Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Фанатизма на сектантите стига дотам, че да искат провал на предстоящото състезание, само и само да не гледат резила на тима си. :lol:

Стига си плямпал обичайните за теб глупости. Ф1 не е кварталната гонка в ГРАДА. Още повече пък на тъмно. Превърнаха спорта в глупав цирк. Нито една градска писта не ме кефи па ако ще двете Ферарита да затворят всички с обиколка на тях. Все тая. Остава си тъпа градска тръгни-спри "писта"

 

Изгубихме Инди, Хокенхайм, Имола, А1-Ринг и получаваме Сингапур и Валенсия...идилия.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ХА! Тая седмица Сигапур бре! Ако евентуално успея нещо да организирам има ли желаещи?

Кофти дата малко, щото тогава бащата има рожден ден и не е много сигурно че ще дойдем

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Ако не може - здраве да е. Аз все пак си питам. Защото най-вероятно възможност ще се отвори. И най-вероятно ще е последна за на открито за сезона. В тоя ред на мисли на коя дата е последния старт, че да мисля за Закриването?!

 

Link to comment
Share on other sites

В този ред на мисли, закриването е много далеч, още чак на 27 Ноември. След повече от 2 месеца

Link to comment
Share on other sites

Първо да видим дали ще има състезание...дано пожара да успее да го провали, а с това и цялата визата на Кервана в шибаната Азия :angry:

 

Гледам, че XMD е тука.

 

Тва е трън в гъзЪ на всеки жив хейтър на Шумахер. Само при мисълта получават обриви.

 

Който го може, си го може. Шумахер ми харесва като шофьор.

 

 

Хамилтън днес е първи на тренировките, а очаквах Бътън да е по-бърз.

Edited by XMD
Link to comment
Share on other sites

Стефче, ГОЛЕМИТЕ и ВЕЛИКИТЕ не би трябвало да имат проблем с нагаждането към новите условия, без значение дали на нас те (условият) ни харесват или не. Поне такава е логиката, елементарната.

 

Утре сам ли ще гледам?

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ще ли е пилот на Мкл, Хамилтън и другия сезон и кога търпението на каналните плъхове ще свърши? хахахахаха. Медено просто :D :D :D

 

едит: http://www.guardian.co.uk/sport/2011/sep/23/lewis-hamilton-warns-mclaren

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Ще ли е пилот на Мкл, Хамилтън и другия сезон и кога търпението на каналните плъхове ще свърши? хахахахаха. Медено просто :D :D :D

 

едит: http://www.guardian.co.uk/sport/2011/sep/23/lewis-hamilton-warns-mclaren

 

Това се вика да си тъп и нагъл мангал. Тоя що не иде да види колко отпадания има последните 2-3 години и да си даде сметка, че на практика той си е виновен сам, а не са му виновни от отбора. Жалко копеленце.

Link to comment
Share on other sites

Така става като го насадиха в Мкл, а не във ФИ поне за 1 сезон. Ама на мен ми е кеф де. :D :D. Успя да им такова мамата и през 07-ма и през 09-та в Австралия...после разгневи стюардите и тогава ПАК му се размина. Ама късмета все някога свършва. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Я кажете някое заведение, на което със сигурност ще я дават, plz.

Link to comment
Share on other sites

Я кажете някое заведение, на което със сигурност ще я дават, plz.

 

Тука ни хвана на тясно :)

 

Вчерашната квалификация за Гран при на Сингапур отново накара мнозина да недоволстват от решението на отделни отбори да провеждат сесията тактически и пилотите им да не правят бързи обиколки, за да пестят гуми. Това обаче не притеснява самите състезатели.

 

Михаел Шумахер (Мерцедес) например бе категоричен, че тренировката му е приключила по-рано именно поради стратегически причини. Адриан Сутил и Пол ди Реста от Форс Индия пък дори не излязоха като немския си колега от пита, въпреки че се класираха за Q3.

 

- Основното шоу е в неделя и отборите искат да запазят гумите си. Ако нямаше ограничения в това отношение, всички щяха да са на пистата и да въртят турове, давайки по този начин повече и на партньорите на отборите си. Не е честно да наказваме хора, които се опитват да оптимизират представянето си в състезанието - заяви и Марк Уебър.

 

Да си правят квала на ПС3. Няма да хабят гуми и всички ще са доволни. :D

Link to comment
Share on other sites

Ебати наглия Мангал! Нямах нерви да дочета статията, гневът започна да прелива... Как да не го мразиш тоя боклук!!! Марш у Върджин мама ти долна на минимална заплата! Да го заебе тогава и к*рвата дето му лигави мекия шнур и Стефчо му текат лигите по нея... Боклук!

