Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Наистина и аз чух че от следващото състезание стария формат на квалификациите ще бъде върнат незнам до колко ще се осъществи!!То стана нещо в български стил развалиха едно нещо и хайде сега да върнем старото все едно тея от ФИА са Българи :angry1  :angry1

 

За тестовета какво мога да кажа това което предполагах напълно се оправдава Алонсо се престава страхотно е това също е шампионско каране!! :punk

Българска простотия превзима света. Може да го сравним с нашето образование, но да не сменяме темата.

По РИНГ ТВ дочух, че Шуми много остро критикувал гумите, но дали е истина - незнам. В тяхните малоумни коментари не всичко е 100% вярно. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

;)

Няма що, доста мислене вкара в поста си...NO COMMENT

Както показва статистиката вече не са Мерцедес и всички останали ;-) Допитай се до автомонтьори да ти кажат ;-)

Обаче явно толкова си можеш, да сравняваш ФИАТ и Ферари...ами също нямам думи. Всички спряха със 'задявките', само ти продължаваш, от самото начало на темата.

Колко трябва да ти се обяснява, че пилот не означава само 'каране'? Карането е 40-50%, останалото са други умения които се трупат с течение на времето /което на теб ти е слаба черта/. За това ти казвам, че Райконен е далеч от определенията 'шампион' и шампионско каране! Алонсо е много по-близо до тези определения, както и го показа. Сега изясни ли ти се? Ако не, съжалявам за тази държава. Много мъка има да види. 

Спирам да пиша, че дивите ме хванаха.

:laughing1: :laughing1: значи вече няма да ги наричаме пилоти , щом само 40% е карането ... надявам се мозъкът ти разбира че да шфираш добре включва здравите нерви ;) то тогава другите 60% от какво се определят ??? От колата :D ето че стигнахме до извода :music браво пич сега отивай в гората и след някой друг ден ще те вземем пак за 5 мин да ти набием мозък в главата , после пак ще те хванат дивите и ще си играте със Стефчо на криеница в гората :D И като излезете от гората (това ще е нещо като изпит за който ще ви готвим цял живот ) Ще ви покажем България ;)

 

 

На Монако няма да ни бъде фераристите ...трябва да се представим добре на кфалификацийте което ме съмнява...може би по-напред или другия сезон

Edited by NightWolf
Link to comment
Share on other sites

Nightwolf що не ме фанеш да ме поразкараш а? Lubo1972 си е много прав за думите А ако 1990 ти е рожденната дата ми кво да кажа значи си се нагледал на състезания от Ф1 И не знам кой ще играе на криеница ама ти си май по подходящ за тази роля Айде моля ти се не ми говори глупости Не остана време до състезанието и след лошата 2 свободна тренировка Шуми беше показал четвърто време на 5 десети зад Монти а Кими беше малко по назад което ми дава надежди за самото състезание

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Айде Jozo, какво е оправданието на алонсо този път? А евил и Стефо да кажат къде е Шуми? Нали се представял добре

 

Ами защо да си кривя душата като няма смисъл добро каране на Райконен и за сега е първи ама не се знае какво ще стане на състезанието :tongue

Link to comment
Share on other sites

Nightwolf що не ме фанеш да ме поразкараш а? Lubo1972 си е много прав за думите А ако 1990 ти е рожденната дата ми кво да кажа значи си се нагледал на състезания от Ф1

Ало? Без такива нападки, моля.

 

Днес си умрях от кеф, тъй като личните ми прогнози се оказаха прави - на тази писта няма кой да барне Кими и Алонсо.

 

 

Р. Шумахер днес няма късмет - начина по който се заби в стената направо му уби надеждите да влезне между първите 6 за днешната квалификация. Може би защото се ядосах на времето му на първия участък и казах "карай по-бързо!" и той взе, че се уля :tongue .

Link to comment
Share on other sites

Ами защо да си кривя душата като няма смисъл добро каране на Райконен и за сега е първи ама не се знае какво ще стане на състезанието  :tongue

 

Е, и аз не мога да си кривя душата, наистина не се знае, обаче имам чувството че Кими и Нандо ще затворят вички останали с обиколка

Link to comment
Share on other sites

Р. Шумахер днес няма късмет - начина по който се заби в стената направо му уби надеждите да влезне между първите 6 за днешната квалификация. Може би защото се ядосах на времето му на първия участък и казах "карай по-бързо!" и той взе, че се уля  :tongue .

 

Доколкото видях Ралф първо се подпря в стената и затова катастрофира!!Това си беше чиста пилотска грешка!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Доколкото видях Ралф първо се подпря в стената и затова катастрофира!!Това си беше чиста пилотска грешка!! :punk

Често срещана при младите и неопитни пилоти :P .

 

Бриджстоун SUX :angry1

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Често срещана при младите и неопитни пилоти  :P .

 

Бричстоун SUX :angry1

 

За Ралф наистина можем да кажем че е млад пилот ама чак и неопитен в никакъв слъчай!!Бая годинки вече изкара в Формулата и има голям опит но привидно няма потенциала на брат си!!Няма спор в това нещо!! :punk

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Утре ще дават ли пряко по Ринг състезанието в 3 часа?

