Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Тъкмо виках да почерпя за имения и греда. Бях подготвил виното за мръвките :laughing:

 

Иначе за циганина сме единодушни.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някак си ми се струва, че евентуално може и да е малко интересно. И слагам една Каменичка, че вече ще видим първата спукана гума Пирели :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Някак си ми се струва, че евентуално може и да е малко интересно. И слагам една Каменичка, че вече ще видим първата спукана гума Пирели :D

 

Задна. Дясна. Циганска. :)

Link to comment
Share on other sites

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Жив и здрав, сега отварям бадемките и засядам 30 мин кефец. Че днес и без туй никой няма да има по улиците :)

И после даже ще си изгледам и тая от 14:00... КЕЕЕееееееЕЕЕф :)

 

Аз мислех, че само онез миндили от ТВ+ имат права за тренировките, а те нямат срийм на сайта.

 

Айде и дано циганина да му се счупи колата.

 

_____________________

 

И на всички именници, весел празник.

 

_____________________

 

Айде, Фетел се удари (леко).

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Не така надменно господа СШ..не такаа. А Фетел направи същото каквото и Петров миналата година на СПА(не мога да повярвам чак). Стъпи на бордюр на мокра писта и си плати....жалко, че е само петък.

 

7.2G при удара, а това нищо и никакъв удар за Ф1 стандартите...Не мога и да си представя какво е изпитал Кубица в Канада майна....баси

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

http://f1.f-e-n.net/index.php?lang=2&cat=272

 

. А Фетел направи същото каквото и Петров миналата година на СПА(не мога да повярвам чак). Стъпи на бордюр на мокра писта и си плати....жалко, че е само петък.

 

 

Е то за да стане Галфона 1 първи всички конкуренти трябва да се блъснат.

Edited by mordeath
Link to comment
Share on other sites

Може и боб да хвърлиш да видиш къде са фиятите.

 

Айдеееееее бутане на фият видях ,и вътре две големи вежди.

@DON_CHEFO радвай се че е петък.

 

 

 

Edited by mordeath
Link to comment
Share on other sites

Тоя Маса тря'а да го изгонат от Ферари. Жив ташак е т'ва момче! Има вече кола и пак е нещастник! Как може Алонсо да се справи толкова добре, а Маса да продължава да е такъв градинар? :( Много тъжно. Мнооооого тъжно.

Яд ме е на Маклараните. Явно не бяха дали заплатите още и екипът им вървеше срещу тях.

Браво на Рендетата, браво на редбулите и страхотен Камуи. От последен - 10-ти. И по-важното: Пред жалкия картинг пилот Маса.

Link to comment
Share on other sites

Мдам, имаше доста интрига в това състезание до последно, като изключим недостижимия Фетел. Уебър направи изключителна борба в края с изпреварването на Алонсо. Такива моменти правят състезанието интересно. Както разбира се и шоу елементите, като тези внесени от Маса и Шумахер. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мдам, имаше доста интрига в това състезание до последно, като изключим недостижимия Фетел. Уебър направи изключителна борба в края с изпреварването на Алонсо. Такива моменти правят състезанието интересно. Както разбира се и шоу елементите, като тези внесени от Маса и Шумахер. :lol:

Изключителна борба? Къде я видя? С твърдите гуми едно, че Ферарито губи малко темпо и второ, че комплекта на Уебър си беше чисто нов, а на Алонсо - карани гуми. Още със стопа му е било ясно, че няма да е втори. Освен това механиците трябва да почнат тренировки на смяна на гуми...над 4 секунди е престъпление.

 

Радостното е, че с меките гуми и в състезателно темпо единствено Фетел имаше мааааааалко предимство пред Алонсо. Дано тенденцията да се запази, че и подобри

 

На мен ли ми се стори или КЕРС-а на Уебър му правеше парчета?

 

А ми се говорише , че Рено И Магарцедес били пред Ферари(няма да се смея много). Само дето квала и състезанието нямат нищо общо и ако се погледнат цифрите ще се разбере(Сутил дори каза, че квалификациите вече не са с такава тежест). Дано за Испания напаснат новия под и крилата още по-добре.

