`во?? Единия - на задна в бокса а другия 4 благодарение на това че 25% от пилотите отпаднаха!

 

Ми на мен ми се вижда по логично да е карал с нов двигател ама както и да е!!За имената на отборите вече неискам да говоря защото вече ще стана банален пък и е изключително тъпо да спорим за глупости!! :punk

 

Аз неотричам че Ферари ни притискат в момента!!Просто използвах много ирония защото ми омръзна аз да признавам прогреса и успехите на другите тимове а насреща да получавам ругатни,псувни,обиди,презрение към работота и успехите на любимия ми отбор!!Много ми става гадно като се обиждат и пилоти че неможели да карат и че са малки незнам си там какви и така нататък!Кофтито е че унесен в ирония започнах и аз да обиждам което е в голям мой минус за което съжелявам :(

 

За макларън си казах мнението в по-горните постове :)

Link to comment
Share on other sites

А ве JOZO Шуми има повече точки във Ф1 от колкото Алонсо километри навъртяни с болид И много ясно че ще го наричам малък той си е такъв

Ти обиждаш ли се като ти кажат че си българин както и да е тва е друга тема

Ще пиша такива постове щото дебелата глава Бриаторе не разбра че тимът му не е бил на пред с материала а Ферари бяха изостанали Това състезание показаха че са тим от класа Видях че пишете за Фисико ми кво да ти кажа на завоите се използват спирачки и когато се удариш в стената обикновно ти се чупят спойлерите И знам кво ще ми пишете че и Шуми изпуснал завой ама той си поправи грешката И може ли едно много малко въпрошче по какъв точно критерии разбрахте че 23 год Алонсо който има 3 или 4 сезона като титулярен пилот е велик и с какво превъзхожа ВЕЛИКИЯ Отговора е много лесен С НИЩО И тва ще си остане и за напред

 

Jozo като зачекна темата за късмета ще отречеш ли че първото състезание свърши още с края на 2та квалификация или пък това че разликата между рено и ферари я няма а Какво да ти кажа Алонсо си направи победите нека да е доволен на тях щото "Дядо коледа" си тръгна от Италия и подаръците взеха да се изчерпват.Не се ядосвай Jozo че ще остарееш бързо PEACE! :sayjin :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Караше със стария мотор - логично. Никой тим не ще рискува толкова да пресилва колата си. А вие от къде съдите че Ферари са Фиат? :confused Може и запорожец да са но вече ви застрашаваме и то доста НАЛИ? :confused  А Макл.... като са уж мерцедес к`во?? Единия - на задна в бокса а другия 4 благодарение на това че 25% от пилотите отпаднаха! И да не ми кажете че шуми е  2-ри по същата причина.

 

 

Що да не казвам, че пилето е втори поради същата причина? НИма не е вярно? Даже той е по-облагодетелстван от отпадналите, защото имаше и такива, които на старта бяха между двамата и простата математика (която се надявам с Дон Чефо да владеете) показва, че това е точно така. За това, че Шуми е тръгнал от Джордан jozo просто ме изпревари. Аз съм на същото мнение. За спонсора пък да не говорим. Какво общо пък имат спонсорите в тая работа? А знаеш ли, че ШЕЛ бяха спонсор на Макларън много преди Ферари да навлезе в тази серия от титли, благодарение на която всички станаха "фенове" на ферари. Както сега на всяка сергия виждаш разни парцали на ферари, така на края на тази година ще виждаш такива на рено, защото просто се търгуват нещата на шампиона. А колкото до това, че не можеш да запомниш името на Макларън......просто не знам. Толкова ли си плитък или правиш някви опити за хумор :confused

