Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

За МОнтоя съм съгласен, че няма да разкрие пълните си възможности този сезон, но за Кими..... Сигурен съм, че Кими е един от най-добрите пилоти изобщо! Естесвено само времето ще покаже дали това е така, но определено има нужните дадености.

честно казано не виждам какво му харесвате на Кими...според мен ще си останат само надеждите да направи това за отбора което направи Хакинен ;) но както каза.....времето ще покаже :)

А за това че Хакинен е взел титлата защото Шумахер си бил счупил крака ....Хакинен имаше възможност да вземе титлата преди япония но отказа защото искаше победата да си е победа :wub: Шапка му свалям за това B)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

А за това че Хакинен е взел титлата защото Шумахер си бил счупил крака ....Хакинен имаше възможност да вземе титлата преди япония но отказа защото искаше победата да си е победа  Шапка му свалям за това

ПРАВИЛНО!!! :) Махна се Хакинен и Макларън от година на година все по-зле!!!

Link to comment
Share on other sites

Искам да помоля някои ако може да качи състезанието на ИМОЛА в НЕТА щото аз немога и тогава съм много кофти зает и няма да мога да го гледам

МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Искам да помоля някои ако може да качи състезанието на ИМОЛА в НЕТА щото аз немога и тогава съм много кофти зает и няма да мога да го гледам

МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Споко ще ти кажа в коя обиколко е отпаднал Шумахер няма нужда да се качва! :bgrin:

Edited by K_Pax
Link to comment
Share on other sites

K_PAX ne me razsmivai 4ove4e MAKLARANA NIAMA DA IZDARJI na tempoto na FERRARito :sayjin

Тва в "7 дни спорт" ли го прочете!:)МакЛаръна е един от най-бързите болиди на пистата да не кажа най-бързия...ама квалификации...какво да кажа...за победа трябва и добра квалификация...

Link to comment
Share on other sites

Освен да съм го прочел В 7 ДНИ

Я ми кажи колко е бърз този смотан болид в рацете на Монти

Пълна скръб е този отбор от всички тои е най-смешен

6 години не успяха да направят конкурентен болид

Аиде със здраве :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Освен да съм го прочел В 7 ДНИ

Я ми кажи колко е бърз този смотан болид в рацете на Монти

Пълна скръб е този отбор от всички тои е най-смешен

6 години не успяха да направят конкурентен болид

Аиде със  здраве :sayjin

Вече казахме че този сезон на Монтоя ще му е трудно да свикне с отбора но за сметка на това в ръцете на Райконен болида е много бърз!

И сега за финал моя въпрос:

Колко години подред ферари не бяха взимали титла преди да започнат победната си серия?

Link to comment
Share on other sites

K_PAX ne me razsmivai 4ove4e MAKLARANA NIAMA DA IZDARJI na tempoto na FERRARito :sayjin

 

Човече за какво темпо на Ферари ми говориш?? :confused Едно време демек миналата година да се съобразявахме с темпото на Ферари да ама сега реалноста е друга!!Сега Ферари трябва да издържат на темпото на Рено!!Още новата им кола няма завършено състезание ти ми говориш за темпо!Нека Шуми поне завирши а тагава ми казвай кой на кого темпото да държи :punk

Link to comment
Share on other sites

Tuk e redno da popitam-taq nedelq pak li 6a ima tehni4eski problemi s RTL i TF1 v 14:59:59???

Абе ако има викам да им ..майката!Да поставим бомба в офиса на евроком, да си вземем по 1 биричка да си пуснем металче и да гледаме как зградата гори! :sayjin Ще си направим барбекю :devil

Носете пържоли :punk

Link to comment
Share on other sites

Ето това бе каране на истински шампион много правилно тактически и мнго здържано!Без никакви грешки и отлично убиване на противниковите атаки!Алонсо се докоаза за като пилот до сега нямаше таква възможност но...истинския пилот си проличава точно в такива моменти!Тези които биха издържали се брот на пръстите на 1 ми ръка!-Алонсо ,Монтоя , Райконен!Не казвам Шумахер защото той е доста стар вече и нервите му си казат думта...даже направи 2 грешки в последните 11 обиколки...

 

 

 

За съжаление обаче Бриджстоун са направили много добри гуми!Ако ви направи впечатление Ферари нямаха загуба на скорост през цялото състезание а в края бяха много бързи а другите направо се опитваха да докретат до финала...

Link to comment
Share on other sites

Ето това бе каране на истински шампион много правилно тактически и мнго здържано!Без никакви грешки и отлично убиване на противниковите атаки!Алонсо се докоаза за като пилот до сега нямаше таква възможност но...истинския пилот си проличава точно в такива моменти!Тези които биха издържали се брот на пръстите на 1 ми ръка!-Алонсо ,Монтоя , Райконен!Не казвам Шумахер защото той е доста стар вече и нервите му си казат думта...даже направи 2 грешки в последните 11 обиколки...