 

Изпреварванията са просто бутафорни и жалки. Яд ме е на цирка, който трябва да гледаме

 

И освен това. За първи път поне пред едното Ферари нямаше подвижни шикани и показа, че не е никак за изхвърляне. Фелипе сгреши на 8-ми завой, а можеше да е поне 3 места напред.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

ХАХААХХаХХХААХАХХ! 3 места напред и пак щеше да е по-назад от мястото, ОТ КОЕТО СТАРТИРА. И какво ми говориш? Ферари т'ва, Ферари он'ва?! Имаше 10 коли пред едното Ферари.

Или пилота е боклук, или колата. Избери си едно и спри да оправдаваш некадърността.

Link to comment
Share on other sites

ХАХААХХаХХХААХАХХ! 3 места напред и пак щеше да е по-назад от мястото, ОТ КОЕТО СТАРТИРА. И какво ми говориш? Ферари т'ва, Ферари он'ва?! Имаше 10 коли пред едното Ферари.

Или пилота е боклук, или колата. Избери си едно и спри да оправдаваш некадърността.

Формула 1 ти е малко далечна материя. Аз не случайно НЕ коментирам нВидии и телефони и т.н ;)

 

Първо Фелипе тръгна 10. Завърши 11 след като сгреши на 8-ми завой и отделно ония бонуси от Мерцедес и Рено си бяха зад него, но сам си е виновен...а и загуби прекалено много време зад Росберг. Да си вземе поуките. На него плащат, не на мен

 

Както казах...състезателно темпо на колата е зле...ама само във вашите сладки главици :blush:

Има още какво да се желае. Да си оправят калибровката и да мислят.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Никой не е казвал, че състезателното темпо на колата е зле. Не прочете ли какво казах? Ти продължаваш да си мислиш, че някой плюе Ферари. Не Ферари... А Фелипе. И най-накрая си призна, че не може да шофира. Т'ва се искаше. :ghost

Link to comment
Share on other sites

Никой не е казвал, че състезателното темпо на колата е зле. Не прочете ли какво казах? Ти продължаваш да си мислиш, че някой плюе Ферари. Не Ферари... А Фелипе. И най-накрая си призна, че не може да шофира. Т'ва се искаше. :ghost

Сигурен ли си...щото аз от първия старт казвам, че има разлика между скорост в 1 обиколка и скорост в цяло състезание. Жив пример РБР, Ферари и Мерцедес.

Ако РБР имат предимството от квала...то трябва да затворят всички с обиколка, а Алонсо завърши на 10 секунди, Хамилтън дори взе победа. Мерцедес пък са бързи в 1 обиколка, но в състезанието се пречкат като подвижни шикани. Ферари са на обратния полюс, но имат подобрение И в квала.

Фелипе Маса точно това състезание стана жертва на обстоятелствата, а грешката му го закопа допълнително. Бътън беше с грешната стратегия, а на Луис му объркаха стоповете и Фелипе беше длъжен да се възползва. Ей за това ме е яд. Аз не съм изненадан от подиума на Алонсо, нито от темпото на колата. ;)

 

Ще се радвам ако от Мкл все още залагат на глупостите, че Бътън щади гумите....да той наистина ги щади, но не случайно се предпочита влизане в бокса, загуба на време и т.н...пред оставане на пистата със СТАРИ гуми.

 

Няма да се ровя в архива де...но имаше и хора дето си мислиха, че Ферари изостават с по 1.5 секунди на обиколка...ама айде. Карай да върви :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Никой ли не го дразни "пернишкото" решение със задното крило за увеличаване броя на изпреварвания, което превръща всяка писта с по-дълга права в булевард пълен с гоУвове?!

Що за тъпня е т'ва.

 

Иначе Фетел, ХВАЛА. Тъй се справи. Маже ги всичките. Хамилтън вече ако иска и приятелката му да даде интервю как "кенчетата" нИ ги бива. Пък от неговия тече мед, масло и нескафе.

 

Много ме е яд за Шумахер, Витали разбирам да е пренавит ама чак толкова, той въобще не опита да вземе ейпекса майна. Чисто права траектория. Що за глупост. Дано следващия старт влезе в Топ6, явно колата позволява.

http://www.youtube.com/watch?v=Uhdt-duF-No

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Ситуацията в момента, ако трябва да бъде сравнена с футбола е... Излизат всички, не за мач, а за дузпи.

 

Искахме повече изпреварвания - имаме ги, но това не е начинът. ДРС, КЕРС и новата аеродинамика са точно направени с цел - по-лесно изпреварване... Изкуствени работи... Всичко давам за да се върнат болидите от 2000-та година + сликове (10 комплекта за уикенда) и квалификационните двигатели...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...