Link to comment
Share on other sites

Що да не казвам, че пилето е втори поради същата причина? НИма не е вярно? Даже той е по-облагодетелстван от отпадналите, защото имаше и такива, които на старта бяха между двамата и простата математика (която се надявам с Дон Чефо да владеете) показва, че това е точно така. За това, че Шуми е тръгнал от Джордан jozo просто ме изпревари. Аз съм на същото мнение.  За спонсора пък да не говорим. Какво общо пък имат спонсорите в тая работа? А знаеш ли, че ШЕЛ бяха спонсор на Макларън много преди Ферари да навлезе в тази серия от титли, благодарение на която всички станаха "фенове" на ферари. Както сега на всяка сергия виждаш разни парцали на ферари, така на края на тази година ще виждаш такива на рено, защото просто се търгуват нещата на шампиона.      А колкото до това, че не можеш да запомниш името на Макларън......просто не знам. Толкова ли си плитък или правиш някви опити за хумор :confused

ХАХА много веселко. Продължавай смеха е на 100 :D :)

Link to comment
Share on other sites

Лепер Месия тая щуротия с джунджурииките по всяка сергия е глупост щото тези артикули са долно менте Спортни нещица се продават не само на ФЕРАРИ а и на другите тимове аз лично имам ключодържател който струва 10 евро

За нещо по-голямо да не говорим че цените стават не реални за нас

И моляте колкото и изтъркано да звучи мен Ферари ме кефят като марка коли от както се помня а факта че и любимият ми пилот се присъедини към този отбор беше върха на сладоледа Г

Гледам че има кофти спор за имената на тимовете МАЛБОРО СКУДЕРИЯ ФЕРАРИ е пълното име на този тим а за другите не знам и не ме интересува

Подигравката за това че Ферари са били Фиат моля ви момчета млади и зелени Сър Енцо Ферари продава 50 процента от Фирмата си на Фиат още когато всички нас не ни е имало на този свят поради причини с които съм запознат само частично И колкото и да се базикате с тва преди ТОЙОТА да влезе в света на Ф1 ФЕРАРИ бяха единствения тим който си произвежда и двигател и шаси и всичко а не като Макларън Хонда опа грешка Макларъм Мерцедес Впрочем те май само с двигатели на Ферари не са карали

Аиде PEACE :sayjin

Link to comment
Share on other sites

МАЛБОРО СКУДЕРИЯ ФЕРАРИ

Извинявам се ,со съм сигорен ,че искаш да знаеш как се пише правилно името на твоя любим отбор ,на който ти винаги си бил Фен:МаРлборо Скудерия Ферари!

Не ми благодари:)

Link to comment
Share on other sites

Лепер Месия тая щуротия с джунджурииките по всяка сергия е глупост щото тези артикули са долно менте Спортни нещица се продават не само на ФЕРАРИ а и на другите тимове аз лично имам ключодържател който струва 10 евро

За нещо по-голямо да не говорим че цените стават не реални за нас

И моляте колкото и изтъркано да звучи мен Ферари ме кефят като марка коли от както се помня а факта че и любимият ми пилот се присъедини към този отбор беше върха на сладоледа Г

Гледам че има кофти спор за имената на тимовете МАЛБОРО СКУДЕРИЯ ФЕРАРИ е пълното име на този тим а за другите не знам и не ме интересува

Подигравката за това че Ферари са били Фиат моля ви момчета млади и зелени Сър Енцо Ферари продава 50 процента от Фирмата си на Фиат още когато всички нас не ни е имало на този свят поради причини с които  съм запознат само частично И колкото и да се базикате с тва преди ТОЙОТА да влезе в света на Ф1 ФЕРАРИ бяха единствения тим който си произвежда и двигател и шаси и всичко а не като Макларън Хонда опа грешка Макларъм Мерцедес Впрочем те май само с двигатели на Ферари не са карали

Аиде PEACE :sayjin

 

