Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Защото Кристиян лъжливотоовчарче Хорнер(или някой друг от РБ) цвили за двигателя на Рено как той изоставал от двигателите на Мерцедес и Ферари, КЕРС-а не им е най-силното звено, Марк Уебър успява да си направи живота труден, а всеки път няма да има СК да го изкарва до подиума. Пистата е СКОРОСТНА, но този път го няма втори сектор както при СПА. И най-важното. Всичко зависи според мен от времето. Студено ли - няма кой да го барне бичетата, жега ли е - нещата според мен ще се завържат.

 

Освен това не смятам преднината на РБР, че е същата както в началото на сезона.

 

Лошото е, че преработката на окачването на Ферари не е дала нужния резултат и според мен вече е нужно да погледнат към другия сезон.

 

Горе долу позна :rolleyes: С тая разлика, че Фетел беше недостижим и направи страхотно каране. А и преднината на Редбул се увеличава. За Уебър какво да говорим, на тоя не трябваше да му подновяват договора. Много ми хареса и Бътън как караше днес, много добро представяне. А Шумахер просто ми направи кефа отвсякъде днес, евала!

 

Ферари са толкова зле, че чак ми е гадно да ги гледам, тая година я изпуснаха, ще ги видим следващата.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

На куц кон каруцата му пречи.

 

Запази си умозаключенията за себе си. Щом на Монца силата на Мотора не е решаваща...работата е в киреча. Мога да ти дам примери...ама не ми се налива от пусто в празно. Блгагодаря на Мкл, че се осраха с толкова много даунфорс на колите си. Вътрешно мислих, че ще направят двойна победа, но няма как да го напиша...никога.

 

Горе долу позна :rolleyes: С тая разлика, че Фетел беше недостижим и направи страхотно каране. А и преднината на Редбул се увеличава. За Уебър какво да говорим, на тоя не трябваше да му подновяват договора. Много ми хареса и Бътън как караше днес, много добро представяне. А Шумахер просто ми направи кефа отвсякъде днес, евала!

 

Ферари са толкова зле, че чак ми е гадно да ги гледам, тая година я изпуснаха, ще ги видим следващата.

 

Да видим дали ще позная и за Сингапур. Нощно състезание, ниски температури на асфалта...лесна победа за РБР.

Проблема на Ферари се знае...само, че не се решава с магическа пръчка...особено при вече загубена кауза.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

И глухите разбраха, че основния проблем на Ферари е с гумите...и си го признаха, само Раптор не го разбра. Нищо...другия път.

 

Стефчо, аз зададох риторичен въпрос, но не се изненадвам, че подчертаваш резила на Ферари, вместо да си затраеш тактично. Само да припомня за всички останали, че на Монца бяха най-високите температури на асфалта в последните 3-4 състезания. Ферари явно трябва да им се продават гуми с нагреватели... Друга дребна подробност е, че ВСИЧКИ карат с едни и същи гуми, но да не се отклоняваме... Хак да им е за наглите нахални изказвания на Ферари, хубаво им го натресоха насред Италия, та всички тифози да видят колко са зле. Жал ми е за Лимонсио, че чух, че ще се пенсионира с Ферари... Явно титла повече няма да види...

Link to comment
Share on other sites

А случайно да си чувал за аеродинамична ефективност, работа и вид на окачването, шаси едно друго. То и Лотус имат двигател като на РБР ама.....

 

Ще споделиш ли с нас числата от тотото? :)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Чопли семки пред блока с Доменикали, че до края на сезона и 2мата други цели няма да имате в шампионата. Аман от тая твойта болест.

Link to comment
Share on other sites

Хората са избрали различни концепции + проблема с аеро тунела...ама кво ли се занимавам.

 

Проблемите ги разбрахме - грешка, допусната от член на екипа. Толкова отвратителна, че не само уволнение, а разстрел трябваше да има. Както и да е... Човешки грешки. На всички се случва да ги допускат. Само от Ферари никога не признават, че са сгрешили и то МНОГО. ПОне ти ще признаеш ли най-накрая, че са в много сериозна грешка тоя отбор? Пилотът им е на ниво и не могат да се оправдават с него.