 

ЕДИТ: Ето го пак! Кога някой ще му тресне два туката без да му пука за глобата?!?!? ХА да видим сега какво ще се случи след разследването на случая...

Link to comment
Share on other sites

Шибан МАНГАЛ....кафа от него.

 

И сега пак го помилват с тва изтормозено драй тру...ай сиктир

 

второ състезание подред прецакват Фелипе

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Градинаря е прецакан по рождение, споко. ДоживЕхме най-после да видим тоя сезон наказание за Мангала. Честно казано, не вярвах че ще му го дадат.

 

А моето момче лети, лети laughing.gif

 

ЕДИТ: Абе Клюна тъп ли е, луд ли е днес???

Link to comment
Share on other sites

Хубаво състезание, Фетел и Бътън показаха как се кара, накрая даже се притесних малко, че Бътън ще мине Фетел, но за щастие не се случи. Хамилтън е баси и келеша, болида му е конкурентно способен на РБ7, но не, мангала предпочита да кара като камикадзе. А пък тоя Уебър, нямам думи, кара нахъсано, но на стартовете май му трябва хендикап, как не се научи толкова време да тръгва свястно. Ферари са много зле, чак ми стана гадно да видя Маса изпреварен с обиколка от Фетел. Ако не са пилотските качества на Алонсо, Ферари нямаше да имат по-добро от 7-8 място.

Link to comment
Share on other sites

Хубаво състезание, Фетел и Бътън показаха как се кара, накрая даже се притесних малко, че Бътън ще мине Фетел, но за щастие не се случи. Хамилтън е баси и келеша, болида му е конкурентно способен на РБ7, но не, мангала предпочита да кара като камикадзе. А пък тоя Уебър, нямам думи, кара нахъсано, но на стартовете май му трябва хендикап, как не се научи толкова време да тръгва свястно. Ферари са много зле, чак ми стана гадно да видя Маса изпреварен с обиколка от Фетел. Ако не са пилотските качества на Алонсо, Ферари нямаше да имат по-добро от 7-8 място.

 

И за секунда не си помислих, че може да се случи. Няма и как. Нито се чу за повреда, нито за прегрети гуми, нито за прегрети спирачки. Защо да не започне да си пази техниката? Щеше да е гот да спечели с ОЩЕ по-малка преднина, че да има по-голям сиФ гърч :D.

 

Черния циганин ***а ми да го убие. Боклук гнусен. Тоя сезон е отписан още от началото на Монца. Нито ще има работа по подобрение, нито по окачването...така че проблемите с гумите остават до края.

Link to comment
Share on other sites

Хубаво, че си затъмнявах стъклата на колата днес иначе щях да заспя на това състезание. Нещо хич не ми беше интересно, по едно време и ТВ7 ми спря та гледах на Швабски по RTL. :rolleyes:

 

Иначе още повече Бътън взе да ме изумява. Такава промяна в него е бая странна.

 

Мангала на Мезе както винаги, пък като се сетя и на квала как се натискаше на Маса. Ей нахално копеленце.

Link to comment
Share on other sites

А не ви ли мина през ум, че от РБР може да пускат въдицата на Бътън? Push Button, pushhh...лека грешка и 0 точки(освен това при грешка на Бътън - победата става двойна)...или пък едно допълнително натоварване на техниката?

Link to comment
Share on other sites

Може и така да е, но ситуацията беше идентична с тази в Канада, а там Бътън спечели. Верно ся нямаше дъжд, но ми прави впечатление, че Фетел още не е завършен пилот и би се поддал ако го натиснат.

 

А за Хамилтън ако не беше КС можеше да завърши извън точките. Тотално г.вно, по радиото като каза - къде съм, за какво се боря и какво да правя, ми прозвуча сякаш механиците са му виновни, че е назад в колоната. Съмнявам се, че ще стане, но дано Бътън стане първи пилот, поне показва резултати, за разлика от черния.

Link to comment
Share on other sites

Не съм гледала състезанието, но мнението ми за вашите коментари е "Казах ли ви, че ще дойдете и вие на моето?" То се вижда. Няма нужда да го философстваме и мъдрим. Има прогрес при моя човек и това не може да се отрече.