Те па ферари кат си карат само с ФИАТ голееееми успехи имат. Ако не беше дошъл целия екип на бенетон още щяха да са на опашката. Знаеш ли кои номера бяха Алези и Бергер през сезон '94? 26 и 27 Нещо да ти говори това? Сигурно не, защото си кух като черния нос на ФИАТ! Теб и другите "фенове" съм сигурен че ферари ви кефи откакто се е родил Енцо Ферари и вие просто сте предчувствали, че ще си направи марка "коли"! За Шумахер също знам че му следите кариерата още от областните състезания по картинг в Германия. И за твоя информация се пише МАРЛБОРО. И се пише НЕРЕАЛЕН, една дума е. ;)

Edited by Leper_Messiah
Link to comment
Share on other sites

Mного съм ви благодарен че ми казахте как се пише Марлборо много ми е ясно и името и транскрипцията ама не ми звучи добре като го изговарям и за тва го побългарих ама нищо вие не сте разбрали кво да се прави

Хич не съм следял нито изявите на Шуми в карта нито първите състезания на Енцо Ферари Защото както знаеш той е бил състезател

Аз съм на 19 и знам само какво става след 94 година насам по обясними причини Ако ти ЛЕПЕР си гледал състезания от 80те браво

А сега да ти обясня и малката ми страст към тази марка

1 Кефят ме щото и Ламборгини и ФОРД ГТ 40 и всички други спортни коли се създават за да се опитат да догонят ЗНАМЕНИТАТА МАРКА

2 Ферари са първата марка коли предназначени за улицата която през 67 вдига 270 км/h

3 Moдела Ф40 пък е колата която заковава 320 километра преди 1990 год

Няма да те занимавам с повече история а ще се съсредоточа към настоящето

Базикайте се Фиат колкото си щете но нека първо МАКЛА........да направят кола която да издържа цял състезателен уикенд а не само 9 обиколки

Смейтe се колкото си щете ама аз ще се смея последен с биричка в РЪКА

ЛЕПЕР този пост добре ли издържан литературно или да го върна за редакция

 

PEACE!!!!!!!!!!!!!!!! :sayjin :sayjin

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

А ве JOZO Шуми има повече точки във Ф1 от колкото Алонсо километри навъртяни с болид И много ясно че ще го наричам малък той си е такъв

Ти обиждаш ли се като ти кажат че си българин както и да е тва е друга тема

Ще пиша такива постове щото дебелата глава Бриаторе не разбра че тимът му не е бил на пред с материала а Ферари бяха изостанали Това състезание показаха че са тим от класа Видях че пишете за Фисико ми кво да ти кажа на завоите се използват спирачки и когато се удариш в стената обикновно ти се чупят спойлерите И знам кво ще ми пишете че и Шуми изпуснал завой ама той си поправи грешката И може ли едно много малко въпрошче по какъв точно критерии разбрахте че 23 год Алонсо който има 3 или 4 сезона като титулярен пилот е велик и с какво превъзхожа ВЕЛИКИЯ Отговора е много лесен С НИЩО И тва ще си остане и за напред

 

Jozo като зачекна темата за късмета ще отречеш ли че първото състезание свърши още с края на 2та квалификация или пък това че разликата между рено и ферари я няма а Какво да ти кажа Алонсо си направи победите нека да е доволен на тях щото "Дядо коледа" си тръгна от Италия и подаръците взеха да се изчерпват.Не се ядосвай Jozo че ще остарееш бързо PEACE! :sayjin  :sayjin

 

Как пък го пресметна че Шуми имал повече точки отколкото Алонсо километри в формулата!!Да направим една проста сметка Алонсо мисля че участва в формулата 4 години средно по 18 състезнаия 300 км!!Ще изклуча тестовете и на тяхно място ще приемем че е завършвал всяко състезнае!!Това прави 21 600 километра!Ти кво ще ми кажеш че Шумахер за 12-13 години е събрал 22 хиляди точки ли??Немислиш ли че е малко смешно? :confused :confused

 