Link to comment
Share on other sites

Проблемите ги разбрахме - грешка, допусната от член на екипа. Толкова отвратителна, че не само уволнение, а разстрел трябваше да има. Както и да е... Човешки грешки. На всички се случва да ги допускат. Само от Ферари никога не признават, че са сгрешили и то МНОГО. ПОне ти ще признаеш ли най-накрая, че са в много сериозна грешка тоя отбор? Пилотът им е на ниво и не могат да се оправдават с него.

Сподели с нас тая грешка. Ще го използвам като коз в СиВито и може па да ме вземат на бачкане там :)

 

Грешка беше ранното освобождаване на Шумахер заради ония финландски боклук. С болида от 07-ма и 08-ма Шумахер щеше да е шампион около Унгария. Каквото и да говорят, каквото и да пишат Лука така и не успя да преглътне ИМЕТО Шумахер и печалбите, които правeше.

Грешка беше пускането на Рос Браун и след това на Жан Тод с цел италианизация на тима. Само, че тия въпрости ни най-малко зависят от мен. Така, че...

А на хора като Рори Бърни просто им дойде времето да се оттеглят в заслужена пенсия...и преди да питаш кой е той...Това е човека, който направи възможно онова 15/18 и ако не беше шибаняка Монтоя щеше да е 16/18 през сезон 2004.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

И тука се е заформила imba темата...

 

Това състезание ще се запомни със старта на Алонсо, който взриви трибуните и със невероятното състезание на Шуми.

Такава лекция изнесе на MANGO, мехлем за душата.

Link to comment
Share on other sites

Такава лекция изнесе на MANGO, мехлем за душата.

И накрая завърши на 15 секунди зад него, щото в завоя мерцедеса нямаше грам сцеплление

Link to comment
Share on other sites

И накрая завърши на 15 секунди зад него, щото в завоя мерцедеса нямаше грам сцеплление

Завърши, защото смениха гумите с MED, видя се за 15 обиколки с меките гуми след изпреварването, че ХАМ повече от 2 секунди неможа да дръпне...

Link to comment
Share on other sites

Перес и Бианки ще тестват Ф60. Много палци му стискам на мексиканеца. Целта му тоя сезон е да се справи с дрифтъра в тима...от там на татък...каквото сабя покаже.

Link to comment
Share on other sites

ГП на Сингапур е малко под въпрос. Някви пожари са се разразили...ако дима стигне и до пистата...както е и през ноща.

 

http://www.youtube.com/watch?v=f0zrqa610fE&feature=related

 

Интересно. Ф2004-то има доста повече гориво на борда заради тогавашните правила. V10 vs V8. Гуми с канали срещу сликове и...коренна разлика в аерото :)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Стефчо, да не си се отчаял от сегашните болиди, че гледаш старите?

 

Щом на писта като Монца аеродинамиката има по-голямо значение...значи нещо в сорс кода на Ф1 е тотално омазано. Преди на Монако са се изпреварвали повече(образно казано)....изброй колко производители на двигатели има сега и колко преди 15 години. Вирнати носове, свалени носове, средно изправени носове...СВОБОДА, а сега ограничение след ограничение. Теб ако те кефи - мен не. Кажи коя надпревара ти хареса повече. Валенсия, Монако, сега в Сингапур или Спа и Монца... ;)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Ми трябва да изгледам старите състезания, за да ти кажа. От тази година почнах да следя Формула 1 и според мен е много интересно.

Link to comment
Share on other sites

Ми трябва да изгледам старите състезания, за да ти кажа. От тази година почнах да следя Формула 1 и според мен е много интересно.

 

Има бая да гледаш. :)

 

 

Цифричката 5 не е случайна. Тва е предавката, на която кара ...мноооооого дълго време и за малко не печели.

 

 

V8 vs V12...само дето на Монца не се случва баш така в ...квала да речем :) Осмака се кара от Шумахер.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Първо да видим дали ще има състезание...дано пожара да успее да го провали, а с това и цялата визата на Кервана в шибаната Азия :angry:

 

Гледам, че XMD е тука.

 

 

Тва е трън в гъзЪ на всеки жив хейтър на Шумахер. Само при мисълта получават обриви.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Първо да видим дали ще има състезание...дано пожара да успее да го провали, а с това и цялата визата на Кервана в шибаната Азия :angry:

Фанатизма на сектантите стига дотам, че да искат провал на предстоящото състезание, само и само да не гледат резила на тима си. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...