Link to comment
Share on other sites

Поредният конфликт с Хамилтън – Уитмарш го защити, баща му обвини мениджърите за хаоса

26.09.2011 , Виолета Владимирова; снимки: Ферари и Макларън | 24 коментара Фелипе Маса и Люис ХамилтънЛюис ХамилтънЛюис ХамилтънЛюис Хамилтън

 

Конфликтът между Люис Хамилтън (Макларън) и Фелипе Маса (Ферари) на пистата в Сингапур и извън нея се оказа като че ли по-интересен след финала на надпреварата, отколкото поредния успех на Себастиан Фетел (Ред Бул). Двамата спретнаха рядко срещан в падока сблъсък, след като се озоваха едновременно в зоната за тв-интервюта. Бразилецът подигравателно потупа съперника си по рамото с репликата:

 

- Много шампионати ще спечелиш с това каране. Добра работа, няма що. Много добра работа!

 

Явно също раздразненият англичанин се провикна след съперника си да не го докосва преди да си тръгне, за да не избухне.

 

Шефът на Макларън Мартин Уитмарш пък отново защити пилота си, което прави неизменно през цялата състезателна година.

 

- Според мен Люис е млад. Той е агресивен и отстояващ позицията си състезател. Учи се и ще си вземе поука от случилото се. Вярвам, че тепърва ще печели победи и още шампионати - заяви Уитмарш.

 

Той обаче също си изтърва нервите, когато бе попитан дали ударът не е могъл да бъде избегнат. Отговорът гласеше:

 

- Всеки удар може да се предотврати, ако си останеш в бокса. Някакви сериозни въпроси?

 

Интересна бе гледната точка на бащата на Люис - Антъни Хамилтън. Той се видя със сина си и бе категоричен, че момчето му ще се оправи, макар да изживява крайно труден период в момента. В същото време Хамилтън старши, който до миналата година бе мениджър на Люис (а в момента е такъв на Пол ди Реста (Форс Индия)), постави под въпрос управлението на кариерата на световния шампион за 2008 г.

 

26-годишният състезател избра XIX Ентъртейнмънт да се грижи за делата му след цяла година мислене. Компанията е на Саймън Фулър и сред клиентите й са имена като Ани Ленъкс, семейство Бекъм, Анди Мърей. Портфолиото е впечатляващо, но според Антъни Хамилтън това очевидно не е достатъчно в случая с Люис - особено като се има предвид, че Фулър е присъствал лично на едва два старта този сезон, а на останалите са изпращани представители на фирмата му.

 

- Всеки пилот в питлейна има за мениджър бивш пилот. Освен Люис. Сигурен съм, че хората в компанията са много добри, но за Формула 1 е необходимо да си лично ангажиран с живота на състезателя, защото напрежението е огромно. Те трябва да са тук и не мисля, че може да се върши достатъчно добра работа, като се изпраща просто който и да е. Казвам го с уважение към всички в тази история, но така се прави бизнес в Гран при - обясни позицията си Антъни.

 

Мда. Левисчо май е И боксьорче.

 

Докаго Уитмарш ще го счита за МЛАД пилот, като това му е ПЕТИ сезон във Ф1.

 

Ще си бил вземел поука. И в Монако така казаха, после се извиняваха на едни хора...цирка е толкова готин, че чак Гренадеца почва да ме кефи ....с глупостите естествено.

Link to comment
Share on other sites

Италианците търсят талантлив младок за партньор на Алонсо

 

Ферари изглежда имат сериозен интерес към мексиканската звезда на Заубер Серхио Перес. Според последните сведения от Маранело, отборът наблюдава усилено Серхио и ако неговите добри изяви продължават, най-вероятно той ще премине в екипа за сезн 2013. Сегашният съотборник на Алонсо Фелипе Маса, така и не успя да си върне формата, която показваше през 2008 година и търпението на шефовете в отбора вече се изчерпва. Предстоящият сезон може би ще се окаже и последен за Маса във Ферари, който със своите 84 точки през този сезон, в момента е на 100 точки от Фернандо.

 

Перес от своя страна прави невероятен дебют в тима на Заубер. Не бива да се забравя фактът, че Серхио е продукт на академията за пилоти на Ферари. В първата си година в спорта, мексиканецът успя да постигне и рекорд, като още в първия си старт в Австралия успя да завърши надпреварата само с една смяна на гумите. За момента от Ферари отказват коментар за подобни слухове, но много фактори сочат, че това може да стане реалност.

Източник - formula1.bg

 

А дано стане и разкарат Маса.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...