Това пък че Ферари били изостанали в развитието аз не го приемам за вярно!!Това е напълно пристрастно мнение за да се оправдаят неуспехите на отбора!!Аз пък ще се изразя пристрастно и ще кажа че Рено постигнаха огормен успех защото много по-рано започнаха да развиват колата за нови сезон както бях писал по-нагоре!! :D

 

За Алонсо аз никога не съм казал че е велик просто казах че не приемам критиките ти към него!!Щом успя да държи толкова време Шумахер зад себе си значи има превазходни качетва!!!Нали уж пилето е най-великия и щом Алонсо успя да му се опъне значи е превазходен пилот :P

 

Дядо коледа никога в формулата не е имало или ако го е имало е било за 1 състезнаие!!Неможе да се наречат 4 поредни победи подарък от дядо коледа !!Тва е смехотворно!! :laughing: :laughing: Успехите на Рено са закономерни на труда който положиха както и първата титла на Ферари след идването на Шумахер!!Аз ако разсъждавах като теб трябваще да кажа че и тя е подарена от Дядо коледа смешно нали?? :confused :confused :confused

 

Както каза ЛЕПЕР и аз съм напълно съгласен че нямаше ли ги хората които преминаха от Бенетон в Ферари Шумахер нямаше да постигне абсолютно нищо!!Почти съм убеден даже че и никой нямаше да величае пилето като "най-великя" :P :P

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на 19 и знам само какво става след 94 година насам по обясними причини

Верно ли на 8 години си следял Ф1? Евала.
Link to comment
Share on other sites

Верно ли на 8 години си следял Ф1? Евала.

К`во се чудиш толкова :) аз съм на 18 почти и аз я следя от 94г :)

 

Лепер Името на Макларън трябва да съответства според мен на представянето им! За това Мак...... :bgrin: И не се опитвам да разсмивам никой - това не е тема за хумор :angry1

Името на Ферари в Ф1 е SCUDERIA FERRARI MARLBORO на БГ се пише Малборо (И се изговаря така) както и пишеш Ферари а не Феррари нали :confused

Ае като си толкова голям фен на твоя отбор кажи как се пише името му? :bgrin:

NO PEACE

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

1 Кефят ме щото и Ламборгини и ФОРД ГТ 40 и всички други спортни коли се създават за да се опитат да догонят ЗНАМЕНИТАТА МАРКА

2 Ферари са първата марка коли предназначени за улицата която през 67 вдига 270 км/h

3 Moдела Ф40 пък е колата която заковава 320 километра преди 1990 год

1вия модел на Ламборгини разбива Ферари!!!Ферунчо Ламборгини показва на Енцо че може да напеави по-добра кола от него понеже Енцо не обърнал внимание на съветите му!!!А дори и сега никой не може да каже кое е по-престижно,колите са много равностоини!!!ФАКТ!!!Чети!!!

 

Рекорда за скорост пренадлежеше на Макларън Ф1 но бе6е по добрен с 0.3км/ч преди няколко месеца!

 

Ако ти харесва Ферари само заради скоростта-по-добре да си фен на "Богати"!Новата им кола ще вдига 400:)

 

Пише се МаРлборо!!!!Провери ама не някой вестник а списание-Клуб Ф1!!!

 

Ами дон чефо ся да те питам ти като толква говориш я да те питам знаеш ли защо отпадна Райконен и защо отпадна Михаел на последното състезание!!Ако си отговориш на тоя въпрос ще се притесниш за следващото състезание!!!Държа да получа отговор ,за да се оилучи някаква дискусия накрая а не заяждания!!!