Link to comment
Share on other sites

Утре ще дават ли пряко по Ринг състезанието в 3 часа?

 

Както винаги няма!!Както е известно трябва да си абонат на ИТВ Партнер за да гледаш формулата директно!!За това пускаш РТЛ или ТФ1 и си зяпаш формулата поне аз така правя!! B)

Link to comment
Share on other sites

Както винаги няма!!Както е известно трябва да си абонат на ИТВ Партнер за да гледаш формулата директно!!За това пускаш РТЛ или ТФ1 и си зяпаш формулата поне аз така правя!!  B)

 

бих добавил + Formula 1 Live Timing on http://formula1.com

 

 

McLaren and Renault 4ever and Ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by MazataBG
Link to comment
Share on other sites

Айде някой да каже какво е станало с Монтоя, че май ми е убягнало. Чух че го дисквалифицирали, защото предизвикал някакъв инцидент със Ралф и Култард. Така ли е?

Link to comment
Share on other sites

Айде някой да каже какво е станало с Монтоя, че май ми е убягнало. Чух че го дисквалифицирали, защото предизвикал някакъв инцидент със Ралф и Култард. Така ли е?

 

Доколкото разбрах Монтоя или е спрял много рязко или направил някаква рязка маневра.За да избегне удар Вилньов също удари яки спирачки но се прасна и в задницата на Култарт а пък Култарт от своя страна удари задницата на Трули(не си спомням точно)!!!Ралф просто направи пилотска грешка като с лявата си предна гума закачи една стена и тази стена го избута в противоположната поска и затова Ралф катстрофира в дясната стена!!! :music

 

Едит:Хайде аз засядам пред ТВ-то и ще се върна след финала за коментари :tongue

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Ся яко тоя тъп Сейфти Кар прецека Кими незнам кво ша направа......... :angry1  :angry1  :angry1  :angry1

 

От кога промениха правилата на Сейфити кар? Нали като влезнеше сейфти кар и този който е след нея става автоматично първи, следващият втори така нататъка. А тука не се случи такова нещо. Шумахер лично няколко пъти е ял дървото точно заради сефити кар. Някой нещо знае ли по-въпроса?

Link to comment
Share on other sites

От кога промениха правилата на Сейфити кар? Нали като влезнеше сейфти кар и този който е след нея става автоматично първи, следващият втори така нататъка. А тука не се случи такова нещо. Шумахер лично няколко пъти е ял дървото точно заради сефити кар. Някой нещо знае ли по-въпроса?

 

Никога не е имало такова нещо че този който е зад Сейфти Кар автоматично става първи!!То ако беше така всеки от пилотите щеше да се моли да влиза такава коло ако е по-назад а и също така нямаше да се засича и време на пилотите защото то става излишно иначе!! :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Много хубаво състезание и не само защото Макларън спечели. Този път и рено имаха конкуренция за 2рото място, а имаше и много изпреварвания и весели моменти. Най-много ми хареса, когато Вилньов се опита да елиминира Маса, обаче в крайна сметка се самоелиминира :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Айде някой да каже какво е станало с Монтоя, че май ми е убягнало. Чух че го дисквалифицирали, защото предизвикал някакъв инцидент със Ралф и Култард. Така ли е?

Да спрял е рязко и е станало меле в което той не е загазил.

 

Браво за пабедата! :)

Искам за напред всички състезания да са така интересни независимо кой е победител. :) :) :)

БРАВО най-вече на Уилямс БМВ много здраво състезание.

Минарди да го ду*ат :angry1 провалиха състезанието на Култард и Шуми.

Link to comment
Share on other sites

Та кой спомена че двигателят на Кими няма да издържи и квалификациите???Браво на Уилямс за двете перфектни изпреварвания с/у пилота с шампионско каране!

Link to comment
Share on other sites

Та кой спомена че двигателят на Кими няма да издържи и квалификациите???Браво на Уилямс за двете перфектни изпреварвания с/у пилота с шампионско каране!

Айде стига с нападките де :angry: Браво на МакЛарън! и на БМВ, но и с оглед на обстоятелствата и представянето на Скудерията е що годе добро.

Link to comment
Share on other sites

Та кой спомена че двигателят на Кими няма да издържи и квалификациите???Браво на Уилямс за двете перфектни изпреварвания с/у пилота с шампионско каране!

 

Наистина много силно каране на Уилямс. Обаче на Алонсо просто много му се износиха задните гуми. Онова натискане си каза думата. ТФ1 няколко пъти даваха риплей как кара "с вратите напред" на последния шикан.

 

Еми Рено имаха конкуренция за второто място защото си пролича и то най-явно в края на състезанието че Алонсо има повреда в колата!!Уилясм в никакъв случай още не притежават добра скорост.Проблемите на Алонсо дойдоха още преди да излезне Сейфти Кара!!Това е истински майстор пилот да можеш да докараш колата до финала випреки че нещо не и е изправно tongue.gif tounge.gif tongue.gif

 

Едит: Обаче просто не е истина как от всяка ситуация ще изкараш Алонсо морален победител и герой. Тц тц тц. Имаш данни за оратор

Edited by Leper_Messiah
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...