За съжаление обаче Бриджстоун са направили много добри гуми!Ако ви направи впечатление Ферари нямаха загуба на скорост през цялото състезание а в края бяха много бързи а другите направо се опитваха да докретат до финала...

За едно си адски прав:Карането наистина беше шампионско :woot и на двамата(Алонсо и Михаел)...очаква ни страшно интересен шампионат :D Не мога да кажа кое повече ме изкефи,дали ВИРТУОЗНОТО КАРАНЕ(няма друг израз!)на Шумахер,или на здравите нерви и самоконтрола от страна на Алонсо...ЕВАЛА и на двамата,гледат ми се още такива двубои :punk

Link to comment
Share on other sites

Фен съм на Рено повече от 10 години! Изключително съм впечатлен от възхода на тима последните 2 сезона! Направо не мога да повярвам на ставащото! Алонсо е невероятен пилот.Стискам му палци.

Link to comment
Share on other sites

Несъмнено и Алонсо и Шумахер показаха как трябва да се води една битка!!!Щом Алонсо успя да се противопостави на световен шампион значи има огромен потенциал и вече никой не трябва да го подценява! :D Последните обиколки честно казано бях на нокти да не изпусне някаде завой или пък да направи грешка и Шумахер да го изпревари :tongue Следващото състезание ше е много интерено защото ми се струва че ще гледаме пак същия двубой! :)

 

Сега се изразя като фен на Феррари и да кажа че очаквам следващото състезание и новия мотор на Алонсо!!Доколкото разбрах щял да бъде около 920 конски сили :D :love В днешното състезание Фисикела използваше новия мотор но май нещо беше сбъркал настройките на колата и затова неможа да развие потенциала му!Мисля че в следващото състезане новия мотор ще даде на Алонсо още по-голяма бързина! :D

 

Рено днес допуснаха една много сериозна грешка!!От сега нататък трябва да напасват тактиката си с влизанията в бокса по Ферари!Днес не се съобразиха с това нещо и можеха сериозно да съжеляват! :sick Ако искат да стават световни шампиони трябва да мислят перфектни стратегии! :)

 

Много лошо впечатление ми направи и Макларън!Показаха че имат бърза кола но само бързина не стига трябва и издражливост!Според мен трябва да направят компромис с барзината за сметка на издражливоста!Тогава вече мисля че ще имат много по-голям шанс да вземат титлата! :)

Link to comment
Share on other sites

Бръм бръм червената каруца на "Фиат" /както се изразяват някои/ започна да върви ама до къде ще и стигне бензина ... хммм...ще се разбере другия път .

Link to comment
Share on other sites

Бръм бръм червената каруца на "Фиат" /както се изразяват някои/ започна да върви ама до къде ще и стигне бензина ... хммм...ще се разбере другия път .

поне започна да върви, което все пак е нещо :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Те онея тикви от ринг тв си го казаха:

"Бързината на другите отбори не се дължи на кой знае какъв прогрес, а на тоталното изсоставане на Ферари в началото на сезона"

Шумахер ако беше врътна още 2-3 обиколки, ако нямаше трафик 2-3 коли преди спирането му в бокса щеше да излезе преди Алонсо. Но както и да е, второ място с супер, най-после направиха болида...Остават още 15 състезания, ще видим кой когo :)

Edited by ThE_UfO
Link to comment
Share on other sites

Те онея тикви от ринг тв си го казаха:

"Бързината на другите отбори не се дължи на кой знае какъв прогрес, а на тоталното изсоставане на Ферари в началото на сезона"

Шумахер ако беше врътна още 2-3 обиколки, ако нямаше трафик 2-3 коли преди спирането му в бокса щеше да излезе преди Алонсо. Но както и да е, второ място с супер, най-после направиха болида...Остават още 15 състезания, ще видим кой когo :)

 

Ми не съм убеден че прогреса на другите обори е малък а изоставането на Ферари било голямо!!Все пак миналата година се виждаше че Ферари ще станат шампиони още към средата на сезона и тогава Рено започнаха още по-усилино да подготвят колата си(и в частност да дигнат мощноста на двигателя) за следващия сезон а не за настоящия! :sayjin За това съм по склонен да вярвам че Рено и Макларън успяха да настигнат Ферари с много работа!!Както казах и преди единственото което куца сега на Макларън е малката им издражливост а на Рено им трябва още мощ от двигателя(да видим как ще се държи новя мотор в ръцете на Алонсо)! :D