Link to comment
Share on other sites

Първо да отговоря на SINCITY ДА от 8 годишен както и да е

 

JOZO и за теб и за лепер имам нещо при най-добрия пилот отива най-добрия екип И ако искаш да знаеш по настояване на Шуми тези хора сега работят за него

И най накрая искам да ви кажа че и Шуми и Рубинйо карат едан и съща кола направена от едни и същи инженери ама Шумахер има 5 титли с тази кола а Рубенс нито една Може Ферари да подкрепят Шуми но каквато и да е тази подкрепа пак Рубенс е с около 2 3 десети по-бавен ВЕЛИКИЯ

Още нещичко в болида не сяда нито Рос Браун нито Жан Тод а пилот който трябва да побеждава и смятам че и двамата пилоти на ФЕРАРИ се справят успешно с тази мисия вече 6 7 години :sayjin

 

К ПАХ понеже не знам перфектно английски срещу името на Райконен в офицялния сайт на формула 1 пише DRIVESHAFT Ако можеш ми го преведи

До колкото знам в бахрейн проблема на Шуми не беше само един

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Полу-оска!Това което напрактика върти гумите!

Шумахер-прегряване на скоростната кутия!Правят е от нов материал,който не може да отдава топлине т.е. при по-високи температури се загрява и не може дас е охлажда!Това е причината да се съмнявам в успеха на Ферари!!Проблема е сериозен и изисква много работа!Но ще видим какво ще стане...

Link to comment
Share on other sites

Полу-оска!Това което напрактика върти гумите!

Шумахер-прегряване на скоростната кутия!Правят е от нов материал,който не може да отдава топлине т.е. при по-високи температури се загрява и не може дас е охлажда!Това е причината да се съмнявам в успеха на Ферари!!Проблема е сериозен и изисква много работа!Но ще видим какво ще стане...

Аве гледаме ли Ф1 въобще??? Имола - 13 -> 2 верно, времето беше сравнително хладно но зорът който Шуми даде на болида беше с пъти по-голям от този в Бахрейн. :angry: Е? И прегря ли скоростната кутия? а :beerchug тогава :punk

Link to comment
Share on other sites

Първо да отговоря на SINCITY ДА от 8 годишен както и да е

 

JOZO и за теб и за лепер имам нещо при най-добрия пилот отива най-добрия екип И ако искаш да знаеш по настояване на Шуми тези хора сега работят за него

И най накрая искам да ви кажа че и Шуми и Рубинйо карат едан и съща кола направена от едни и същи инженери ама Шумахер има 5 титли с тази кола а Рубенс нито една Може Ферари да подкрепят Шуми но каквато и да е тази подкрепа пак Рубенс е с около 2 3 десети по-бавен ВЕЛИКИЯ

Още нещичко в болида не сяда нито Рос Браун нито Жан Тод а пилот който трябва да побеждава и смятам че и двамата пилоти на ФЕРАРИ се справят успешно с тази мисия вече 6 7 години  :sayjin

 

К ПАХ понеже не знам перфектно английски срещу името на Райконен в офицялния сайт на формула 1 пише DRIVESHAFT Ако можеш ми го преведи

До колкото знам в бахрейн проблема на Шуми не беше само един

 

Да те хубаво Шуми и Рубинио карат една и съща кола ама преди няколко годинки се видя за кой работи тима повече!!Нали спечелено състезание на Рубенс го взе Михаел защото имаше отборна тактика!!Точно това потвърждава че Шумахер не е най-великият!!За да си най-великият трябва сам да си печелиш победите а не да ти ги подаряват и ти да казваш виж аз съм най-веиликият!!!Как при този факт аз да го призная е няма да стане!!!Сега Дон_Чефо ще ми кажеш че пък той му се отплатил като се смениха после на подиума ама това е след дъжд качулка!!След като онзи сезон Михаел спечели титлата и като тима започна да работи малко повече и за Рубенс се видя че и той може да печели!За това не ми се оправдай че карали една и съща кола!! :angry1

 

То нека Рос Браун и Жан тод да не сядат в болида ама ако го нямаше Рос Браун сега в Сан Марино наиш ли кога Шумахер щеше да застигне Алонсо?? :confused Отговора е НИКОГА защото просто нямаше да има кой да измисли префектаната стратегия!!! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...