Link to comment
Share on other sites

Начетох се на какво ли не но искам да ви кажа че Реното варви а ФЕРАРИТО лети И както К-ПАХ каза Бриджстоунките се предсавиха добре и може би за тва някои хора сваляха по над 2 сек на обиколка Искам да пратия едно писъмце на ФИСИКО другия пър да кара по пистата Много поздрави и на РАЙКОНЕН

Така сега JOZO убеди ли се че новата кола на Ферари е много по добра от старата и май ще излезна прав за сълзите които ше лее Бриаторе заради нахаканата си голяма уста.Разбрахте ли най накрая какво е да си велик пилот Дори и задната стартова позизция не попречи на Шуми да покаже на критиците че има още хляб в него ЗА малко да забравя 7 кратния световен шампион направи показно как се изпреварва а не като ФИСИКО И УЕБЪР на Малайзия

Надявам се този подем на ФЕРАРИ да затвори устите на хората от макларън :sayjin :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Начетох се на какво ли не но искам да ви кажа че Реното варви а ФЕРАРИТО лети И както К-ПАХ каза Бриджстоунките се предсавиха добре и може би за тва някои хора сваляха по над 2 сек  на обиколка Искам да пратия едно писъмце на ФИСИКО другия пър да кара по пистата Много поздрави и на РАЙКОНЕН

Така сега JOZO убеди ли се че новата кола на Ферари е много по добра от старата и май ще излезна прав за сълзите които ше лее Бриаторе заради нахаканата си голяма уста.Разбрахте ли най накрая какво е да си велик пилот Дори и задната стартова позизция не попречи на Шуми да покаже на критиците че има още хляб в него ЗА малко да забравя 7 кратния световен шампион направи показно как се изпреварва а не като ФИСИКО И УЕБЪР на Малайзия

Надявам се този подем на ФЕРАРИ да затвори устите на хората от макларън  :sayjin  :sayjin

 

Да и като Ферарито летеще що Алонсо пресече първи финала а??Явно Ферарито още не варви както трябва и Шуми настигна Алонсо защото Рено подцениха тактиката на Ферари и се кретаха едвам едвам и ти ся се радваш че Ферарито било бързо! :angry1

 

Пък и аз искам да пратя едно писанце на Шумахер и да му кажа че като идва завой се натиска по рано спирачката а не се минава през чакъла на квалификация :P :P :P

 

Алонсо също е велик пилот защото 7 кратен световен шампион неможе да го изпревари 13 обиколки :P :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Ами да не са подценявали тактиката им то шампион се става с кола умения тактика и много много труд и най ве4е опит А на накои хора тва им липсва :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Ми то на някой хора може да им липсва опит а други пък вече да са загубили уменията си!! :P ;) Даже забравят да натискат спирачката от време на време и си правят панорамни крагчета в Бахрейн с червено такси а пък в Сан Марино се разкарват по чакъла тътрят се като стара баба зад "неопини" пилоти цели 13 обиколки!Разглеждат им колата от близо щото просто нямат умения да е изпреварят!!! :P :P :P :P

 

И каква случайност само се получава!!Как след сяка спечелена квалификация или победа от Рено един пилот облечен в червенко дето е много опитен им зяпа колата!!Май гледа какво да открадне като идея щото вече незнае ко да прави или пък щото вече няма качества и търси нещо за да дисквалифицират Рено! :P :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Ми то на някой хора може да им липсва опит а други пък вече да са загубили уменията си!! :P  ;) Даже забравят да натискат спирачката от време на време и си правят панорамни крагчета в Бахрейн с червено такси а пък в Сан Марино се разкарват по чакъла тътрят се като стара баба зад "неопини" пилоти цели 13 обиколки!Разглеждат им колата от близо щото просто нямат умения да е изпреварят!!!  :P  :P  :P  :P

 

И каква случайност само се получава!!Как след сяка спечелена квалификация или победа от Рено един пилот облечен в червенко дето е много опитен им зяпа колата!!Май гледа какво да открадне като идея щото вече незнае ко да прави или пък щото вече няма качества и търси нещо за да дисквалифицират Рено! :P  :P  :P  :P

И аз съм за Рено, но иронията ти за Шумахер не я приемам.Той се е доказал дълги години,че е най-големият, така че Алонсо има дълъг,дълъг път да измине, изобщо за да се сравнява с Шумахер.Нека не избързваме да го величаем още.Засега е само един талант момчето.А и сезонът едва сега започва все пак. Всичко е възможно до края.Аз поне съм сигурен, че този сезон ще е по-оспорвам от предишния!
Link to comment
Share on other sites

Много съм съгласен с последното мнение но сърце не ми дава да си помисля че Алонсо ще спечели титлата тази година И това ще стане но след като легендарния Шуми сложи точка на състезателната си кариера А като заместници на Шуми бих желал да бъдат или Бътън или Алонсо.PEACE :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...